مشخصات ساعت گوگل پیکسل قبل از عرضه ماه می لو رفت


پیکسل واچ ادعایی گوگل اخیراً شایعات زیادی به همراه داشته است. ما اخیراً نگاهی به طراحی احتمالی آن در تصاویر واقعی انداختیم و اکنون جزئیات بیشتری در مورد باتری و مشخصات آن مشخص شده است. در ادامه نگاهی به مشخصات آن می‌اندازیم.

جزئیات بیشتر ساعت Pixel ظاهر می‌شود

گزارش ۹to5Google حاکی از آن است که پیکسل واچ از یک باتری ۳۰۰ میلی آمپر ساعتی پشتیبانی می‌کند که می تواند بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت دوام بیاورد. این ساعت هوشمند با چند نام مشهور مانند Samsung Galaxy Watch 4، Fossil Gen 6 و Skagen Falster Gen 6 مقایسه می‌شود.

در حالی که عمر باتری حدس زده شده با یک بار شارژ نسبت به ساعت‌های دیگر بسیار ضعیف عمل می‌کند، ما هنوز نمی‌دانیم که آیا چنین خواهد بود یا خیر. ما هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه WearOS تا چه حد برای عمر باتری طولانی‌تر بهینه می‌شود، نداریم. علاوه بر این، جزئیات در مورد اینکه آیا از شارژ سریع یا شارژ بی‌سیم پشتیبانی می‌کند یا خیر نیز در دست نیست.

علاوه بر این، مشخص شده که پیکسل واچ از اتصال سلولی پشتیبانی کند. این احتمال وجود دارد که ساعت هوشمند یکی از مدل‌های با اتصال سلولی را داشته باشد. طبق فهرست اخیر بلوتوث SIG، ساعت پیکسل با سه مدل GWT9R، GBZ4S و GQF4C یافت شد. باید دید محصول نهایی چه خواهد بود.

برای یادآوری، اخیراً از طریق تصاویر واقعی فاش شده به طراحی پیکسل واچ نگاهی انداختیم. تصاویر لو رفته این ساعت صفحه‌ای گرد با صفحه‌نمایش بدون حاشیه، تاج دیجیتال و بند‌های احتمالی مارک Google برای همراهی ساعت را به نمایش می‌گذارند. گفته می‌شود اندازه آن ۴۰ میلی متر با ضخامت ۱۴ میلی متر و وزن آن ۳۶ گرم است.

در مورد جزئیات دیگر، انتظار می‌رود اولین ساعت هوشمند گوگل با WearOS 3، ادغام Fitbit، دستیار جدید گوگل با ویژگی‌های جدید، گنجاندن تراشه اگزینوس به جای Qualcomm و ویژگی‌های معمول ساعت هوشمند عرضه شود. به احتمال زیاد در رویداد آینده Google I/O 2022 که قرار است در ۱۱ و ۱۲ می برگزار شود معرفی شود. بنابراین، بهتر است تا آن زمان برای جزئیات رسمی بیشتر منتظر بمانید. ما در دانوتک مطمئناً شما را در جریان همه به‌روزرسانی‌ها قرار خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.