ماهی قزل آلا سیاه با 50/50 برنج گشنیز-آهک


دستور پخت داون جکسون بلاتنر ، RDN ، CSSD | یک ظاهر طراحی شده توسط لیندسی گاسکوت
عکس: پل گربه

بیایید با آن روبرو شویم: ماهی قزل آلا و برنج به مواد اولیه چرخه شام ​​هفتگی تبدیل شده اند و اگرچه سریع و آسان هستند ، اما کمی تار هستند. به همین دلیل است که ما می دانیم شما با این نسخه خون آشام آشنا خواهید شد.

جایگزینی برنج استاندارد با این نسخه 50/50 یک تغییر جدی در بازی است. این برنج قهوه ای را با برنج گل کلم ترکیب می کند و حاوی لیمو و گشنیز خوشمزه است. یک شام سبک آخر هفته پر از چربی های امگا 3 موجود در ماهی نه تنها خوشمزه است بلکه از نظر سلامتی نیز نتیجه ای برجسته دارد.

ماهی قزل آلا سیاه با 50/50 برنج گشنیز-آهک

زمان آماده سازی: 5 دقیقه کل زمان: 45 دقیقه تولید – محصول: 4 وعده

50/50 برنج:
¾ فنجان برنج قهوه ای خام
1 ½ فنجان آب
3 فنجان برنج گل کلم منجمد
½ فنجان گشنیز ، خرد شده
1 لیمو ، پوست و آب میوه
½ قاشق چایخوری نمک دریا
½ قاشق چایخوری فلفل سیاه

ماهی:
ماهی قزل آلا 16 اونس
olive قاشق غذاخوری روغن زیتون
2 قاشق غذاخوری ادویه سیاه شده
تزئین: 1 عدد آووکادو ، ورقه شده

  1. برنج را طبق توضیحات روی بسته بپزید. پس از پخت ، برنج گل کلم منجمد را اضافه کنید ، دوباره روی آن را بپوشانید و بگذارید 10 دقیقه بماند. با چنگال یک کف را هم بزنید و گشنیز ، پوست لیمو ، آب لیمو ، نمک و فلفل را با آن مخلوط کنید.
  2. در حالی که برنج در حال سرخ شدن است ، فر را روی 375 ℉ گرم کنید. ماهی را رو به پایین روی یک ورقه پخت با کاغذ پخت قرار دهید ، با روغن چرب کرده و ادویه های سیاه را بپاشید.
  3. به مدت 12-15 دقیقه بپزید تا ماهی مات شود و به دمای داخلی 145 درجه سانتی گراد برسد. با برنج گشنیز و آهک و آووکادو خرد شده سرو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید