مسابقات المپیا آماتور مستر تونس در 17 و 18 دسامبر 2021 در تونس برگزار می شود


استاد آماتور تونسی المپیا 2021

گروه ورزشی کیمیا مکمل قصد دارد بار دیگر یک هیئت قدرتمند به بازیهای مستر المپیک آماتور تونس اعزام کند. این مسابقات 27 و 28 آذر 1400 این در تونس برگزار می شود و سه مقاله اول حرفه ای در بخش شفاهی هر منطقه اهدا می شود.

Sebai & Baraket مفتخر است که سومین المپیک آماتور را اعلام می کند ، مهمترین رویداد بدنسازی و پرورش اندام از زمانی که بنیانگذار آن جو ویدر این افسانه را در سال 1965 راه اندازی کرد. برای دومین بار ، مسابقات آماتور المپیک در تونس برگزار می شود. Sebai & Baraket مفتخر است که سومین المپیک آماتور را اعلام می کند ، مهمترین رویداد بدنسازی و پرورش اندام از زمانی که بنیانگذار آن جو ویدر این افسانه را در سال 1965 راه اندازی کرد. سری آماتور المپیک برای دومین بار در تونس برگزار می شود

مسترهای آماتور ونیز المپیا تونس 2021

همت یاسمین شهری در تونس است. به دلیل داشتن سواحل ، مقصدی محبوب برای شنا و ورزش های آبی و یکی از مقاصد اصلی گردشگری در تونس است. این شهر در قسمت جنوب شرقی کیپ بو واقع شده و بخشی از استان نابلس است. به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب ، این شهر از نظر اقتصادی برای تونس اهمیت دارد.

چه کسانی علاقمند به ارسال M.المپیک آماتور تونس 2021 می تواند بر اساس یک شماره تلفن باشد 09122465362 با آقای حسن خسروآبادی ، مدیر ورزشی تیم تماس بگیرید (hassankhosroabadi).

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط با این مقاله ، به صفحه آن بروید ورزش و تغذیه و برای مشاهده سایر مقالات سایت وبلاگ کیمیاگری دیدن.دیدگاهتان را بنویسید