معرفی جدیدترین متد آموزش سئو در ایران


بهینه سازی موتور جستجو یا بهینه سازی موتور جستجو یک موضوع پیچیده است. نه تنها آموزش صحیح، بلکه هوشیاری و فداکاری نیز بیشترین نیاز را دارد. به همین دلیل است که می گیرید ببینید کدام سئو برای شما مناسب است، به روش های آموزشی خاصی نیاز دارید.

آموزش و یادگیری موضوعی است که همه ما بدون توجه به شرایط و سن خود با آن سر و کار داریم. موضوعات جالب زیادی برای یادگیری وجود دارد و تقریباً همه در تلاش هستند تا با یادگیری و مطلع شدن، فرصت های شغلی بهتری ایجاد کنند. اما قبل از آن باید مناسب ترین راه را برای یادگیری بیابند تا بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند.

در این مقاله ما به طور خاص، به روش های آموزش بهینه سازی موتور جستجو و ارائه بهترین روش های موجود ما پرداخت خواهیم کرد، بنابراین سعی کنید این مقاله را به هیچ وجه از دست ندهید.

انواع روش های یادگیری

بر اساس تحقیقات و برخی نظریه های آموزشی، هرکسی روش یادگیری خود را دارد. برای مثال، طبق مدل VARK، چهار نوع متداول روش یادگیری عبارتند از:

 • روش بصری: عناصر بصری را بر کلمات ترجیح دهید.
 • شنیداری: صحبت کردن و بحث را ترجیح می دهد.
 • روش خواندن/نوشتن: اطلاعات نوشتاری را ترجیح دهید.
 • روش جنبشی: شما با انجام دادن یاد می گیرید.

مدل یادگیری VARK

البته افراد فقط به یک سبک یادگیری محدود نمی شوند. عوامل زیادی می توانند بر روش یادگیری مناسب افراد تأثیر بگذارند. یکی از آنها سبک زندگی او هست. برخی از افراد دانشجو هستند، برخی کارمند هستند و زمان لازم برای یادگیری یک موضوع جدید را ندارند، برخی بسیار متمرکز هستند و برخی دیگر تمرکز کمتری دارند. به همین دلیل روش کلی نمی تواند برای افراد با شرایط زندگی متفاوت مناسب باشد.

بهترین روش آموزش سئو برای شما چیست؟

اگر می خواهید تجارت خود را به صورت آنلاین توسعه دهید یا با آموزش بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) در بازار کار کار کنید، باید به ابزارهای آموزشی متناسب با محیط یادگیری خود دسترسی داشته باشید. اینجا سه روش مختلف آموزش سئو، داده شده:

 • آموزش آنلاین
 • آموزش شخصی
 • آموزش ترکیبی

۱. آموزش سئو آنلاین

آموزش سئو آنلاین شامل طیف گسترده ای از روش های آنلاین مانند فیلم های آموزشی و وبینارها می باشد. آموزش آنلاین به خصوص پس از اپیدمی کرونا بسیار محبوب شده است. اما باید دید آیا این روش آموزشی برای همه مناسب است یا خیر. یک دوره آموزشی خوب بهینه سازی موتور جستجوی اینترنتی چه ویژگی هایی دارد؟

دوره های آنلاین زیادی در اینترنت وجود دارد. اکثر این آموزش ها به گونه ای است که دانش آموزان پس از ثبت نام در آنها به مجموعه ای از فیلم های آموزشی از پیش ضبط شده دسترسی خواهند داشت. نکته مهم این روش آموزشی این است که بدون پشتیبانی. این بدان معنی است که اگر در طول دوره سؤال یا مشکلی وجود داشته باشد، کسی وجود ندارد که آنها را برطرف کند. از طرفی چون در فیلم های آموزشی شرکت و رقابت وجود ندارد، آموزش در سطح تئوری بوده و یادگیری به صورت عملی و پروژه محور (که کاملاً منطبق بر بازار کار است) صورت نمی گیرد. ).

از طرفی شرکت در آموزش آنلاین برای افراد پرمشغله می تواند گزینه خوبی باشد. زیرا آنها می توانند در هر زمان ویدیو تماشا کنند. همچنین انتخاب خوبی برای افرادی است که برای یادگیری کامل آن باید چندین بار آموزش را تماشا کنند.

۲. آموزش سئو شخصی

آموزش شخصی و مشارکت در کلاس های آموزشی بهینه سازی موتورهای جستجو برای دانش آموزان و کسانی که وقت کافی دارند می تواند انتخاب خوبی باشد. یکی از مزایای مهم آموزش حضوری سئو شرکت بالا در کلاس آموزش سئو است. شرکت در کلاس آموزش سئو علاوه بر بهبود کیفیت یادگیری، به افراد کمک می کند تا از طریق شبکه سازی پیوندهای خود را در اکوسیستم متخصصین سئو تقویت کنند.

۳. آموزش ترکیبی SEO

طبق بهترین جستجو روش های آموزش بهینه سازی موتور جستجو، ترکیبی از دو روش بالاست. این روش برای روش ترکیبی او برای اولین بار در ایران به شهرت رسید آکادمی آمانگ راه اندازی شد.

در آموزش سئوی ترکیبی (یعنی ترکیبی از روش های حضوری و حضوری) علاوه بر اینکه از مزایای هر دو روش بهره مند خواهید شد، مزایای هر روش می تواند تا حد زیادی معایب را پوشش دهد. از همدیگر.

مزایای آموزش بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) از آکادمی Amang

آکادمی آمانگ برای آموزش سئودارای ویژگی های مثبت بسیاری است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

از آنجایی که بخشی از این آموزش به صورت ویدئویی می باشد، هر فرد می تواند با توجه به برنامه زمان بندی خود بهترین زمان را برای یادگیری انتخاب کند و با مشاهده فیلم ها تمامی اصول و مفاهیم اولیه سئو را بیاموزد. موضوعاتی که در این آموزش ویدیویی سئو ارائه می شود معمولاً تئوری هستند. همانطور که گفته شد، آموزش های ویدئویی برای کسانی که نیاز به تماشای چندین ویدئو دارند تا مفاهیم را به طور کامل درک کنند، عالی است.

اما آموزش تصویری به تنهایی موثر نیست. سئو علمی تجربه پرداخت شده او هست. یعنی پروژه عملی یکی از قسمت های اصلی آموزش استاندارد سئو است. به همین دلیل دوره آموزشی سئو ترکیبی آمانج با شناسایی پروژه های مختلف و متناسب با بازار کار، علاوه بر اینکه شما را در مسیر یادگیری نگه می دارد، یادگیری شما را نیز افزایش می دهد.

پروژه ها به طور کامل توسط مدرسان دوره بررسی خواهند شد و چندین جلسه اصلاحی برای رسیدگی به سوالات و نگرانی های دانش آموزان برگزار خواهد شد.

جلساتی غیر از جلسات ویدیویی به صورت حضوری برگزار خواهد شد. اما نگران نباشید، کسانی که در تهران نیستند و یا سفر وقت گیر و سخت است، فقط می توانند از کلاس آموزش سئو با سایر دانشجویان به صورت حضوری برای دسترسی به سامانه آنلاین استفاده کنند.

ممکن است به هر دلیلی نتوانید در برخی از جلسات شرکت کنید. خبر خوب این است که تمام جلسات از فردی به فرد دیگر ثبت می شود و در پنل کاربری دانش آموز ذخیره می شود تا در صورت نیاز همیشه بتوانید به ویدیوها دسترسی داشته باشید و دوباره تماشا کنید.

آموزش سئوی ترکیبی آمانگ

اخرین حرف

با جمع بندی مطالب فوق می توان گفت بهترین روش برای آموزش بهینه سازی موتورهای جستجو این یک روش است:

 • توسط اساتید مجرب و مسلط ارائه می شود.
 • دوره پروژه محور است. این بدان معنی است که عملاً تمام محتوا در سایت واقعی انجام می شود. در نهایت پس از اتمام دوره، آماده ورود به بازار کار باشید.
 • دوره شامل پشتیبانی می باشد. یعنی می توانید سوالات خود را از اساتید بپرسید و مشکلات را حل کنید.
 • برای همه افراد با هر سبک یادگیری مناسب است.

منبع: آکادمی آمانگ