نحوه استفاده از جیمیل در تبلت آمازون فایر


تبلت آمازون فایر با لوگوی جی میل.
آمازون / جو ویدیو

تبلت‌های آمازون فایر به دلیل نداشتن سرویس‌های آماده گوگل معروف هستند. با این حال، اگر بخواهید از جیمیل در تبلت مقرون به صرفه Fire خود استفاده کنید، شانسی نخواهید داشت. در واقع چندین راه برای این کار وجود دارد.

اپلیکیشن ایمیل آمازون

روش اول نیازی به دانلود هیچ برنامه ای در تبلت Fire شما ندارد. ما می توانیم از برنامه ایمیلی که توسط آمازون از قبل نصب شده است استفاده کنیم.

باز کن "پست الکترونیک" پیاده سازی.

سپس آدرس جیمیل خود را در کادر متنی تایپ کرده و روی Next کلیک کنید.

آدرس خود را وارد کرده و فشار دهید "بعدی."

شما به صفحه ورود به سیستم گوگل هدایت خواهید شد. دستورالعمل ها را دنبال کنید تا وارد جیمیل خود شوید و به آمازون اجازه دسترسی به حساب شما را بدهید.

وارد شوید و اجازه دسترسی به آمازون را بدهید.

پس از انجام این کار، صفحه بعدی “Setup Complete!” را نشان می دهد. اکنون می توانید “برو به صندوق ورودی”. همگام‌سازی همه چیز چند دقیقه طول می‌کشد.

شیر آب "به Inbox بروید."

اگر قبلاً یک حساب ایمیل به برنامه اضافه کرده‌اید، می‌توانید با باز کردن منوی نوار کناری و انتخاب «افزودن حساب» یک حساب جیمیل اضافه کنید.

شیر آب "یک حساب کاربری ایجاد کنید."

مرورگر ابریشمی

روش دوم نیز نیازی به دانلود هیچ برنامه ای ندارد، اما تا حدودی فنی کمتر است. تبلت Fire یک مرورگر وب و Gmail یک وب سایت دارد. شما به سادگی می توانید از جیمیل در مرورگر خود استفاده کنید.

ابتدا مرورگر Silk را باز کنید. این مرورگر آمازون برای تبلت های Fire است.

باز کن "مرورگر Silk."

به سادگی به Gmail.com بروید و وارد حساب کاربری خود شوید. Google سعی می کند شما را به استفاده از برنامه Gmail وادار کند، اما می توانید روی «استفاده از نسخه وب» ضربه بزنید.

شیر آب "از نسخه وب استفاده کنید"

این هست! اکنون می‌توانید از وب‌سایت Gmail درست همانطور که از آن در رایانه خود استفاده می‌کنید استفاده کنید.

صندوق پستی جی میل.

برنامه رسمی جیمیل

روش دوم به مقدار زیادی کار نیاز دارد، اما وقتی تمام شد، برنامه رسمی Gmail را از Google خواهید داشت. برای انجام این کار، به فروشگاه Google Play نیاز دارید. نصب Play Store بر روی تبلت فایر کار سختی نیست، اما باید مراحل را به دقت دنبال کنید. راهنمای گام به گام ما را برای فرآیند کامل بخوانید.

پس از راه‌اندازی فروشگاه Play، می‌توانید به سادگی «Gmail» را جستجو و نصب کنید، همانطور که در هر دستگاه اندرویدی انجام می‌دهید.

شیر آب "تاسیسات"

اکنون، تجربه کامل Gmail را در تبلت آمازون فایر خود دریافت می کنید! با استفاده از چیزهایی که آمازون از قبل روی تبلت های Fire خود نصب کرده است، هرگز گیر نخواهید کرد.

مربوط: نحوه تغییر صفحه کلید در تبلت آمازون فایررژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر