مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ نان گیاهی تازه #شام یکشنبه


به دنبال چیز دیگری برای مارچوبه هستید؟ این مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ نان گیاهی تازه یک دستور سریع و آسان برای یک وعده غذایی معمولی یا صبحانه ویژه آخر هفته است.

موضوع شام یکشنبه این هفته روزه بدون گوشت است و این مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ نان تازه گیاهی یک دستور سریع و آسان برای یک وعده غذایی معمولی یا صبحانه ویژه آخر هفته است.

من واقعاً باید کتابهای آشپزی خود را به دو دسته تقسیم کنم: یکی در Eat Your Books فهرست بندی شده است ، دیگری فهرست بندی نشده است. من دستور غذای مارچوبه را برای غذای اصلی جستجو کردم ، اما چیزی پیدا نکردم. سپس به ذهنم رسید که به کتابهای آشپزی که فهرست بندی نشده اند نگاه کنم. در آشپزی خانگی Prairie ، آنچه را که بدنبال آن بودم پیدا کردم: 400 دستور العمل که میوه های دلچسب ، سرآشپزهای خلاق و غذاهای آرامش بخش American Heartland (America Cooks) را جشن می گیرند.

پودینگ نان با مارچوبه ، پنیر بز و گیاهان تازه

عناصر

 • 1
  پوند
  مارچوبه
  به قطعات 1-2 اینچی برش دهید
 • 2
  فنجان ها
  نان خشک
  قطعات یک اینچی (خمیر ترش یا چند دانه ، ترجیحاً خانگی ؛ من فقط یک نان چند دانه خریدم)
 • 1/2
  جام
  گیاهان تازه مخلوط شده
  چرخ کرده (سرگرم کننده بود – من به باغ خود رفتم و آنچه را که خوب به نظر می رسید دیدم. در نهایت با جعفری ، پیازچه و آویشن استفاده کردم.)
 • 8
  اونس
  پنیر بز
 • 2
  فنجان ها
  شیر
 • 3
  تخم مرغ
  مورد ضرب و شتم
 • نمک و فلفل برای چشیدن

دستورالعمل ها

 1. فر را روی 350 درجه فارنهایت گرم کنید.

 2. مارچوبه را بخارپز کنید تا نرم شود ، حدود 3 دقیقه.

 3. مارچوبه ، گیاهان و نان را مخلوط کرده و در یک ورقه پخت 9×13 قرار دهید.

 4. پنیر بز را روی مخلوط نان خرد کنید.

 5. در یک کاسه جداگانه ، تخم مرغ ، شیر ، نمک و فلفل را با هم مخلوط کنید. روی مخلوط نان بریزید و در دمای 350 درجه فارنهایت به مدت 45-50 دقیقه یا تا زمانی که قهوه ای طلایی شود و پودینگ سفت شود بپزید. گرم سرو کنید.

قضاوت: من کمی نگران بودم که ممکن است پنیر بز زیاد باشد. هنگام پخت بوی بسیار قوی می دهد. با این حال ، این به هیچ وجه غافلگیر کننده نبود. مارچوبه و پنیر بز به خوبی کنار هم قرار گرفتند. حتی برای DH هم طعم خوبی داشت – اگرچه کمی پنیر پارمزان به آن اضافه کرد. این یک وعده غذایی عالی برای فصل بهار است.

روزه بیشتر بدون گوشت

غذای فوق العاده بدون گوشت

حرکت شام یکشنبه
جنبش شام یکشنبه متعهد است دستورهای خوشمزه ای را برای خوانندگان ما به ارمغان بیاورد که آنها را تشویق می کند تا دور میز خانواده دور هم جمع شوند و شام بخورند. مواد مورد علاقه خود را برای وب سایت شام یکشنبه پیدا کنید. جداول Pinterest را برای شام یکشنبه نیز بررسی کنید ، جایی که ایده ها و الهامات زیادی پیدا خواهید کرد.دیدگاهتان را بنویسید