مسنجر اکنون می تواند تماس ها و چت های شما را به طور جامع رمزگذاری کند


charnsitr / Shutterstock.com

اگر کاربر مسنجر هستید، یک خبر خوب وجود دارد، زیرا اکنون به رمزگذاری انتها به انتها در تمام تماس ها و چت های خود دسترسی خواهید داشت.

این ویژگی در واقع چند سال پیش برای برخی از کاربران راه اندازی شد، اما اکنون همه کاربران می توانند مکالمات خود را هنگام استفاده از برنامه متا چت رمزگذاری کنند.

دو روش برای استفاده از رمزگذاری سرتاسر در مسنجر وجود دارد. می‌توانید روی چت فعلی انگشت خود را به سمت بالا بکشید تا وارد حالت نامرئی شوید، که با بستن پنجره چت، تمام پیام‌های شما حذف می‌شود. همچنین چت های مخفی وجود دارد که با کلیک بر روی قفل هنگام ایجاد یک چت جدید استفاده می شود.

به همان اندازه که رمزگذاری واقعاً انجام می دهد، باعث می شود فقط شما و شخصی که با او چت می کنید قادر به خواندن محتوای پیام های شما باشید. این یک لایه ایمنی کوچک خوب است.

علاوه بر این، متا برخی از ویژگی های جدید را برای چت های رمزگذاری شده اعلام کرده است. اکنون، اگر شخصی از یک مکالمه رمزگذاری شده اسکرین شات بگیرد، یک اعلان دریافت خواهید کرد. مطمئناً نمی‌توانید جلوی آنها را بگیرید، اما حداقل می‌دانید که این اتفاق می‌افتد. همچنین می توانید گیف، استیکر و واکنش ارسال کنید. در نهایت، می‌توانید برای پاسخ دادن به پیام‌ها یا فوروارد کردن پیام‌ها در چت‌های رمزگذاری‌شده، به مدت طولانی فشار دهید.

اگر مسنجر برنامه چت اصلی شماست، این یک به روز رسانی عالی برای شماست. مطمئناً، این ویژگی برای مدتی برای چت های صوتی و تصویری در دسترس بوده است، اما اکنون این شرکت آن را به سایر جنبه های برنامه چت خود آورده است. اگر کاربر مسنجر نیستید، ممکن است این به‌روزرسانی باشد که شما را وادار به تغییر کند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر