ما باور نمی‌کردیم که این دوش بازی‌های بهاری ایرلندی واقعی باشد، اما – بررسی گیک


Irish Spring Gaming Shower که فقط یک صندلی بازی و کنترلر PS4 در یک وان شبیه biodome است.
بهار ایرلندی

زمانی که ایرلندی اسپرینگ “Gamer Shower” را در ۱ آوریل اعلام کرد، ما فرض کردیم که این یک شوخی است. همه می دانند که پسرا دوش نمی گیرند و اینها. اما به نظر می رسد که شرکت لوسیون بدن ۲ در ۱ قبلاً یک دوش مفصل برای گیمرها ساخته است که با یک صندلی ماساژ بازی، تلویزیون های غول پیکر و خوشبختانه صابون کامل شده است.

در حال حاضر، من همیشه در مورد بهداشت هیجان زده هستم. و اگر به ندرت به GameStop سر می زنم، تضمین می کنم از زیر بغل و چروک های شسته نشده گیمرها شکایت کنم. اما بهار ایرلندی چیزی را ایجاد کرده است که قوانین طبیعی را به چالش می کشد، که برای من کمی آزاردهنده است. بازی هنگام دوش گرفتن در اتاق مشبک گنبد زیستی-سطح عجیب – خوب، اگر او بچه ها را مجبور به امتحان صابون کند، حدس می زنم که نباید شکایت کنم.

بهار ایرلندی ویدئویی از یک لباس پوشیده گیمر، FaZe Santana، حمام کردن را در مکزیک آزمایش می کند. به نظر می رسید او از بازی روی سه صفحه نمایش فوق عریض که به عنوان یک فریب روی دوش آویزان هستند، لذت می برد. یا هی، بخارهای بهار ایرلندی ممکن است به سرش نزدیک شده باشد.

تنها چیزی که از حمام کم شده، تا جایی که من می دانم، یک حوله اسباب بازی است. همچنین نام «دوش گیمر» کمی گمراه کننده است. این بیشتر یک حمام حبابی است تا دوش. اما وقتی گیمر هستید، حمام حباب دار بهتر از هیچ است.

ما نمی دانیم که آیا بازی دوش بهار ایرلندی هرگز به فروش می رسد یا خیر. با این حال، اگر یک صندلی بازی اضافی و تعدادی پایه VESA در اطراف خود دارید، احتمالاً می توانید یکی را در وان خود بسازید.

منبع: بهار ایرلندی