ناچ داینامیک آیفون به زودی از بازی پشتیبانی می کند


سیب در نهایت تصمیم گرفتم از شر ناچ خلاص شوم و در عوض یک سوراخ برای آیفون ۱۴ پرو و ​​آیفون ۱۴ پرو مکس قرار دادم. این شرکت می گوید که این زمین پویا می تواند بسیار بیشتر از دراز کشیدن انجام دهد. و به زودی Dynamic Island می تواند از بازی ها نیز پشتیبانی کند.

آیا بازی های اسلات پویا در راهند؟

کریس اسمولکا، توسعه‌دهنده برنامه WaterMinder و HabitMinder، مفهوم بازی‌های Dynamic Island را به اشتراک گذاشت. این ویدیوی کوتاه یک بازی مفهومی به نام “Hit the Island” را برای آیفون ۱۴ پرو نشان می دهد که بر اساس موضوع بازی هایی مانند Brick Breaker و حتی Bubble Breaker است.

مفهوم ساده است. شما باید توپ را به شکاف پویا پرتاب کنید و به آن ضربه بزنید. هر زمان که توپ به منطقه برخورد کند، رنگ پس زمینه و سرعت توپ تغییر می کند. همچنین مشاهده می شود که پس از چند ضربه، تعداد توپ ها به دو عدد افزایش می یابد.

اسمولکا می گوید که بازی دارای مشکلات تاخیری است اما “به نظر خوب می رسد”. از آنجایی که این یک مفهوم نسبتاً جدید است، می توانیم انتظار چنین سکسکه هایی را داشته باشیم. با این حال، مفهوم کلی بسیار جالب است و در نهایت تجربه مدرک پویا را بهبود می بخشد.

با این حال، ما مطمئن نیستیم که آیا اپل آماده است تا در آینده از بازی های Dynamic Island پشتیبانی کند یا خیر. اگر این اتفاق بیفتد، انتظار داشته باشید که توسعه دهندگان بیشتری در آینده چنین بازی هایی را بسازند. علاوه بر این، در آینده می توان مفاهیم جدید بیشتری را انتظار داشت.

برای کسانی که نمی‌دانند، Dynamic Island در مدل‌های جدید آیفون ۱۴ پرو شامل حسگر TrueDepth Face ID، ترکیبی از سخت‌افزار و نرم‌افزار برای نمایش اعلان‌های برنامه، موسیقی، امتیازات ورزشی، پیشرفت شارژ، تماس‌های مداوم و موارد دیگر است. ایده این است که به طور مستقیم از صفحه اصلی بدون نیاز به رفتن جداگانه به برنامه های خاص در حال استفاده، به عملکردهای مختلف دسترسی داشته باشید.

باید دید این تجربه جدید چگونه در آیفون بهبود خواهد یافت. زمانی که اطلاعات بیشتری ظاهر شد به شما اطلاع خواهیم داد. تا آن زمان، نظرات خود را در مورد ایده Dynamic Island Games در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.