قیمت Galaxy Z Fold 4، Flip 4 و Galaxy Watch 5 سامسونگ مشخص شد


سامسونگ چند روز پس از رویداد Galaxy Unpacked که در آن شاهد معرفی گلکسی زد فولد ۴، گلکسی زد فلیپ ۴ و حتی سری گلکسی واچ ۵ خواهیم بود.علاوه بر اطلاعاتی در مورد طراحی و حتی مشخصات، اکنون چیزی در اختیار داریم. در مورد جالب ترین بخش، قیمت. در زیر به بررسی قیمت سه محصول جذاب سامسونگ می پردازیم.

قیمت محصولات آینده گلکسی چقدر است؟

افشاگر معروف OnLeaks با نام مستعار Steve H. McFly قیمت اروپایی گلکسی زد فولد ۴ و گلکسی زد فلیپ ۴ را به همراه قیمت سری گلکسی واچ ۵ فاش کرد.

مشخص شده است که هر دو گوشی تاشو سامسونگ با دو گزینه ذخیره سازی عرضه خواهند شد. گفته می شود که Galaxy Z Fold 4 با قیمت ۱۷۹۹ یورو برای نسخه ۲۵۶ گیگابایتی و ۱۹۱۹ یورو برای نسخه ۵۱۲ گیگابایتی به فروش می رسد.

در مورد گلکسی زد فلیپ ۴، انتظار می‌رود که قیمت آن ۱۱۰۹ یورو برای حافظه ۱۲۸ گیگابایتی و ۱۱۶۹ یورو برای ۲۵۶ گیگابایت باشد. با این حال، باید بدانید که حداکثر ۱ ترابایت و ۵۱۲ گیگابایت فضای ذخیره سازی به ترتیب برای Fold 4 و Flip 4 ذکر نشده است. بنابراین، ما نمی دانیم که آیا سامسونگ این گزینه ها را در اختیار ما قرار می دهد یا خیر.

در حالی که قیمت اولیه گلکسی زد فولد ۴ مشابه با گلکسی زد فولد ۳ است، به نظر می رسد قیمت Z Flip 4 بالاتر از مدل قبلی خود باشد. Z Fold 4 نیز کمی گران‌تر است.

علاوه بر این، گلکسی واچ ۵ (۴۰ میلی متر) احتمالاً ۲۹۹ یورو برای نسخه بلوتوث و ۳۴۹ یورو برای نسخه LTE قیمت خواهد داشت. گلکسی واچ ۵ (۴۴ میلی متر) می تواند ۳۲۹ یورو برای نسخه بلوتوث و ۳۷۹ یورو برای نسخه ۴G قیمت داشته باشد. گلکسی واچ ۵ پرو (۴۵ میلی متر) ممکن است برای نسخه های بلوتوث و LTE به ترتیب ۴۶۹ یورو و ۴۹۹ یورو قیمت داشته باشد.

برای یادآوری، انتظار می‌رود Galaxy Z Fold 4 و Z Flip 4 شبیه مدل‌های قبلی خود به نظر برسند، با بهبودهایی در برگه مشخصات که شامل Snapdragon 8+ Gen 1، دوربین‌های بهبودیافته، باتری‌های بزرگ‌تر و موارد دیگر می‌شود. همچنین گفته می شود سری گلکسی واچ ۵ به جز برخی تغییرات مشابه سری گلکسی واچ ۴ است. همچنین انتظار می‌رود این ساعت‌های هوشمند دارای حسگر دمای بدن باشند که یکی از ویژگی‌های مورد انتظار در سری ۸ اپل واچ آینده است.

باید دید این محصولات جدید گلکسی چگونه خواهند بود. در ۱۰ آگوست تمام جزئیات را خواهیم داشت. بنابراین، با danotik با