نام عباس عرفانی در میان بدهکاران بزرگ بانکی!


اسامی بدهکاران اصلی بانک صادرات منتشر شد.

بانک صادرات ایران فهرستی از بدهکاران عمده به بانک ها را منتشر کرد که در آن نام عباس عرفانی متهم یک پرونده بزرگ اقتصادی و یک شرکت سازنده قطعات خودرو به چشم می خورد.

به گزارش «فارسی خودرو»، عباس ایروانی و گروه قطعات خودرو عزام از جمله نام های رایج در بحث فساد در صنعت خودرو ایران در دو سال گذشته بوده اند. کشور با مقررات و قاچاق حرفه ای عمده فروشی قطعات خودرو اصلاح و متحول شده است. مبلغ ۶۶۴ میلیون و ۳۷ هزار و ۴۲۵ دلار است.

گروه قطعات خودرو عزام یکی از بزرگترین قطعه سازان و یکی از تامین کنندگان اصلی نیاز خودروسازان داخلی بود که با هزینه های مالی مواجه بود.

با پایان یافتن پرونده عباس عرفانی و گروه قطعات خودرو عزام در پرونده تسهیلات بانکی، کم کم نام این متهم اقتصادی به فراموشی سپرده شد و با انتشار لیست بدهکاران عمده این بانک، نام ایروانی به صدر جدول بازگشت. از اخبار خودرو کشور.

وکیل بانک صادرات در آخرین جلسه برای کیفرخواست گروه عزام و عباس عرفانی در پرونده تسهیلات بانکی در دادگاه گفت: یکی از عوامل تلاطم اقتصاد کسانی هستند که تسهیلات می گیرند و پرداخت نمی کنند. اگر امروز نرخ ارز بالا رفت مشکلی برای بانک ها نیست، صادرات اولین بانکی بود که از عرفانی شکایت کرد «اما اکنون خطوط اعتباری ما به دلیل عدم پرداخت مشکل دارد».

امروز و بر اساس لیستی که بانک صادرات ایران از بدهکاران عمده منتشر کرده است، مشخص شد که با گذشت بیش از یک سال از تکمیل پرونده گروه اعظم و عباس عرفانی در پرونده تسهیلات بانکی، وی همچنان به عنوان بانکی شناخته می شود. بدهکار اصلی نظام بانکی کشور

بر اساس فهرست منتشر شده از سوی بانک صادرات ایران، عباس و محمدحسن عرفانی همچنان در شش قسمت از تسهیلات بانکی که از شعب خارجی دریافت کرده اند بدهکار هستند.

در زیر لیست منتشر شده بدهکاران عمده بانک صادرات ایران را مشاهده می کنید

لیست بدهکاران بانک صادرات