معجون برای کاهش وزن معجون برای لاغر شدن ران ها


بسیاری از افراد به دنبال روش های مختلف برای کاهش وزن هستند. یکی از راه های کاهش وزن استفاده از یک سری معجون و نوشیدنی است. در این مقاله انواع قرص های رژیمی را بررسی می کنیم.

بهترین نوشیدنی برای کاهش وزن:

بسیاری از افراد برای کاهش وزن از قرص های لاغری ، معجون و نوشیدنی های لاغری استفاده می کنند. استفاده از معجون برای کاهش وزن و همچنین رعایت رژیم غذایی مناسب و ورزش بسیار مثر است. در این قسمت از مقاله ، چندین معجون لاغری را ارائه می دهیم.

جوشانده سرکه سیب

جوشانده سرکه سیب

جوشانده سرکه سیب: یکی از فواید سرکه سیب این است که متابولیسم بدن را افزایش داده و به آن احساس سیری می دهد. برای تهیه ، به هفت فنجان سرکه سیب و هر فنجان یک روز در هفته نیاز دارید. برای افزایش اثربخشی ، از آب لیمو و سرکه سیب نعناع استفاده کنید. این معجون باید روزانه با یک فنجان استفاده شود. همچنین می توانید از فریزر برای ذخیره متیونین استفاده کنید.

جوشانده دارچین: دارچین ادویه ای است که چربی می سوزاند و قند خون را پایین می آورد. برای تهیه آن از یک تکه چوب دارچین ، زنجبیل ، کمی عسل و یک فنجان آب گرم استفاده کنید. این معجون باید هفته ای یکبار استفاده شود.

چای جینسینگ چای معجزه آسا: جینسینگ ریشه گیاهی است که دارای استرس ، کاهش وزن و پیشگیری از سرطان است. این معجون انرژی و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. برای تهیه این جوشانده از دو تکه جینسنگ ، کمی دارچین و عسل را مخلوط کنید. این مواد را به مدت پنج دقیقه روی اجاق گاز قرار دهید. پس از پخت ، معجون را مصرف کنید.

اگر به دنبال نوشیدنی های ساده تری هستید ، پیشنهاد می کنم مقاله خاکشیر را برای لاغری مطالعه کنید.

جوشانده آناناس و زنجبیل

    آناناس و زنجبیل

جوشانده آناناس و زنجبیل: زنجبیل خاصیت چربی سوزی دارد و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. آناناس همچنین حاوی مقدار زیادی فیبر است که احساس اشباع می کند. علاوه بر این ، حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان و چربی نیست. برای تهیه ، یک لیوان آب آناناس ، یک پرتقال ، یک فنجان آب ، زنجبیل و چهار تکه یخ مخلوط کنید. این مواد را در مخلوط کن ریخته و سپس میل کنید. این نوشیدنی را می توان قبل از پیاده روی استفاده کرد.

جوشانده انار: آب انار کالری کمی دارد اما از نظر انرژی بسیار زیاد است. یک فنجان آب انار را با یک چهارم لیوان آب مخلوط کنید. همه اینها کالری را افزایش می دهد و باعث سیری زیادی می شود. شما می توانید در هر زمان آب انار بنوشید ، اما بهتر است قبل از تمرین.

لاغری زنجبیل و لیمو

لاغری زنجبیل و لیمو

جوشانده زنجبیل و لیمو: این جوشانده حاوی مقدار زیادی ویتامین C و آنتی اکسیدان است. بدن را سم زدایی می کند که در نهایت منجر به دفع سموم از بدن و در نهایت منجر به کاهش وزن می شود. دو انگشت زنجبیل تازه را با لیمو مخلوط کنید. این مخلوط را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. برای افزایش چربی سوزی از زیره استفاده کنید. مخلوط را فیلتر کرده و صبح میل کنید.

جوشانده تمشک و لیمو ترش: لیمو حاوی مقدار زیادی ویتامین C است و به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی می تواند سموم را از بدن دفع کرده و رادیکال های آزاد را از بین ببرد. تمشک همچنین حاوی کتون است. کتون ها اشتها را کاهش داده و کالری دریافتی را کاهش می دهند. در نهایت باعث کاهش وزن می شود. برای تهیه این جوشانده ، چند تمشک باید با نصف لیمو ترش مخلوط شود.

جوشانده گریپ فروت و خیار: گریپ فروت دارای خاصیت چربی سوزی است و کبد را تمیز می کند. همچنین متابولیسم بدن را افزایش می دهد. این معجون خاصیت کاهش وزن حتی در حالت استراحت را دارد. برای تهیه این جوشانده ، خیار را خرد کرده و با یک لیوان آب ، گریپ فروت ، لیمو و کمی نعناع مخلوط کنید.

این معجون باید سه تا پنج بار در روز استفاده شود. فیبر و آنتی اکسیدان های موجود در این معجون باعث کاهش وزن مناسب می شود. علاوه بر تمام معجون های ذکر شده ، گیاهانی برای لاغری نیز وجود دارد. البته برای شناخت کامل این معجون مهم ، باید نحوه استفاده کامل از آن را بدانید. با کلیک روی دکمه Enter information on slimming herbs.

جوشانده چای سبز و زنجبیل

جوشانده چای سبز و زنجبیل

چای سبز و جوشانده زنجبیل: چای سبز یکی از چای های قدیمی است که در رژیم گرفتن مورد استفاده قرار می گیرد. ترکیب چای سبز و زنجبیل خواص لاغری آن را افزایش می دهد. اگر قبل از تمرین یک لیوان معجون مصرف کنید ، اثرات آن چند برابر می شود.

ction جوشانده لیمو و فلفل سیاه: فلفل خواص چربی سوزی زیادی دارد و ترکیب آن با فلفل این خاصیت را افزایش می دهد. اگر رژیم غذایی سالمی تهیه کنید و از این معجون استفاده کنید ، ممکن است کاهش وزن مطلوبی را تجربه کنید. برای تهیه این جوشانده یک فنجان آب را با نصف لیمو ترش مخلوط کرده و فلفل سیاه اضافه کنید. این آماده سازی باعث هضم بیشتر غذا می شود و فرد احساس سیری می کند.

جوشانده هندوانه و زغال اخته: این جوشانده خاصیت آنتی اکسیدانی زیادی دارد و باعث سم زدایی از بدن می شود. برای تهیه این جوشانده ، 7 فنجان هندوانه را با یک فنجان بلوبری بدون هسته و یک چهارم آب لیمو مخلوط کنید. معجون به خوبی مخلوط شده و از طریق یک الک فیلتر می شود. بعد از یک تمرین م effectiveثر از این معجون استفاده کنید.

مطالعه: قرص متفورمین برای بارداری

جوشانده آناناس و دارچین

جوشانده آناناس و دارچین: آناناس حاوی موادی است که باعث بهبود هضم و کاهش التهاب می شود. دارچین همچنین یک ماده خوب برای کاهش وزن است. یک فنجان آناناس خرد شده و نصف قاشق چایخوری پودر دارچین را با 2 قاشق غذاخوری آب لیمو مخلوط کنید تا این جوشانده به دست آید.

Ras م جوشانده تمشک: جوشانده تمشک را می توان برای لاغری تهیه کرد. تمشک حاوی آنتی اکسیدان های زیادی است که باعث سم زدایی آنها می شود. همچنین متابولیسم بدن را افزایش می دهد. برای تهیه این جوشانده 4 تمشک ، 4 بلوبری ، 4 تکه خیار ، مقداری یخ و آب را با هم مخلوط کنید ، سپس جوشانده را به مدت نیم ساعت در یخچال بگذارید و سپس یک جرعه میل کنید.

ک جوشانده کرفس و لیمو: کرفس و لیمو دارای فیبر زیاد و کربوهیدرات کمی هستند. وقتی این دو ماده با خیار ترکیب شوند ، خواص آنها را دو چندان می کند. خیار ، کرفس و لیمو را در مخلوط کن بریزید و در یک لیوان بخورید.

جوشانده کدو تنبل: کدو دارای خواص زیادی است و به کاهش قند خون و کاهش وزن کمک می کند. کدو سبز ، خیار ، سیب ترش یا سیب گلاب را با هم مخلوط کنید تا جوشانده تهیه شود. صبح و عصر از این معجون استفاده کنید. همچنین می توانید بعد از تمرین از این معجون برای جلوگیری از پرخوری استفاده کنید.

جوشانده لاغری ران:

در قسمت قبل جوشانده هایی که معمولاً باعث کاهش وزن می شوند را معرفی کردیم. در این قسمت می خواهیم لاغری ران را معرفی کنیم. جوشانده ای که برای این منظور استفاده می شود جوشانده جوش شیرین است. این جوشانده برای رژیم گرفتن نیز مناسب است. سایر مزایای جان شیرین عبارتند از:

التهاب را کاهش می دهد.
PH و روند درمان را متعادل می کند.
energy تولید انرژی و افزایش کارایی.
علائم عفونت ادراری را از بین می برد.
دارای خواص ضد اسید است.
برای تهیه جوش شیرین ، دو قاشق غذاخوری آب لیمو را با نصف قاشق چایخوری جوش شیرین مخلوط کرده و یک لیوان آب معدنی به آن اضافه کنید. می توانید این معجون را صبح با معده خالی استفاده کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. این جوشانده خاصیت چربی سوزی دارد و از بروز یک سری سرطان ها جلوگیری می کند. این نوشیدنی فواید دیگری نیز دارد:

حذف کاهش استرس ؛
پیشگیری از سرطان ؛
شما می توانید سلول های سرطانی را بدون تأثیر بر سلول های سالم از بین ببرید.
تعادل pH را حفظ می کند.
برای به دست آوردن نتیجه مطلوب از این معجون ، باید روزانه دو لیتر آب بنوشید. از غذاهای ارگانیک و تازه استفاده کنید. مصرف روزانه میوه ها و سبزیجات به شما در دستیابی به نتیجه دلخواه از این پخت کمک می کند. ورزش منظم نیز نقش مهمی در تأثیر این جوشانده دارد.

معجون سینوهه برای کاهش وزن:

معجون سینوهه برای کاهش وزن:

یکی از راه های کاهش وزن استفاده از نوشیدنی ها و معجون های لاغری است. در قسمت های قبل ، انواع نوشیدنی های رژیمی را ارائه کردیم. یکی از مشکلات افراد دارای اضافه وزن تجمع چربی در اطراف شکم و لگن است.

نوشیدنی ها و معجون ها می توانند این چربی ها را از بین ببرند و باعث تناسب اندام فرد شوند. طیف گسترده ای از جوشانده ها و نوشیدنی ها وجود دارد و از ترکیبات گیاهی استفاده می شود. این ترکیبات گیاهی دارای خواصی هستند که باعث سوزاندن چربی و افزایش متابولیسم بدن و در نهایت کاهش وزن می شوند. علاوه بر این ، گروهی از جوشانده ها دارای خاصیت سم زدایی و سم زدایی از بدن هستند.

طرز تهیه جوشانده سینوهه:

طرز تهیه جوشانده سینوهه:

انواع زیادی از نوشیدنی ها چربی سوزی می کنند و در نهایت باعث کاهش وزن می شوند. بسیاری از این نوشیدنی ها در ابتدای مقاله ذکر شد. در زیر یک معجون لاغری آمده است.

اسموتی موز: این نوشیدنی می تواند تأثیر زیادی در از بین بردن چربی اضافی بدن داشته باشد. اگر این نوشیدنی را در طول هفته مصرف کنید ، می توانید نتایج بسیار خوبی را بدست آورید. موز سرشار از پتاسیم است ، سموم را از بین می برد و ماهیچه ها را تقویت می کند.

برای تهیه اسموتی ، یک موز ، یک پرتقال ، نصف قاشق چایخوری پودر زنجبیل ، دو قاشق غذاخوری آب پنیر ، یک قاشق غذاخوری دانه کتان و یک قاشق غذاخوری روغن نباتی وجود دارد.

آماده سازی این مخلوط کن این است که این مواد را در مخلوط کن ریخته و مخلوط کنید. سپس مواد را در یک لیوان بریزید. بهترین زمان برای خوردن این اسموتی در صبح این است که انرژی زیادی دارد.

نوشیدنی تمشک: این نوشیدنی خاصیت سم زدایی و مقوی دارد. همچنین چربی سوزی و متابولیسم را تسریع می کند که در نهایت به کاهش وزن شما کمک می کند.

برای تهیه این نوشیدنی ، چهار تمشک ، چهار بلوبری ، مقدار آب به مقدار کمی آب معدنی ، چهار تکه خیار کوچک و مقداری یخ وجود دارد.

برای تهیه نوشیدنی ، تمام مواد ذکر شده را در یک لیوان آب قرار دهید و به مدت سی دقیقه در یخچال قرار دهید. این به جذب خواص میوه در آب کمک می کند.

استخراج کردن:

نرخ چاقی در سراسر جهان در حال افزایش است و مردم به دنبال راه هایی برای کاهش وزن هستند. چربی دور شکم و باسن باعث اختلال در ورزش می شود و بسیاری از افراد تمایل دارند این چربی ها را حذف کنند. یکی از راه های کاهش وزن و کاهش چربی ، استفاده از نوشیدنی هایی است که از موادی ساخته شده اند که می توانند متابولیسم بدن شما را افزایش دهند.

استفاده از معجون برای کاهش وزن به خودی خود م workثر نیست. در عوض ، از رژیم غذایی مناسب پیروی کنید و ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهید.

انواع مختلفی از این نوشیدنی ها وجود دارد که هر کدام از مواد مختلفی تشکیل شده است ، بیشتر گیاهان دارویی. هر یک از این مواد دارای خواص خاصی هستند که در نهایت دارای ویژگی های کاهش وزن و چربی سوزی نوشیدنی هستند. در این مقاله ، ما نوشیدنی های مختلفی را که برای رژیم گرفتن استفاده می شود ، ارائه کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید