ما یک خانه کشاورزی خریدیم! | تصویر آشپزخانه


پست امروز کمی متفاوت از دستور العمل ها و محتوای سلامتی است تا بتوانید یک زندگی عالی را با شما به اشتراک بگذارید!

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

پس از بیش از 10 سال خیال پردازی و برنامه ریزی و 18 ماه استراتژی بسیار جدی ، و پس از گذراندن تمام وقت آزادم در زیلو ، شریکم ، اردن ، و من یک خانه مزرعه خریدیم!

وقتی می گویم بیش از 10 سال است که در این مورد خواب می بینم ، منظورم DREAMED است! تصویر یک مزرعه قدیمی در هر زمینه بینایی و بینایی زندگی می کرد. من راهی یافتم تا آن را به هر نفری که از راه من عبور می کند ، یاد کنم. من صحبت کردم ، خواب دیدم ، و سپس به نوعی با لطف همه مقدسین به واقعیت تبدیل شد.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

هر تابستان (بدترین فصل نیویورک) به این فکر می کنم که چقدر شهر را دوست ندارم. من فقط یک حیاط می خواهم ، می گویم ، بارها و بارها و بارها. من به فضای سبز (فراتر از پارک های نیویورک) و حریم خصوصی بیشتر نیاز دارم.

من رویای این را داشتم که بتوانم با روپوش ، جسورانه از در بیرون بروم و باغ خود را علف هرز کنم.

بله ، این لحظات بزرگی است که من تصور می کردم.

وقتی سرانجام این به روز رسانی را در اینستاگرام اعلام کردم ، غرق در عشق و حمایت زیادی شدم.

من همچنین یک س basال باسیلیون دریافت کردم ، بنابراین فکر کردم که یک مقاله کامل در مورد خانه مزرعه در اینجا مفید خواهد بود.

بزرگترین دلیل به اشتراک گذاشتن به روز رسانی این است که خانه ای که خریدیم دارای حیاط قابل خوردن است ، که این امر بر پیشرفت دستور غذا و طول عمر غذا تأثیر زیادی می گذارد. وقتی من باغبانی را یاد بگیرم و غذای خود را پرورش دهم ، آشپزخانه ابرا پیشرفت جدی می کند.

اجازه دهید به جزئیات برسیم.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

خانه کجاست؟

این خانه در وسترن کاتسکیلز ، شهرستان سالیوان نیویورک واقع شده است. محله ای جذاب که وقتی 2 سال پیش مادرم به اینجا نقل مکان کرد عاشق آن شدیم.

ما نزدیک رودخانه دلاور (رودخانه تنبل در تمام تابستان شناور است) ، مسیرهای پیاده روی فوق العاده و ماجراهای جدی هستیم.

به طور کلی ، شهرستان سالیوان ، Catskills اولین انتخاب ما برای خانه بود زیرا زیبا ، بوکولیک ، AND زندگی می کند و رشد می کند. بسیاری از ساکنان شهرها (ما با محبت “سیتیدیوت” نامیده می شوند) ، از جمله افراد خلاق و صنعتگران ، و فقط افراد شهری که برای نوع دیگری از زندگی آماده بودند ، به اینجا نقل مکان کردند.

در نتیجه ، منطقه ای ایجاد شده است که غذای جدی تهیه می کند ، برای جامعه ارزش قائل است و با کشاورزی و باغداری ارتباط دارد.

ما خانه ای در جامعه ای می خواستیم که در آن رستوران های جدید GREAT باز شوند ، اتفاقات خلاقانه ای بیفتد و ساکنان این خانه را خانه خود قرار دهند ، نه محل خواب آنها در زمانی که در شهر نبودند.

بنابراین سالیوان کانتی برنده شد ، اما راستش حدود 30 شهر کوچک در منطقه Catskills وجود دارد که ما آنها را بسیار دوست داشتیم.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

جزئیاتی در مورد خانه:

این خانه یک مزرعه 1904 با بیش از 100 سال عجیب و غریب DIY و 100 سال جذابیت جدی است.

این خانه 3 خوابه ، 2 حمام ، حدود 2400 فوت مربع است ، که دقیقاً 1800 فوت مربع بیشتر از زندگی من در بزرگسالی است.

پروژه های زیادی داریم این یک نقطه ثابت از همه نظر است. استخوان ها عالی هستند ، چیزهای مهم (سقف ، فونداسیون ، لوله کشی ، برق) در شرایط عالی هستند ، اما از نظر زیبایی شناسی ، عشق ما مورد نیاز است.

به عنوان مثال ، حدود 80 درصد خانه با دیوارهای دهه 1960 پوشانده شده است که چندین بار (در بسیاری از اتاقها) رنگ آمیزی شده است. اوقات خوب

ما یک خانه کشاورزی خریدیمبا خانه چه می کنیم:

ما برنامه های زیادی داریم و کاملاً طاقت فرسا و هیجان انگیز است. ما مطمئن نیستیم که صادق بودن را از کجا شروع کنیم.

هفته اول را برای پاره کردن فرش های قدیمی و کاشی های مشمع کف اتاق برای سال ها صرف کردیم تا پارکت اصلی فوق العاده و یک راه پله اصلی زیبا را در سال 1904 کشف کنم. پس از کمی بازسازی ، پله ها به شکوه اولیه خود باز می گردند (یا حداقل امیدوارم!)

برخی از اتاقها وجود دارد که کاشی های مشمع کف اتاق چسبانده شده است و به دلیل آزبست احتمالی نمی توانیم به تنهایی از آنها استفاده کنیم ، بنابراین ما در این زمینه با متخصص تماس می گیریم.

و چند طبقه که کف وینیل خاکستری دیگری روی آن گذاشته شده بود ، که من از آن متنفرم ، اما ممکن است مجبور شویم مدتی با هم زندگی کنیم.

هدف اولیه ما این است که بازسازی را به درستی انجام دهیم ، نه سریع. بنابراین ما مدتی را برای زندگی در فضا اختصاص می دهیم ، از متخصصان دعوت می کنیم تا نظرات و توصیه های بیشتری را بپرسند ، و سپس یک اتاق را مدیریت می کنیم.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

شریک من ، جردن ، یک طراح داخلی است ، بنابراین من یک زن بسیار خوش شانس هستم. او عصای جادویی خود را در تمام عجایب شگفت زده می کند و با گذشت زمان این مکان را به چیزی زیبا تبدیل می کند. برادرزاده ام قبلاً اظهار داشته است که اتاق ناهار خوری ما شبیه اتاق تایتانیک است (تصویر بالا و نه نزدیک سطح تایتانیک ، اما من تعریف را می پذیرم.)

گذشته از بازسازی ها ، من نمی توانم صبر کنم تا به مرحله ای برسیم که بتوانیم آثار عتیقه و آثار خلاقانه را برای استقبال واقعی از این مکان تهیه کنیم.

به آرامی ، من قصد دارم توسعه خانه را به اشتراک بگذارم و اردن 100 درصد در آن است تا برخی از استراتژی ها و استعدادهای خود را برای ایجاد فضاهای زیبا به اشتراک بگذارد.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

آشپزخانه چیست؟

این سوال بسیار رایج در اینستاگرام بود. هنوز عکس هایی از آشپزخانه به اشتراک نگذاشته ام ، اما به زودی به اشتراک می گذارم.

آشپزخانه از نظر اندازه بزرگ است و اخیراً با تمام کابینت های دست ساز بازسازی شده است. کاملاً قابل زندگی است ، اما زیبایی شناسی من نیست.

هدف اولیه ما این است که کابینت ها را رنگ کنیم و به راحتی میزهای کار را به روز کنیم. بازسازی کامل آشپزخانه هنوز مقرون به صرفه نیست ، بنابراین می خواهم مطمئن شوم که مکانی زیبا به نظر من می رسد و صادقانه معتقدم که یک لایه رنگ کار خود را انجام می دهد.

بزرگترین مشکل آشپزخانه عدم وجود ماشین ظرفشویی است. برای کسانی که من را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنند ، داستان ماشین ظرفشویی من را می دانند. من در ماه فوریه امسال در آپارتمانم یک ماشین ظرفشویی گرفتم ، این اولین ماشین ظرفشویی من است که در بزرگسالی داشتم.

من بیش از 15 سال در صنایع غذایی کار کردم ، برای بیش از 100 نفر مهمانی ترتیب دادم ، هزاران دستور غذا را آزمایش کردم ، شام و جشن هایی را در آشپزخانه کوچک نیویورک بدون ماشین ظرفشویی ترتیب دادم.

چند ماه پیش وقتی ماشین ظرفشویی خود را نصب کردم ، گریه کردم. براستی. من ده ها ساعت در ماه برگشتم ، واقعاً شوکه کننده است که چقدر زمان را برای شستن دست هایم صرف کردم.

حرکت به آشپزخانه بدون ماشین ظرفشویی یک شوخی بی رحمانه است ، بنابراین ما آن را فوراً برطرف می کنیم. متأسفانه ، این راه حل ساده ای نیست و ما در حال حاضر منتظر سومین نقل قول خود هستیم تا ببینیم آیا می توان آن را اجرا کرد. آه.

ما یک خانه کشاورزی خریدیمبیایید در مورد خانواده مهم صحبت کنیم – از باغ!

این خانه را بخاطر باغ ها خریدیم. دستها پایین.

یکی از بزرگترین چالش هایی که من با اردن روبرو بودم ، توافق بر سر مساحت خانه ما بود. من یک بازی بزرگ 20-30 هکتاری با حیوانات و همه چیز می خواستم.

این پسر شهرم را کاملاً وحشت زده کرد ، و وقتی به مساحت زیادی از خانه ها نگاه کردیم ، او همیشه همین را می گفت … این سرزمین مضحک است. هزینه ساخت یک چیز زیبا از آن 100000 دلار است.

حق با اون بود. (من اغلب آن را نمی گویم).

این خانه کمتر از یک هکتار زمین (نفس نفس زدن!) دارد ، اما این زمینی است که آنها دوست داشتند ، از آن مراقبت کردند و زیبا و کاربردی شدند.

ما حتی اطلاعات زیادی در مورد همه چیز در حیاط نداریم ، اما فصل به فصل یاد می گیریم.

آنچه کشف کردیم:

درخت سیب ، درخت گلابی ، بوته های زغال اخته ، بوته های تمشک سیاه ، بوته های توت سیاه ، مزارع توت فرنگی ، مزارع ریواس ، باغ های گیاهی غوطه ور ، باغ های گوجه فرنگی و یک محصول ارگانیک عظیم با سیستم کمپوست.

درختان بنفش ، ویستریا ، بوته های اسطوخودوس ، سپیده دم و حدود 100 گونه گیاهی و گل دیگر که من هنوز آنها را شناسایی نکرده ام.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

کل حیاط کاملاً محصور شده است ، بنابراین P به معنای واقعی کلمه بهترین زندگی خود را می گذراند.

من تازه با باغبانی آشنا هستم ، بنابراین به خودم لطف زیادی می کنم و یک یادگیری بزرگ دارم ، اما برنامه های من جدی است. من فقط در این حیاط می نشینم و رویای دستور العمل های طعم دهنده ای را که می سازم در خواب می بینم.

من برنامه های بزرگی برای باغ گیاهان دارویی دارم تا بتوانم در نهایت نحوه تهیه تنتور و گیاهان بیشتر را بیاموزم. من قصد دارم یک هیپی کامل باشم ، آیا شما آماده این کار هستید؟ 🙂

آبرا در حال نوشیدن آب سبز در اتحادیه میدان نیویورک است

آیا از نیویورک به خوبی آمده اید؟

این پرسشی بود که اغلب در اینستاگرام پرسیده می شد.

من 23 سال است که در نیویورک زندگی می کنم ، خانه من از هر نظر و … همیشه … یک چالش است. شهری که هرگز نمی خوابد شب مرا از خواب بیدار می کند ، من از آن به شدت متنفرم ، زندگی کردن برایم سخت است ، باعث استرس زیادی می شود ، بسیار گران است و با این وجود نمی توانم زندگی خود را بدون آن تصور کنم. من آن را به شدت دوست دارم همانطور که از آن متنفرم. در نیویورک زندگی می کند.

من در نیویورک بودم ، با باورنکردنی ترین افراد ملاقات کردم ، تجربه های زندگی را داشتم که اگر بخواهم صادقانه بگویم ، باور نمی کنید.

واقعاً چنین مکانی روی زمین وجود ندارد. انرژی ، محرک ، وزوز جادویی است. اما من واقعاً خسته شده ام و به شدت به بخشهایی از زندگی خود نیاز دارم تا کار را آسان تر کنم.

با این حال ، من نیویورک را ترک نمی کنم ، ما آپارتمان را نگه می داریم و قصد داریم زمان را به اشتراک بگذاریم. استراحت از شهر همه چیز است. یک سال طول می کشد تا هر دو مکان آنجا باشند و ببینیم چه حسی دارد.

آخر هفته گذشته ، وقتی آخرین وسایل خانه را از آپارتمان جمع کردم ، چند ساعت استراحت کردم ، سوار مترو شدم و فقط سرگردان بودم. از طریق Central Park ، سمت غرب بالا ، و برخی از ارواح مورد علاقه من. من با این تغییر احساس آرامش کردم و همچنین از این فکر که همه چیز به نحوی آسان تر خواهد شد ، بسیار ناراحت شدم. عجیب ، می دانم.

من نمی توانم صبر کنم تا سال آینده نیویورک را با چشمانی شفاف تر و آرام تر ببینم.

در حال حاضر ، ما یک خانه داریم که باید مرتب شود و من یک باغ دارم که باید بکارم!

اگر به این هدف رسیده اید ، ممنون که آن را خواندید! من لحظات پشت صحنه این بازسازی را در اینستاگرام به اشتراک می گذارم ، بنابراین من را در آنجا دنبال کنید. اگر فکر می کنید من نیاز دارم که به روز رسانی های وبلاگ خود را اضافه کنم ، نظر خود را در زیر برای من بنویسید؟ من نمی خواهم این سایت را با چیزهای بهسازی خانه پر کنم ، اما هنوز بخشی از زندگی و سفر من در حال حاضر است و 100٪ بر محتوای مشترک تأثیر می گذارد.

آیا می توانم در برنامه غذایی کمک کنم؟

آدرس ایمیل خود را وارد کرده و برنامه غذایی رایگان (یک هفته ای) رایگان من (بیشتر سبزیجات) را رایگان بارگیری کنید. لیست مواد غذایی ، دستور العمل ها ، برنامه آماده سازی ، همه چیز برای شما آماده استدیدگاهتان را بنویسید