نحوه استفاده از وایت برد در جلسه تیم های مایکروسافت


لوگوی تیم های مایکروسافت

ویژگی تخته سفید تیم مایکروسافت روشی بسیار شهودی برای ارائه اطلاعات به همکاران است. با یک خودکار دیجیتال و پد طراحی، می توانید مفاهیم مختلف را در قالبی آسان برای درک توضیح دهید.

وایت برد تیم مایکروسافت چیست؟

مشابه برنامه مایکروسافت Whiteboard، ویژگی Whiteboard تیم مایکروسافت به کاربران این امکان را می‌دهد تا در طول کنفرانس‌ها، ایده‌های خود را بر روی یک برد دیجیتالی آزاد طراحی کنند و به اشتراک بگذارند. از قالب استاندارد تخته سفید برای کلاس درس استفاده می کند، در فضای ابری ذخیره می شود و هر کسی که به جلسه تیم های مایکروسافت دعوت می کنید می تواند به آن دسترسی داشته باشد.

مربوط: نحوه راه اندازی تیم های مایکروسافت

چگونه تخته سفید تیم مایکروسافت را روشن کنم؟

برای راه اندازی وایت برد تیم مایکروسافت برای اولین بار، با مراجعه به وب سایت تیم های مایکروسافت، Microsoft Teams را دانلود و نصب کنید.

برای دسترسی به وایت برد تیم مایکروسافت، برنامه را باز کنید، به منوی پیمایش در سمت چپ بروید و روی نماد «تقویم» کلیک کنید.

از آنجا، با کلیک بر روی دکمه “+ New Meeting” در گوشه سمت راست بالا، جلسه جدیدی را شروع کنید. در صفحه بعد، تمام جزئیات جلسه را وارد کرده و روی ذخیره کلیک کنید.

روی دکمه جلسه جدید کلیک کنید

پس از شروع جلسه، از شما خواسته می شود که بپیوندید. روی Join کلیک کنید، تنظیمات صدای دوربین و رایانه/تلفن خود را تنظیم کنید و روی Join Now کلیک کنید.

نمونه ای از صفحه Join Now در تیم های مایکروسافت

پس از شروع جلسه، روی نماد “Share Tray” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره “Share Content” بارگیری شود. کمی پایین رفته و بر روی “Microsoft Whiteboard” کلیک کنید تا جلسه وایت برد شروع شود. شما می توانید یک تخته سفید (حقوق ویرایش فردی) یا یک همکاری ارائه دهید، جایی که همه می توانند در زمان واقعی ویرایش کنند.

روی Microsoft Whiteboard در سینی اشتراک گذاری در Microsoft Teams کلیک کنید

پس از یک نوار پیشرفت آپلود کوتاه، یک تابلوی طراحی سفید بزرگ ظاهر می شود. برای دسترسی به نوار ابزار نوشتن، روی هر نقطه از تخته سفید کلیک کنید. نوار ابزار نوشتن شامل قلم هایی با ضخامت های مختلف، یک پاک کن، یک یادداشت چسبنده، یک ابزار شکل/خط و یک جعبه متن است.

سینی اشتراک‌گذاری تخته سفید در تیم‌های مایکروسافت

چگونه می توانم روی تخته سفید تیم های مایکروسافت طراحی کنم؟

برای شروع طراحی روی تخته سفید، روی هر یک از ابزارهای نوشتن در نوار ابزار کلیک کنید، مکان نما را نگه دارید، و در هر نقطه از صفحه بکشید و رها کنید تا ایده ها را بکشید، طرح کنید یا بنویسید. شما همچنین می توانید از یک جعبه متن برای نوشتن ایده ها استفاده کنید. می‌توانید برای بزرگ‌تر کردن قسمت طراحی و جلب توجه به ایده‌های اصلی، تخته سفید را به سمت چپ یا راست حرکت داده و بزرگ‌نمایی کنید.

نمونه ای از نقاشی تخته سیاه

تنظیمات داشبورد Teams را تنظیم کنید

برای دسترسی به تنظیمات، روی نماد چرخ دنده بالا سمت راست کلیک کنید. در این منوی تنظیمات، می‌توانید یک تصویر را صادر کنید، حقوق ویرایش را تنظیم کنید، بخش راهنما را تغییر دهید و بازخورد خود را برای توسعه‌دهندگان برنامه ارسال کنید.

سینی تنظیمات تخته سفید در تیم های مایکروسافت

با کلیک بر روی “صادر کردن به PNG” یک بارگیری درخواست می شود، جایی که می توانید آن را با یک نام فایل خاص ذخیره کنید. اگر می خواهید ایده هایی را که در طول کنفرانس ترسیم کرده اید ذخیره کنید، این کار مفید است.

مربوط: Microsoft Teams چیست و آیا برای کسب و کار من مناسب است؟

با اجازه دادن به ویرایش برای همه شرکت‌کنندگان، همه شرکت‌کنندگان به نوار ابزار طراحی دسترسی خواهند داشت و می‌توانند همزمان نقاشی کنند. اگر می‌خواهید کنترل خود را حفظ کنید و حضور داشته باشید، دوباره آن را خاموش کنید.

چگونه می توانم بعداً به داشبورد خود دسترسی پیدا کنم؟

وقتی جلسه تمام شد، رسیدن به هیئت مدیره آسان است. برای مشاهده، ادامه کار بر روی آن، یا ذخیره به سادگی روی تب Whiteboard کلیک کنید یا از گالری برد برنامه Microsoft Whiteboard دیدن کنید.

راهی آسان برای همکاری و ارائه ایده ها

قالب گرافیکی ابزار Whiteboard تیم مایکروسافت یک راه بصری و بصری هوشمند برای کاربران است تا ایده‌های خود را طوفان فکری کنند. با اتصال به اینترنت قوی، طراحی گروهی روان و بدون تاخیر است و با هر ضربه قلم هیچ اثری از جهان دیگر قابل مشاهده نیست. این یک جایگزین مناسب برای ارائه های پاورپوینت سنتی است، که در آن یک نفر معمولاً با ورودی کمتر بصری شرکت کنندگان پیشتاز است.

مربوط: یادداشت های جلسه تیم های مایکروسافت چیست و چگونه از آنها استفاده می کنید؟رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر