موتورولا می تواند بهتر انجام دهد – بررسی Geek


ارزیابی:
۴/۱۰
?

 • ۱ – بستر کاملاً داغ
 • ۲ – آشغال های ولرم را مرتب کنید
 • ۳ – طراحی بسیار ناقص
 • ۴ – برخی از مثبت ها، بسیاری از منفی ها
 • ۵ – منهای قابل قبول
 • ۶ – به اندازه کافی برای خرید برای فروش خوب است
 • ۷ – عالی، اما نه بهترین در کلاس
 • ۸ – زرق و برق دار با کمی حاشیه
 • ۹ ساکت شو و پولم را بگیر
 • ۱۰ – نیروانا طراحی مطلق

قیمت: ۱۴۹.۹۹ دلار

هدفون Moto Buds-S ANC روی سطح رنگی در کنار کیس با درب باز
کوین بونت

جدیدترین جفت هدفون موتورولا – Moto Buds-S ANC – بدون شک روی کاغذ صدای خوبی دارد، با بسیاری از ویژگی‌های سطح بالا مانند شارژ بی‌سیم، حذف فعال نویز (ANC) و باتری ۱۸ ساعته. با وجود این مزایا، Moto Buds هنوز در تلاش است تا واقعاً خوب باشد.

این چیزی است که ما دوست داریم

 • عمر باتری عالی
 • دارای قابلیت حذف نویز فعال است
 • اتصال پایدار

و چه کاری انجام نمی دهیم؟

 • تناسب ناراحت کننده
 • انزوای بد
 • هیچ برنامه همراهی وجود ندارد
 • صدا آرام است

با قضاوت از طراحی فیزیکی جوانه ها، واضح است که موتورولا علاقه مند بود رقیب AirPods را ارزان تر کند. با نگاهی به مشخصات، Moto Buds تقریبا برابر هستند، اما آنها فقط متعهد به فرود نیستند. آنها راحت نبودند، انزوا ضعیف بود، و در حالی که صدای تماس‌ها و ویدیوها مناسب بود، در حین پخش موسیقی صدای چندان خوبی نداشتند. انگار موتورولا سعی می‌کرد تا حد ممکن مربع‌ها را بررسی کند، بدون اینکه مطمئن شود تمام قطعات مجزا به یک واحد کامل جمع می‌شوند، و من فکر می‌کنم می‌تواند بهتر عمل کند.

برای مشخص کردن

 • رانندگان: ۱۰ میلی متر
 • محدوده فرکانس: ۲۰ هرتز – ۲۰ کیلوهرتز
 • وزن گوشی: ۶ گرم
 • وزن شاسی: ۴۸ گرم
 • حالت تک جوانه: آره
 • بلوتوث: ۵.۰
 • کدک های پشتیبانی شده: SBC، AAC
 • عمر باتری: مجموع ۱۸ ساعت (۶ هدفون، ۱۲ بسته)
 • شارژ بی سیم: آره
 • کنترل های لمسی: آره
 • نکات اضافی: ۳ سایز
 • سطح EIN: IPX5

طراحی گوشی و جلد

Moto Buds دارای طراحی شبیه AirPods برای جوانه ها و جعبه شارژ آنها است. فرم بلند و باریک آن را به راحتی در جیب یا کیف شما بدون اشغال فضای زیادی جا می دهد. به همین ترتیب، بدنه و جوانه ها تنها ۵۴ گرم وزن دارند و لازم نیست نگران تأثیر آن بر روی دنده خود باشید.

Moto Buds در جعبه شارژ خود با درب باز و بسته بندی در پشت قرار دارد.
کوین بونت

با این حال، این مورد دارای برخی ویژگی های لرزان است. من دوست ندارم که درگاه شارژ USB-C در پایین قاب باشد، زیرا ما را به یاد موس جادویی اپل می اندازد. وجود پورت USB در پشت کیس (برخلاف قسمت پایین) به نظر من دسترسی به آن را کمی راحت تر می کند، اما این مشکلی نیست. در عوض، موتورولا حلقه شارژ بی سیم را در پشت قرار داد. شما این کیس را در پشت آن قرار می دهید تا به این شکل شارژ شود.

هدفون ها مانند ایرپاد ساقه دارند. من طرفدار زیادی از این سبک طراحی نیستم، زیرا به راحتی می توان آنها را از گوش شما خارج کرد – چیزی که همیشه سعی می کنم از آن اجتناب کنم. جلوپنجره بلندگوها نیز به جای قرار گرفتن در پشت، به لبه نوک ژل بسیار نزدیک است، که باعث می‌شود جرم گوش آسان‌تر شود. شما بیشتر از سایر جوانه ها جرم گوش را تمیز می کنید که بسیار آزاردهنده است.

به طور کلی، جوانه ها و بدنه احساس بسیار عالی و بادوام دارند. زمانی که بدنه آن را محکم فشار می‌دهید، به سختی کاری انجام می‌دهد، و من چهار نقطه LED در جلو را دوست دارم که به من اجازه می‌دهد سطح شارژ کیس را در یک نگاه ببینم. بسته شدن مغناطیسی زیبا و ایمن به نظر می رسد و لولا به خوبی ساخته شده است و به مرور زمان نمی شکند و نمی شکند.

جوانه ها دارای یک چراغ LED سفید کوچک روی ساقه هستند که نشان می دهد جوانه ها روشن و در حال استفاده هستند. من این عملکرد را دریافت می کنم، اما زیبایی شناسی را مختل می کند و چیزی با ارزش به جوانه ها اضافه نمی کند. و با داشتن رتبه IPX5، دیگر لازم نیست نگران تعریق یا باران خفیف آن باشید.

اندازه گیری

شخصی که شب ها بیرون در شهری نشسته و Moto Buds به تن دارد و به گوشی خود نگاه می کند و لبخند می زند.
موتورولا

تناسب بزرگترین مشکل من با Moto Buds است. من هرگز نمی توانم مهر و موم خوبی به دست بیاورم، مهم نیست از چه سایز ژل هایی استفاده کرده ام یا جوانه ها را چگونه مانور داده ام. بیرون آوردنشان هم آسان بود، مثلاً وقتی کاپشن پوشیده بودم. شما می توانید با احتیاط از این امر جلوگیری کنید، اما این مسئله برای بهینه سازی هدفون ها نیست.

غنچه ها هرگز احساس راحتی نکرده اند یا صددرصد نشسته اند. آنها همیشه کمی احساس آرامش می کردند، گویی قرار است ظاهر شوند. آنها هرگز این کار را نمی کنند، اگرچه من یوگا انجام می دهم و با پوشیدن آنها به پیاده روی سریع می روم. جوانه‌های دیگری که آزمایش کردم – مانند Sony WF-C500 و Jabra Elite 3 – فوراً راحت بودند، مهر و موم فوق‌العاده‌ای داشتند و در تمام طول روز به طور ایمن در گوش من باقی ماندند.

به دلیل این تناسب ضعیف، انزوا عالی نبود، همچنین حذف نویز فعال – یکی از ویژگی های اصلی فرضی این جوانه ها (نام: Moto Buds-S) نبود. حزب کنگره ملی آفریقا). در یک مقطع زمانی که داشتم موسیقی گوش می‌دادم، این جوانه‌ها را با ANC روشن کردم. شریک زندگی من در همان اتاق یک برنامه تلویزیونی پخش می کرد و من می توانستم برنامه تلویزیونی را با وضوح قابل قبولی بشنوم. همچنین می‌توانم صدای فن‌ها، تهویه هوا، صدای قدم‌ها، کلیک‌های ماوس، کلیک‌های صفحه‌کلید و همه چیزهای کوچک دیگری را که ANC معمولاً می‌تواند تنظیم کند، بشنوم. این یک نقطه ضعف بزرگ برای این جوانه ها است (و واقعاً، هر جوانه ای در این قیمت).

کیفیت صدا

صدای این کیف کمی مختلط بود. چه چیزی در مورد آنها خوب است؟ اولاً، کیفیت تماس از هر دو طرف کاملاً فوق‌العاده به نظر می‌رسد، و من از موتورولا انتظار کمتری ندارم. کیفیت صدا در کل شفاف است. Buds همچنین از حالت تک پشتیبانی می کند، به این معنی که صدای شما حتی اگر آن را بردارید به پخش ادامه می دهد. اگر می‌خواهید باتری خود را افزایش دهید یا بدون تغییر حالت محیط، آنچه را که در اطرافتان می‌گذرد بشنوید، عالی است.

و حالا برای خبر بد. به هر دلیلی، این شاخه ها بسیار آرام هستند. برای رسیدن به حجم مناسب، حتی اگر از نوک گوش‌های مختلف استفاده می‌کنید یا آنها را به دستگاه‌های مختلف متصل می‌کنید، باید صدا را بیشتر از سایر جوانه‌ها افزایش دهید (من هر دو نوک ژل و فوم را امتحان کرده‌ام و آنها را به یک دستگاه وصل کرده‌ام. انواع دستگاه های اندروید و اپل، همه بی فایده) . بدتر از آن، بیس عملاً وجود ندارد که واقعاً من را ناراحت می کند. از همه چیزهایی که باید نادیده گرفت! صداهای میان رده بدون توجه به آنچه که به آن گوش می دهید کاهش می یابد، اما مرحله صدا بسیار بزرگ نیست و چیزهای زیادی را برای شما باقی می گذارد.

اگر شما عمل کنید تصمیم گرفتم صدا را زیاد کنم، کیفیت صدا خیلی کمی تغییر می کند. فقط به یاد داشته باشید که اگر به جفت یا بلندگوی دیگری تغییر می‌دهید دوباره صدا را کم کنید. به طور کلی، صدا خوب به نظر می رسد – اگر نه کمی خسته کننده – اما من در توصیف آن به عنوان عالی یا حتی خوب تردید دارم. با این قیمت (و حتی بسیار پایین تر)، اگر به کیفیت صدا اهمیت می دهید، تعداد زیادی از جوانه های صوتی بهتر وجود دارد.

عمر باتری و شارژ

من از ظرفیت باتری این هدفون راضی بودم – در مجموع ۱۸ ساعت. جوانه ها به تنهایی شش ساعت به شما فرصت می دهند که برای انجام بیشتر روز کاری شما کافی است. پس از آن، کیس شارژ کامل اضافی را برای ۱۲ یا دو ساعت فراهم می کند. من دائماً دریافته‌ام که هنگام گوش دادن به موسیقی یا پادکست با صدای متوسط ​​با ANC روشن، جوانه‌ها برای هر بار شارژ شش ساعت کامل (اگر نه بیشتر) دوام می‌آورند. اگر ANC را خاموش کنید، احتمالاً می توانید آب بیشتری در آنجا فشار دهید.

پورت شارژ USB-C که در پایین کیس قرار دارد
کوین بونت

این کیس دو روش شارژ را به شما ارائه می دهد: USB-C و شارژ بی سیم. در حالی که در اینجا قابلیت شارژ سریع وجود ندارد، کیس خیلی سریع شارژ می‌شود، بنابراین اگر آن را در هنگام ناهار یا صبح روی شارژر بیندازید، می‌توانید کمی آب میوه برای تمرین یا رفت و آمد صبحگاهی به شما کمک کند. این قوطی همچنین دارای ظرفیت آماده به کار بسیار خوبی است و حتی زمانی که هر روز از جوانه ها استفاده نمی کنید نگران تخلیه سریع آن نباشید.

چهار نشانگر LED در جلوی کیس به شما نشان می دهد که چقدر باتری باقی مانده است. چهار LED روشن به این معنی است که حداقل ۹۰٪ خاموش است، سه LED با یک چشمک زدن به معنی بین ۷۵-۸۹٪ باقی مانده است، و دو LED با یک چشمک زدن به این معنی است که ۵۰-۷۴٪ باقی مانده است، و یک LED با یک رسانه چشمک زن در سمت چپ است. بین ۲۵-۴۹ درصد است و فقط یک LED چشمک می زند که نشان می دهد باتری کمتر از ۲۵ درصد است و باید آن را به برق وصل کنید.

خوشبختانه، Moto Buds در این بخش بدون سر و صدا هستند و دقیقاً همانطور که انتظار دارید جوانه ها با این قیمت کار کنند، کار می کنند.

تجربه ی کاربر

نکته اصلی صحبت در مورد این هدفون ها، از نظر تجربه کاربری کلی، این است که آنها فاقد یک برنامه همراه هستند. این روزها، بسیاری از هدفون ها دارای یک برنامه موبایل هستند که می توانید از آن برای تغییر تنظیمات، تنظیم EQ، دانلود به روز رسانی ها، بازنشانی کنترل های لمسی و موارد دیگر استفاده کنید. اگرچه این برنامه برای هدفون ضروری نیست، اما قطعا تجربه را کاهش می دهد. حذف برنامه همراه در این قیمت غیر معمول نیست.

Moto Buds نیز به جای دکمه های فیزیکی از کنترل های لمسی استفاده می کند. در حالی که من معمولاً کنترل‌های لمسی را ترجیح می‌دهم، آنها در اینجا انتخاب درستی به نظر نمی‌رسند. برای یکی، ناحیه لمسی خیلی کوچک به نظر می رسد. در حالی که از نظر بصری به اندازه کافی عریض به نظر می رسد، زمانی که گیر می کنید پیدا کردن آن سخت است. به علاوه، وقتی روی این قسمت ضربه می‌زنید هیچ یادداشتی وجود ندارد، بنابراین هرگز مطمئن نخواهید شد که ضربه‌های شما ثبت شده است یا خیر. زمانی که من مشتاق بودم روی ناحیه لمسی چند منظوره ضربه بزنم، دستورات همیشه قابل اعتماد و پاسخگو بودند.

برای دسترسی به عملکردهای اساسی، چند ضربه و پیستون بلند برای ذخیره در اینجا خواهید داشت. برای پخش یا توقف صدا یک بار روی یک طرف ضربه بزنید و همین کار را برای دریافت و پایان تماس های تلفنی انجام دهید. دوبار کلیک کردن روی جوانه سمت راست به آهنگ بعدی می‌رود و سه بار کلیک کردن، آهنگ را برمی‌گرداند. اگر هر دو طرف را به مدت ۲ ثانیه نگه دارید، می توانید جوانه ها را روشن کنید. به همین ترتیب، نگه داشتن آن برای شش ثانیه باعث خاموش شدن مجدد آن می شود. برای جابجایی بین حالت ANC و شفافیت، دو بار روی سمت چپ ضربه بزنید و برای دسترسی به دستیار صوتی، سمت راست را برای دو ثانیه نگه دارید. اما، البته، بدون برنامه همراه، نمی‌توانید این شیرها را مطابق میل خود سفارشی کنید.

غنچه های موتور روی میز رنگارنگ.
کوین بونت

یکی از چیزهایی که واقعاً در مورد Moto Buds دوست نداشتم، استقبال از “Hello Moto” بود که به دنبال آن صدای زنگ کلاسیک Hello Moto موتورولا بود که هر بار که از کیس خارج می شدم پخش می شد. بسیار پر سر و صدا و ساینده است. و دوباره، خوب است که برنامه ای داشته باشم که با آن بتوانم این را غیرفعال کنم یا حداقل صدا را کم کنم. این اعلامیه با صدای بلند همچنین گواه این است که هدفون‌های هدفون می‌توانند کمی بلندتر شوند، بنابراین مایلم موتورولا در یک به‌روزرسانی یا حداقل برای هر جوانه‌ای که در آینده ایجاد می‌کند، به این موضوع رسیدگی کند.


آخرین افکار

با وجود طراحی شیک و مشخصات عالی، Moto Buds تجربه‌ای بی‌درخشش و تا حدودی گران در آن زمان ارائه می‌دهد. نسبت به چیزی که در نهایت به دست می آورید بسیار گران است. بله، باتری آنها عالی است، و آنها دارای برخی ویژگی های عالی دیگر مانند شارژ بی سیم و رتبه IPX5 هستند، اما آن زمان هیجان انگیز نیست. آنها نتوانستند از بین جمعیت متمایز شوند.

اگر ظاهر این جوانه ها را دوست دارید یا از طرفداران همه چیز موتورولا هستید، ممکن است این جوانه ها را ارزشش را داشته باشید. از این گذشته، آنها خوب عمل می کنند و هر کاری را که می گویند انجام می دهند، انجام می دهند خوب. اما می‌توانید هدفون‌های دیگری را بیابید که همه این کارها و خیلی چیزهای دیگر را تقریباً با همان قیمت انجام می‌دهند، و من خوشحالم که توصیه می‌کنم اگر در بازار هدفون‌های زیر ۲۰۰ دلار هستید، به خرید ادامه دهید.

ارزیابی: ۴/۱۰

قیمت: ۱۴۹.۹۹ دلار

این چیزی است که ما دوست داریم

 • عمر باتری عالی
 • دارای قابلیت حذف نویز فعال است
 • اتصال پایدار

و چه کاری انجام نمی دهیم؟

 • تناسب ناراحت کننده
 • انزوای بد
 • هیچ برنامه همراهی وجود ندارد
 • صدا آرام است