محصولات آمکو با استقبال گسترده ای در نمایشگاه اصفهان مواجه شد


مدیر روابط عمومی گروه صنعتی آمکو از حضور موفق این شرکت در نمایشگاه حمل و نقل و ترانزیت و نمایشگاه جامع مدیریت شهری (خدمات شهری) که به طور همزمان از ۴ تا ۷ مرداد ماه سال جاری در شهر اصفهان برگزار شد، خبر داد.

به گزارش پارچین خودرو، این رویداد شاهد حضور شرکت های بزرگ خودروسازی بود و یکی از شرکت های بزرگ خودروسازی که در سال های گذشته توانسته با محصول پیکاپ خود جایگاه ویژه ای در بین مشتریان خودرو داشته باشد، ارس خودرو دیزل (آمیکو) است. آمکو با کسب و کارها و محصولات تجاری مختلف توانسته است بازار مناسبی برای خود در بین رقبا ایجاد کند و سهم زیادی از بازار را به خود اختصاص دهد.

غلامحسین بیریا مدیر روابط عمومی گروه صنعتی آمکو در خصوص حضور این شرکت در نمایشگاه و برنامه های آمکو و دلایل حضور در نمایشگاه حمل و نقل اصفهان گفت: در دو نمایشگاه اصفهان و با توجه به عنوان نمایشگاه ها حضور داشتیم. (نمایشگاه مدیریت و خدمات شهری و نمایشگاه حمل و نقل و ترانزیت) گروه صنعتی آمکو تصمیم گرفت با شرکت در این نمایشگاه با محصولات پیکاپ آسنا و ۲۶۳۱ دستگاه کامیون ۱۰ چرخ با استفاده از کمپرسور و میکسر، این نمایشگاه با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است.

کامیون 2631

به گفته وی، خودروهای آفرود آسنا و آسنا مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت و مردم خوب اصفهان در نمایشگاه مدیریت شهری و خدمات شهری، شهرداران، معاونین و مسئولان شهرداری از نزدیک محصولات آمیکو را مشاهده کردند. . وی از اصفهان، مشهد، مشهد و سایر شهرها از این نمایشگاه دیدن کرد و با محصولات آمکو آشنا شد.

آمیکو آسانا

و بیریا ادامه داد: این نمایشگاه با همکاری ۱۱۰۳ آخوندی و ۱۱۰۵ مختاری برگزار شد و در این نمایشگاه شرایط فروش نقدی و اعتباری به مشتریان استان اصفهان در نظر گرفته شد.
?
لازم به ذکر است گروه صنعتی آمکو با داشتن شبکه گسترده خدمات پس از فروش در سراسر ایران با بیش از ۵۰ نمایندگی فعال و موجودی کافی لوازم یدکی کلیه خودروها در گلفا، انبار و تهران علاوه بر نمایندگی ها. انبارها آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان هستند.