ممکن است به زودی بتوانید نظرات TikTok را دوست نداشته باشید


در حالی که یوتیوب قبلاً در اقدامی بحث‌برانگیز دکمه دوست نداشتن عمومی طولانی مدت را حذف کرده است، سایر شرکت‌ها مانند توییتر به دنبال این ویژگی برای پلتفرم‌های خود هستند. اکنون پلتفرم ویدیوی کوتاه محبوب TikTok در حال آزمایش راه‌های جدیدی است که به کاربران اجازه می‌دهد در صورتی که نظرات را دوست ندارند، «نفرت» یا «نفرت» کنند.

TikTok در حال آزمایش دکمه جدید «نپسندیدن» برای نظرات است

در یک پست رسمی وبلاگ اخیر، TikTok برخی از گام‌های کلیدی را که برای اطمینان از ایمنی و امنیت پلتفرم خود انجام می‌دهد، تشریح کرد. این شرکت در یک پست وبلاگ اشاره کرد که کاربران اکنون می توانند به صورت ناشناس نظراتی را که آنها را “نامناسب یا نامناسب” می دانند علامت گذاری کنند.

اگرچه این شرکت به انتشار این ویژگی اشاره ای نکرد، اما در اوایل سال جاری به اشکال مختلف در TikTok مشاهده شد. مشاور رسانه های اجتماعی مت ناوارا در اوایل سال جاری یک دکمه تنفر برای نظرات پیدا کرد. ماه گذشته، یکی دیگر از کاربران توییتر یک نماد نفرت خاص را در کنار نظرات روی ویدیوها کشف کرد. می توانید توییت ضمیمه شده در زیر را بررسی کنید.

TikTok گفت که بین اکتبر تا دسامبر سال گذشته بیش از ۸۵ میلیون ویدیو را به دلیل نقض دستورالعمل‌های انجمن خود از پلتفرم خود حذف کرده است. بنابراین با استفاده از دکمه لایک برای نظرات، به کاربران امکان گزارش و برجسته کردن نظرات نامناسب در ویدیوها را می دهد.

علاوه بر این، این شرکت می‌گوید که در حال آزمایش روش‌های جدیدی برای هشدار به تولیدکنندگانی است که مقادیر زیادی از واکنش‌های نامطلوب دریافت می‌کنند. در مورد ویژگی های جدید موجود، TikTok تصمیم خواهد گرفت که آیا آنها را در هفته های آینده برای همه کاربران در دسترس قرار دهد یا خیر.