لکسوس اولین خودروی الکتریکی خود را در این ماه با فرمان بحث برانگیز عرضه می کند – Geek Review


جلو لکسوس RZ 450e (EV).
لکسوس

ما قبلاً می دانستیم لکسوس RZ450e، اولین خودروی الکتریکی آن برای ایالات متحده، در سال ۲۰۲۲ عرضه می شود و اکنون تقریباً به اینجا رسیده است. لکسوس این هفته دو تصویر تیزر منتشر کرد و تایید کرد که این خودرو به طور رسمی در ۲۰ آوریل معرفی خواهد شد. با این حال، برخی از مردم در حال حاضر از آن شکایت دارند.

لکسوس، بازوی خودروهای لوکس تویوتا، اعلام کرده است که خودروی الکتریکی جدید خود را در ۲۰ آوریل در ساعت ۶ صبح به وقت شرقی معرفی خواهد کرد. همراه با این اعلامیه، دو تیزر دریافت کردیم که یکی از آنها تایید می کند که همراه با بند yoke عرضه خواهد شد.

بله، همان فرمان بال شکل “Yoke” که تسلا به مدل S Plaid اضافه کرد. برای کسانی که اطلاع ندارند، شکایات زیادی دریافت کرده است، حتی برخی فکر می کنند که خیلی ایمن نیست و به نظر می رسد که تسلا از این تصمیم عقب نشینی کرده و آن را اختیاری کرده است.

خودروی الکتریکی لکسوس RZ 450e با فرمان یوکی
لکسوس

آنچه این شرکت در مورد EV آینده گفت: RZ که بر اساس فلسفه امضای رانندگی لکسوس توسعه یافته است، اولین وسیله نقلیه الکتریکی باتری لکسوس (BEV) است. این خودرو به گونه ای طراحی و مهندسی شده است که استاندارد جدیدی را برای یک تجربه رانندگی ممتاز ایجاد کند، و راننده را با یک تجربه رانندگی با کیفیت و نزدیک به خودرو ارائه دهد. احساس، اعتماد به نفس، کنترل و راحتی را به هم متصل کنید.»

لکسوس RZ450e تمام برقی باید از طراحی، معماری و ویژگی‌های کلی مشابه تویوتا BZ4X برخوردار باشد که دارای فرمان Yoke به عنوان یک ارتقاء اختیاری است. بنابراین، شانس زیادی وجود دارد که آن نیز یک آپشنال از لکسوس باشد.

تا زمانی که شرکت تمام جزئیات و ارتقاهای اختیاری را تایید نکند، مطمئناً نمی‌دانیم. با این حال، انتشار یک تصویر تیزر از فرمان Yoke قطعا راهی عالی برای هیجان زده کردن خودروی برقی شماست. فرمان بحث برانگیز لکسوس EV جدید با توجه به ارزشی که دارد بهتر از اپلیکیشن تسلا به نظر می رسد، اما این موضوع ذهنی است.

به کنار فرمان عجیب و غریب، این عکس‌ها نمای جلویی شیک و مدرن و فضای داخلی مملو از فناوری‌های فراوان را نشان می‌دهند. تا ۲۰ آوریل بیشتر می دانیم، اما اگر چیزی شبیه به برادرش تویوتا باشد، انتظار یک بسته باتری بزرگ ۷۱.۴ کیلووات ساعتی را داشته باشید که می تواند تقریباً ۳۱۰ مایل در هر شارژ را طی کند. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

در سراسر لبه