مایکروسافت به زودی اپلیکیشن Outlook Lite را برای اندروید معرفی خواهد کرد


نسخه‌های سبک‌تری از بسیاری از برنامه‌های سنگین وجود دارد که به کاربران امکان می‌دهد با تلفن‌های هوشمند ارزان‌قیمت در مناطقی با اتصال اینترنت کم کار کنند. به عنوان مثال، ما برنامه هایی مانند Google Go، Facebook Lite و موارد دیگر را در لیست داریم. مایکروسافت و در حال آماده سازی برای راه اندازی یکی از آنها است که نسخه Outlook Lite برای اندروید خواهد بود.

Outlook Lite در دست ساخت است

مایکروسافت اخیراً نقشه راه مایکروسافت ۳۶۵ خود را به روز کرده است و می توان به برنامه Outlook Lite برای اندروید اشاره کرد. عمدتاً ویژگی‌های Outlook را با اندازه برنامه نسبتاً کوچک‌تر برای تلفن‌های با رم کم به ارمغان می‌آورد. گفته می شود که این برنامه جدید در ماه جاری راه اندازی می شود.

در توضیحات برنامه آمده است: “برنامه اندروید مزایای اصلی Outlook را در اندازه برنامه کوچکتر با عملکرد سریع برای دستگاه های پایین رده در هر شبکه ای به ارمغان می آورد.”

Outlook Lite برای مخاطبان عمومی در سراسر جهان در دسترس خواهد بود. این بدان معنی است که به زودی یک اطلاعیه رسمی اعلام خواهد شد و ما می توانیم در مورد برنامه بیشتر بدانیم.

با این حال، این اولین بار نیست که مایکروسافت به انتشار نسخه سبکتر Outlook در اندروید فکر می کند. گزارشی توسط Dr.Windows نشان می‌دهد که Outlook Lite از قبل وجود دارد، اما محدود به کشورهای منتخب است. این برنامه در چندین سند مایکروسافت با کل بخش پرسش و پاسخ ذکر شده است.

این صفحه نشان می‌دهد که نرم‌افزار Outlook Lite فعلی فقط از حساب‌های شخصی Outlook، Hotmail، Live و MSN پشتیبانی می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد به یک حساب وارد شوند. پیشنهاد می شود در آینده پشتیبانی از حساب های شخص ثالث مانند جیمیل نیز ارائه شود. این گزارش همچنین بیان می کند که Outlook Lite تقریباً عملکردی مشابه برنامه اصلی Outlook در اندروید دارد و نسبتاً سریعتر است.

این نقشه راه جدید و به روز ممکن است به این معنی باشد که مایکروسافت در حال آماده سازی نسخه جدیدی از Outlook Lite با دسترسی گسترده تر و ویژگی های بیشتر است. با این حال باید دید این برنامه چه زمانی برای ما رسمی می شود. ما شما را در این مورد به روز خواهیم کرد، پس منتظر اخبار دانوتک باشید. و نظرات خود را در مورد Microsoft Outlook Lite آینده به اشتراک بگذارید.