لوسی واتسون ، ستاره ساخت چلسی ، با دوستش جیمز دانمور ازدواج کرد


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • لوسی واتسون ، ستاره ساخت چلسی ، در یک مراسم مخفی زیبا با عروس جیمز دانمور ازدواج کرد.

  لوسی واتسون ، ستاره ساخت چلسی تأیید کرد که با نامزد خود ، جیمز دانمور ، در مراسمی مخفی در جزیره ای زیبا در یونان ازدواج کرد.

  ستاره واقعی هنوز در سپتامبر گذشته هنگام تعطیلات در یونان با دوست قدیمی خود جیمز دانمور نامزد بود.

  این زوج برای اولین بار در صحنه فیلمبرداری ساخته شده در چلسی ملاقات کردند و در سال 2015 با یکدیگر آشنا شدند و سپس اولین خانه خود را در سال 2017 خریداری کردند.

  و اکنون لوسی تأیید کرده است که آنها با هم ازدواج کرده اند و یک عکس سیاه و سفید زیبا را بارگذاری کرده اند که در آن او و شوهرش در کنار دریا می بوسند و در آن لوسی لباس سفید از رویاهای عروسی افسانه ای پوشیده است ، با لایه های فرفری مانند لباس دختر خوشگل لباس مجلسی زرد در زیبایی و از هیولا.

  او به سادگی کتیبه کرد “12.09.21” هنگامی که آنها ازدواج کردند ، و جیمز برای یک لحظه او و لوسی را متهم کرد ، که با هم در راهپیمایی ساحل در سفالونیا قدم می زدند و روی آنها نوشته شده بود: – من و همسرم.

  شایعات مبنی بر اینکه لوسی و جیمز به طور مخفیانه ازدواج کرده اند زمانی شروع شد که جاشوا “جی پی پترسون” ستاره ساخت چلسی در همان لحظه با سم تامپسون و خود لونان اوهرلی پستی دریافت کرد و آن را برچسب گذاری کرد. “آرامش قبل از طوفان زمانی که آن دو روز خاصی را جشن می گیرند.

  و طرفداران چشم عقابی متوجه شدند که لوسی واتسون در یک لحظه جیمز دانمور را با یک نوار طلا روی انگشت حلقه عروسی خود می پوشاند.

  اما لوسی تأیید کرد که این زوج به طور مخفیانه ازدواج کردند وقتی کلیپ دوست داشتنی خود را از راه رفتن به عنوان زن و شوهر در راهرو به اشتراک گذاشتند ، آهنگ ناتالی کول با عنوان This Will Be (عشق ابدی).

  و ستاره های سابق ستاره تبریک خود را به این زوج خوشبخت ارسال کردند. اشلی جیمز نوشت: ‘لباس 😍😍😍 تبریک می گویم’ و بینکی فلستد گفت:🤍🤍🤍 ‘

  و طرفداران نوشتند خیلی زیبا ❤️ ‘ و دیگری افزود: “اوه ، من چنین انتظاری نداشتم !!”

  لوسی برای اعلام نامزدی خود غروب غروب آفتابی را روی یک قایق بادبانی با کتیبه قرار داد “اینجا برای همیشه” با ایموجی حلقه الماس

  لوسی در مورد نامزدی عاشقانه گفت: “او هتلی را که در آن اقامت داشتیم دریافت کرد تا برای من نامه ای ارسال کند که می گوید ما قصد سفر رایگان با قایق بادبانی را داریم (شاید من خیلی تعجب نکرده باشم). او قایق را اشغال کرد و همه چیز را برنامه ریزی کرد.

  “کشتی چشمگیر بود و من سعی می کردم مطالبی را برای هتل بدست آورم. ما یک غذای کامل گیاهی و شامپاین خوردیم و به یک تور زیبا و دیوانه وار به برخی از جزایر خصوصی رفتیم. برخی از زیباترین صحنه هایی که تا به حال شاهد آن بوده ام.

  “ما رفتیم تا با هم عکس بگیریم و او روی زانو ایستاده بود. من به معنای واقعی کلمه شوک گرفتم ، قلب من 3 ثانیه نمی تپید.

  “پس از آن ، ما روز را در قایق گذراندیم و بهترین زمان را با زوج دیگری که با آنها دوست هستیم گذراندیم و غروب خورشید را تماشا کردیم. عالی بود. “  دیدگاهتان را بنویسید