نحوه ایجاد و آپلود اکانت گوگل ادوردز


اگر شما یکی از کسانی هستید که کسب و کار خود را در اینترنت توسعه داده اید، باید بدانید که گوگل ادوردز پلتفرم تبلیغاتی گوگل است. بنابراین با استفاده از آن می توانید مشتریان بیشتری جذب کنید و کسب و کار خود را رونق دهید. برای استفاده از این پلتفرم و امکانات آن، ابتدا باید یک حساب کاربری گوگل ادز داشته باشید. همچنین از آنجایی که گوگل ادوردز پلتفرم تبلیغاتی پولی گوگل است، باید حساب کاربری گوگل ادز خود را به طور منظم و در زمان های برنامه ریزی شده شارژ کنید. در این مقاله اطلاعاتی در مورد دانلود و ساخت اکانت گوگل ادوردز در اختیار شما همراهان عزیز قرار خواهیم داد.

شارژ مجدد حساب Google Ads

متأسفانه باید بگوییم که به دلیل تحریم ها برای ما ایرانی ها راه مستقیمی برای شارژ ریالی حساب گوگل ادز شما وجود ندارد. به همین دلیل لازم است از ارز کشورهای دیگر استفاده کنید که ممنوعیتی ندارند و می توانید به ارز آنها نیز دسترسی داشته باشید. برای شارژ کردن حساب Google Ads خود می توانید از ارزهایی مانند لیر ترکیه، دلار آمریکا، رینگیت مالزی، دلار کانادا، بات تایلند، درهم امارات و غیره استفاده کنید. رایج ترین ارزهای موجود در کشور ما دلار آمریکا، لیر ترکیه و رینگیت مالزی هستند. . البته توجه داشته باشید که بارگذاری اکانت گوگل ادز پیچیدگی هایی دارد و یک کار تخصصی محسوب می شود، بنابراین بهتر است از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید. توصیه می کنیم از گروه های مورد اعتماد و حرفه ای مانند J AdWords برای شارژ حساب Google Ads خود کمک بگیرید.

نحوه ایجاد اکانت گوگل ادوردز:

قبل از اینکه بخواهید حساب Google AdWords خود را شارژ کنید، ابتدا باید یک حساب Google AdWords ایجاد کنید تا بتوانید آن را شارژ کنید و سپس کسب و کار خود را تبلیغ کنید. نحوه ایجاد اکانت گوگل ادز نیز طبق مراحل زیر انجام می شود:

۱- در مرحله اول برای ایجاد اکانت گوگل ادوردز باید وارد وبسایت این پلتفرم به آدرس ads.google.coma شوید.

در مرحله بعد ایمیل خود را وارد کنید تا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید. توصیه می کنیم ایمیلی که استفاده می کنید جدید یا ایمیل کاری شما باشد.

۲- بعد از وارد کردن ایمیل خود باید یک سری موارد شخصی مانند موقعیت جغرافیایی و … را وارد کنید. دقت کنید، در این مرحله موارد کشور صورتحساب، منطقه زمانی و ارز را به گونه ای انتخاب کنید که توسط گوگل ادز قابل دسترس و پذیرفته شود.

۳- مرحله سوم تصمیم گیری در مورد نحوه پرداخت به گوگل است که به دو صورت خودکار و دستی امکان پذیر خواهد بود. پرداخت خودکار به معنای پرداخت به ازای تعداد کلیک هایی است که آگهی شما دریافت می کند. در روش دستی لازم است مقداری کارمزد (به عبارتی از حساب خود شارژ کنید) پرداخت کنید تا به ازای هر کلیک هزینه تعیین شده از کارمزد حساب شما کسر شود.

تبلیغات گوگل

به راحتی اعتماد نکنید!

شرکت های زیادی هستند که خدماتی مانند ایجاد و فروش حساب های گوگل ادوردز، تبلیغات در گوگل، شارژ حساب های گوگل ادوردز و غیره را ارائه می دهند. مهم است که مراقب باشید و کسب و کار خود را به یک شرکت مورد اعتماد و قابل اعتماد (مانند جی ادوردز، اپراتور تبلیغات گوگل ادوردز در ایران) بسپارید تا خیالتان راحت باشد. در هر صورت قبل از انتخاب هر یک از این شرکت ها باید نحوه و کیفیت کار آنها و مواردی مانند سرعت انجام کار، قیمت اعلام شده برای هر سرویس، فاکتور، هزینه های مناسب، پشتیبانی با کیفیت، و غیره. مراقب باشید تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید.

گوگل ادوردز

اخرین حرف:

همانطور که قبلا ذکر شد، گوگل ادوردز پلتفرمی برای تبلیغ کسب و کار و وب سایت شما در گوگل و کانال های دیگر با پرداخت هزینه است. به این ترتیب کار شما به افراد بیشتری نشان داده می شود و در نتیجه مشتریان بیشتر و فروش بیشتری خواهید داشت. برای استفاده از خدمات گوگل ادز، ابتدا باید یک حساب کاربری در این پلتفرم ایجاد کنید. پس از ایجاد حساب کاربری، می توانید تبلیغات خود را با دریافت هزینه برای آنها و تبلیغ کسب و کار خود ایجاد کنید. با توجه به تحریم ها، حساب گوگل ادز شما با واحد ریال ایران قابل شارژ نیست، بنابراین لازم است از ارز سایر کشورها مانند ترکیه استفاده کنید. از آمریکا، کانادا، تایلند، امارات، مالزی و غیره استفاده کنید. همچنین از آنجایی که عوارضی وجود دارد، توصیه می کنیم آپلود اکانت خود را به متخصصین این حوزه بسپارید.