مجلس می خواهد هزینه ها و نرخ ارز را کاهش دهد، سطح کیفی صنعت خودرو را بالا ببرد


نماینده مردم اصفهان در حاشیه بازدید از غرفه بهمن.

نمایندگان خانه ملت خواهان ارتقای سطح دانش صنعت خودرو با کاهش هزینه ها و نرخ ارز و افزایش کیفیت محصولات در این صنعت هستند.

به گزارش پارچین خودرو، زهرا شیخی نماینده مردم اصفهان در حاشیه بازدید از غرفه این گروه در یازدهمین نمایشگاه مدیریت جامع شهری و پنجمین نمایشگاه حمل و نقل و ترانزیت در نمایشگاه بین المللی اصفهان گفت: آنچه در این بازدید دیدم. ایمان و باور است که می تواند ایده ها و خلاقیت نسل جوان ما را افزایش دهد و آنها را به نتایج ارزشمند تبدیل کند.

وی افزود: در عین حال می توان با استفاده از توان شرکت های دانش بنیان فناوری های روز دنیا را بومی سازی کرد و این امر موجب رونق تولیدات داخلی از جمله صنعت خودرو می شود.

نماینده مردم اصفهان با اشاره به اینکه اعتقاد به اقتدار بومی در تولیدات گروه بهمن متبلور است، خاطرنشان کرد: آنچه برای خانه ملت مهم است. سطح دانش صنعت خودرو ارتقاء می یابد و این امر موجب کاهش هزینه ها، کاهش قیمت و افزایش کیفیت محصولات این صنعت می شود و شورای اسلامی نیز مطمئناً حمایت های لازم را خواهد داشت.

گروه بهمن محصولات خود را در سه گروه سنگین، تجاری و مسافری در تاریخ ۴ تا ۷ مرداد ۱۴۰۱ در یازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و پنجمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترانزیت اصفهان عرضه کرد.

در مجموعه خودروهای سواری، کرامت و احترام برای اولین بار به طرفداران نشان داده شد. به همین ترتیب در رده خودروهای تجاری سبک، کاپرا و اینرودز معرفی شدند.

بهمن همچنین محصولات جدید خود را در زمینه خودروهای سنگین به نمایشگاه مذکور آورد. کامیون ۲۶ تنی، فاو ۴۶۰، فورس ۸.۵ تن، امپاور و خنده ۴۶۰ از جمله خودروهای تجاری و باری معرفی شده بودند.

همچنین؛ گروه بهمن نیز محصولاتی در زمینه خودروهای خدمات شهری و حمل و نقل شهری داشت، خودرو آتش نشانی، مینی بوس پگاسوس و اتوبوس CITY12 به نمایش گذاشته شد.

بهمن در نمایشگاه بین المللی اصفهان نیز محصولاتی برای علاقه مندان به موتورسیکلت داشت و طبق اعلام این شرکت، گروه بهمن منتخبی از محصولات شرکت ایران دوچرچ را به این نمایشگاه آورد و علاقه مندان به موتورسیکلت می توانند از این محصولات در نمایشگاه دیدن کنند.