موسیقی برای ورزش – موسیقی سرگرم کننده و هیجان انگیز برای تمرین صبحگاهی شما


ملودی تند برای ورزش

ملودی تند برای ورزش

2021-06-28

موسیقی برای ورزش / آهنگ تمرین صبح مبارک / آهنگ تمرین صبح / موسیقی تمرین صبح / آهنگ تمرین صبح

آهنگ ژیمناستیک صبح آرام نه تنها می توانید خستگی را در طول تمرین از بین ببرید ، بلکه می توانید با افزایش استقامت و ایجاد روحیه بهتر ، کیفیت تمرین خود را نیز بهبود بخشید. مخصوصاً موسیقی و آهنگ تمرین صبحگاهی انگیزش یا همگام سازی با تمرین دارای آثار جسمی و روانی است. متن جذاب یا ریتم موسیقی انگیزشی به شما انگیزه می دهد که در طول تمرینات منظم بیشتر تمرین کنید یا بیشتر کار کنید. مطالعات نشان می دهد موسیقی برای ورزش هنگامی که فرد تمرینات سطح پایین تا متوسط ​​را انجام می دهد ، یا با افزایش فاصله ، سرعت و یا تکرار کامل ، به بهبود عملکرد ورزشی کمک می کند. به عنوان مثال ، مطالعه ای در سال 2006 که تأثیر موسیقی را در انتخاب سرعت تردمیل مورد بررسی قرار داد ، نشان داد که وقتی شرکت کنندگان به موسیقی سریع گوش می دادند ، شرکت کنندگان سرعت و فاصله خود را بدون خستگی بیشتر افزایش می دادند. سایر مطالعات نیز نتایج مشابهی را به همراه داشته اند.

آهنگ ژیمناستیک صبح آرام این می تواند منجر به شادی یا نارضایتی ، تغییر روند فکر و تغییر رفتار شود. این تأثیر روانی در تغییرات فیزیکی در سطح هورمون ها ظاهر می شود. به عنوان مثال ، یک مطالعه در سال 2012 نشان داد که شرکت کنندگانی که به موسیقی “دلپذیر” گوش می دادند ، سطح سروتونین بالاتری داشتند ، که آن را هورمون “احساس خوب” می نامند. اگرچه اثبات تأثیر آن دشوار است ، این مطالعه نشان می دهد که یک تجربه گوش دادن دلپذیر است موسیقی برای تمرین صبحگاهی شما می توانید سطح سروتونین خود را افزایش دهید ، که باعث می شود در طول تمرین احساس بهتری داشته باشید.

موسیقی را انتخاب کنید و آهنگ ملایم صبح آنچه شما از آن لذت می برید و با روال ورزشی شما مطابقت دارد می تواند به شما کمک کند تا از تجربه ورزشی خود بیشتر بهره مند شوید. از آنجا که سرعت و شدت تمرین ایده آل هر فردی متفاوت است ، تعیین سرعت مناسب برای شما می تواند یک فرایند آزمون و خطا باشد. در اینجا چند آهنگ ملایم ژیمناستیک صبح آورده شده است:

آهنگ آرام صبحانه:

موسیقی برای ورزش

صبحانه همراه با ورزش

آهنگ هایی برای تمرین صبحگاهی

ژیمناستیک صبحگاهی

آهنگ تمرین صبحگاهی

آهنگ شاد برای تمرین صبحگاهی

برای مشاهده سایر آهنگهای مرتبط ، به صفحه بروید آهنگ بدنسازی و برای مشاهده سایر مقالات سایت وبلاگ کیمیاگری دیدن.

قیمیا

دیدگاهتان را بنویسید