مایکروسافت اج اکنون دارای ویژگی های جدید بازی است


مرورگر لبه مایکروسافت این به روز رسانی نسخه ۱۰۳ را دریافت کرده است و این به روز رسانی شامل تعدادی ویژگی متمرکز بر بازی است، به ویژه برای بهبود بازی های ایکس باکس و رایانه شخصی. این لیست شامل Clarity Boost، Performance Mode و غیره است. که در این مقاله ادامه دارد دانوتک ما آنها را بررسی می کنیم.

ویژگی های جدید Edge Games

اول، Edge اکنون یک صفحه اصلی متمرکز بر بازی دارد که دسترسی به اخبار بازی، پخش زنده، محتوای Xbox و دسترسی به Xbox Cloud Gaming را فراهم می کند. همچنین یک لیست بازی وجود دارد که شامل بسیاری از بازی های آرکید گاه به گاه رایگان است. این بخش نیز قبلا دیده شده است.

Clarity Boost کمک می کند تا بازی های Xbox Cloud واضح تر و واضح تر شوند و در نتیجه کیفیت تصویر بهبود یافته است. این نتیجه یکی از ویژگی های افزایش مقیاس فضایی است. مایکروسافت همچنین با Epic Games همکاری کرده است، بنابراین می‌توانید Fortnite را به صورت رایگان بازی کنید تا حالت جدید Clarity Boost را امتحان کنید.

حالت عملکرد برای کاربران ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۱ مفید خواهد بود. پس از فعال شدن، Edge از منابع دستگاه (RAM و CPU) در حین بازی استفاده نمی کند. این کار را می توان از طریق گزینه تنظیمات جدید موجود انجام داد.

لیات بن زور از مایکروسافت می‌گوید: «با این ویژگی، لازم نیست مرورگر خود را ببندید تا آن را راه‌اندازی کنید و پس از پایان کار دوباره آن را باز کنید». هنگامی که بازی را ببندید، مایکروسافت اج از عملکرد خود خارج می شود و شما را به جایی که آن را متوقف کرده اید بازمی گرداند.

ویژگی های جدید مایکروسافت اج اکنون با نسخه ۱۰۳ در دسترس است. اگر می خواهید به آنها دسترسی داشته باشید، می توانید به سادگی مرورگر خود را به روز کنید. و فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این ویژگی ها در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.