مانیتورهای گیمینگ سری Philips Momentum 3000. معرفی شدند


فیلیپس مانیتورهای بازی جدید سری Momentum 3000 را منتشر کرد مشاهده کننده این بازی ها دارای ویژگی هایی مانند فناوری همگام سازی تطبیقی، صفحه نمایش ۱۶۵ هرتز و موارد دیگر هستند. در زیر جزئیات این نصاب ویژه آورده شده است بازی بررسی می کنیم

مشخصات و ویژگی های سری Philips Momentum 3000

سری جدید Philips Momentum 3000 شامل دو مانیتور بازی است: ۲۷M1N3200ZA با اندازه صفحه نمایش ۲۷ اینچی و ۲۴M1N3200ZA با اندازه صفحه نمایش ۲۳.۸ اینچی. مانیتورها دارای یک طراحی پایه جسورانه جدید هستند که به خوبی با هر محیطی ترکیب می شود.

هر دو مدل دارای صفحه نمایش باریک ۱ میلی‌ثانیه MPRT (زمان پاسخگویی به تصاویر متحرک)، نرخ تازه‌سازی ۱۶۵ هرتز و فناوری همگام‌سازی تطبیقی ​​هستند. این فناوری به یک تجربه بازی بدون تاخیر نیاز دارد. زمان پاسخ آهسته نیز برای کاهش تاخیر بین دستگاه ها پشتیبانی می شود.

صفحه نمایش Full HD 16:9 IPS همچنین از کنتراست هوشمند برای بازتولید رنگ بهتر و فناوری Ultra Wide-Color برای تنظیم شدت رنگ / نور پس زمینه پشتیبانی می کند. همچنین به لطف حالت LowBlue و فناوری بدون سوسو، فشار چشم کاهش می یابد.

سری Momentum 3000 شامل دو بلندگوی استریو، یک پورت نمایشگر و دو درگاه HDMI است. از دیگر ویژگی‌های مفید می‌توان به منوی جابه‌جایی EasySelect برای دسترسی سریع به منوی روی صفحه و حالت Smart Image Game اشاره کرد. قابلیت بازی عکس هوشمند حالت های مختلفی دارد. همچنین از (FPS Racing RTS) پشتیبانی می‌کند که تنظیمات نمایشگر را بر اساس موقعیت‌های مختلف تغییر می‌دهد تا به راحتی بازی کند.

قیمت و در دسترس بودن

سری Philips Momentum 3000 (27M1N3200ZA) حدود ۴۳۷ دلار و (۲۴M1N3200ZA) حدود ۳۱۲ دلار قیمت دارند. در حالی که مدل اول در حال حاضر موجود است، مدل دوم به زودی در دسترس خواهد بود. به علاوه، آنها با یک ماه رایگان Microsoft Ultimate Xbox Game Pass ارائه می‌شوند.

مانیتورهای گیمینگ سری Momentum 3000 نیز از تخفیفات ویژه برخوردار خواهند شد. البته مشخص نیست این محصول به بازار ایران راه پیدا می کند یا خیر. نظر شما در مورد این صفحه نمایش چیست؟ اگر در ایران صادر می شد برای خودت می خریدی؟!