مقایسه روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی


خلاصه روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی

» مقایسه روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی

» انواع دستگاه های لاغری موجود در کلینیک های آتریسیا که برای روشهای لاغری غیر تهاجمی استفاده می شوند.

» دستگاه کاویتاسیون یکی از روشهای لاغری غیر تهاجمی است

» دستگاه LPG

» دستگاه امواج شوک

» دستگاه مجسمه سازی پنوماتیک

» دستگاه RF

مقایسه روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی» مقایسه روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی

چربی اضافی را بدون جراحی بردارید.
با پیشرفت تکنولوژی ، روشهای لاغری غیرتهاجمی از این پس می توانند چربی اضافی را در مناطق مختلف بدون آسیب کاهش دهند.چند دستگاه لاغری تولید شده است که تقریباً عملکرد یکسانی را انجام می دهند. همه این ابزارها بر کشتن و حذف طبیعی سلول های چربی تمرکز می کنندبهانتخاب بسته مناسب لاغری محلی دشوار است. موارد زیر توضیح می دهد که هر دستگاه برای چه مواردی استفاده می شود.

» انواع دستگاه های لاغری مورد استفاده برای روشهای لاغری غیر تهاجمی موجود در کلینیک های آتریسیا:

» دستگاه کاویتاسیون یکی از روشهای لاغری غیر تهاجمی است

دستگاه جفت سازی از اولتراسوند برای ارتعاش غشای سلول های چربی استفاده می کند و باعث شکسته شدن و از بین رفتن آن می شود. استفاده از زندگی مشترک برای کسانی که مایل به کاهش وزن در نواحی مختلف بدن مانند شکم ، بازوها و ران هستند توصیه می شود. این دستگاه به دلیل انتقال امواج اولتراسوند ، چربی های عمیق تری را حذف می کند.

» دستگاه LPG

دستگاه LPG یک فناوری مورد علاقه برای افرادی است که با ورزش و رژیم غذایی به فرم ایده آل خود نمی رسند. این تکنیک شامل ذوب چربی و صاف و نرم شدن ماهیچه های آن ناحیه است. استفاده از LPG برای کسانی مناسب است که می خواهند وزن خود را در سراسر بدن کاهش دهند. همچنین توصیه می شود اندازه و شکل اندام ها را کاهش دهید.

» دستگاه امواج شوک

دستگاه شوک موج از امواج صوتی برای از بین بردن سلول های چربی و بهبود سلولیت استفاده می کند. مخصوصاً برای شکم ، پهلوها و رانها. این دستگاه فرآیندهای متابولیک بدن را تحریک کرده و قابلیت ارتجاعی بافت همبند پوست (سلولیت) را بهبود می بخشد. همچنین به تقویت ماهیچه ها و ایجاد احساس آرامش کمک می کند.

» دستگاه مجسمه سازی پنوماتیک

مجسمه ساز بدن با ایجاد میدان مغناطیسی در اطراف بدن انقباضاتی را در اندام های داخلی ایجاد می کند که باعث بهبود گردش خون و افزایش متابولیسم بدن می شود و یکی دیگر از روش های لاغری غیر تهاجمی است. در نهایت ، چربی احشایی (چربی اطراف اندام های داخلی) در شکم و لگن کاهش می یابد و در نتیجه باعث کاهش وزن در سراسر بدن می شود.

مقایسه روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی» دستگاه RF

دستگاه RF به راحتی از افتادگی پوست با امواج رادیویی جلوگیری می کند که یکی از روش های لاغری غیر تهاجمی است. در طیف امواج مختلف ، موج رادیویی کمترین انرژی را دارد. دستگاه RF به دو نوع تک قطبی و دوقطبی تقسیم می شود. ترکیب دستگاههای کوئیتوس و فرکانس رادیویی (RF) بهترین راه برای کاهش وزن موضعی ، بهبود سلولیت و از بین بردن افتادگی پوست است.

دیدگاهتان را بنویسید