مایکروسافت Outlook Lite را برای گوشی های ارزان قیمت اندروید معرفی کرد


مایکروسافت یک برنامه جدید Outlook Lite را برای گوشی های اندرویدی با کیفیت پایین و برای مناطقی با اتصال شبکه ضعیف منتشر کرده است. ماه گذشته، شایعاتی در مورد یک برنامه سبکتر Outlook وجود داشت و اکنون رسمی شده است. در مرحله بعد، ما برخی از جزئیات را بررسی خواهیم کرد.

Outlook Lite اکنون منتشر شده است

اندازه Outlook Lite در حدود ۵ مگابایت خواهد بود که در مقایسه با برنامه اصلی Outlook کوچکتر است و انتظار می رود حتی در تلفن هایی با رم کمتر از ۱ گیگابایت عملکرد سریع تری ارائه دهد. همچنین قرار است در هر شبکه ای، از جمله ۲G و ۳G در سطح جهانی، به خوبی کار کند. بنابراین، اگر در مکانی با اینترنت ضعیف هستید، ممکن است همچنان بتوانید ایمیل های مهم ارسال کنید.

علاوه بر این، Outlook Lite تضمین می کند که باتری کمتری مصرف می کند. ویژگی های اصلی Outlook وجود خواهد داشت. می توانید ایمیل ارسال کنید، به تقویم، مخاطبین و موارد دیگر دسترسی داشته باشید.

در پست وبلاگ مایکروسافت آمده است: “با Outlook Lite، هدف ما این است که Outlook را برای کاربران دستگاه های تلفن همراه با کیفیت پایین در سراسر جهان در دسترس تر کنیم و آنها را برای انجام کارهای بیشتر توانمند کنیم.”

همانطور که قبلا ذکر شد، از حساب های Outlook.com، Hotmail، Live، MSN، Microsoft 365 و Microsoft Exchange Online پشتیبانی می کند. ممکن است در آینده شاهد پشتیبانی از برنامه های شخص ثالث (مانند Gmail) باشیم.

به بسیاری از برنامه های سبک موجود از متا و گوگل می پیوندد. برنامه اندروید Outlook Lite اکنون در هند، آرژانتین، برزیل، شیلی، کلمبیا، اکوادور، مکزیک، پرو، عربستان سعودی، آفریقای جنوبی، تایوان، تایلند، ترکیه و ونزوئلا در دسترس است. انتظار می رود در آینده کشورهای بیشتری آن را دریافت کنند.

بنابراین، آیا فکر می کنید Outlook Lite ایده خوبی است؟ نظرات خود را در مورد این موضوع در دانوتک به اشتراک بگذارید. و اگر علاقه مند به دانلود آن هستید، می توانید این کار را از اینجا انجام دهید فروشگاه Google Play آن را دانلود کنید.