قیمت پیانوهای دست دوم در پیانو نوا


فرقی نمی کند مبتدی باشید یا پیشرفته، در هر صورت پیانوی دست دوم یا نو می تواند کیفیت کار شما را دو چندان کند. سوال متداول این است که “پیانو آکوستیک بهتر است یا پیانوی دیجیتال؟” پاسخ شما به این سوال چیست؟

بهترین پیانو را برای خود انتخاب کنید

برای اینکه بفهمید کدام مدل پیانو برای شما مناسب است، در این قسمت به مقایسه دو مدل آکوستیک و دیجیتال می پردازیم.

قیمت پیانو دست دوم ارزان

بزرگترین نقطه مثبت پیانوی دیجیتال در مقابل پیانوی آکوستیک این است که هزینه کمتری دارد. پیانوهای دیجیتال با بهترین کیفیت مدل هایی هستند که دارای حرکت چکش هستند و بهترین بازتولید آنچه که یک پیانو آکوستیک می تواند انجام دهد را ارائه می دهد. قیمت پیانوهای آکوستیک بالاست زیرا همه چیز از چوب گرفته تا پرچ های فلزی، صفحه صدا، کیبورد و مارک ها خاص تر هستند. پیشنهاد ما این است که در مورد قیمت پیانوهای دست دوم یاماها تحقیق کنید.

صدا

صدا یکی از عوامل تاثیرگذار در خرید و فروش پیانوهای دست دوم است. پیانوی دیجیتال به دلیل مجموعه افکت های صوتی بسیار جذاب است. بسته به سازنده، برخی به شما اجازه می دهند صداها را از طریق رایانه یا اتصال USB اضافه کنید. پیانوهای آکوستیک ممکن است طیف وسیعی از صداها را ارائه ندهند، اما خالص‌ترین صدایی را که می‌توانید آرزو کنید را ارائه می‌دهند.

پیانوهای آکوستیک نیاز به کوک دارند

تنظیم صحیح پیانو به حفظ صدای آن کمک می کند، از آسیب دیدن سیم های شل و غیره جلوگیری می کند. متأسفانه، کوک پیانو هر بار بسیار گران است، که دلیل بزرگی است که برخی از ما پیانوی دیجیتال دست دوم را ترجیح می دهیم. پیانوهای دیجیتال به هیچ نوع کوکی نیاز ندارند زیرا همه آنها کامپیوتری هستند، در واقع می توانید از طریق کنترل های مدولاسیون تنظیم را به هر صدایی که می خواهید تغییر دهید. در این مدل، شما در نهایت با خرید یک باتری جدید، گردگیری کلیدها و تعویض کابل ها و پدال ها را انجام می دهید.

قیمت پیانو دست دوم

حس کلیدهای پیانو دیجیتال در مقابل کلیدهای آکوستیک

لمس و احساس پیانو واقعا مهم است. به خصوص در عمل. پیانوهای دیجیتال به سبکی کلیدهایشان معروف هستند. آنها تقریباً احساس بی وزنی می کنند، بنابراین پیانیست ها می توانند با کمی تلاش خیلی سریع آنها را بنوازند. در ظاهر، این ممکن است عالی به نظر برسد، اما در واقعیت وضعیت کمی متفاوت است.

برای خرید پیانو آکوستیک کارکرده می توانید به وب سایت نوا پیانو به آدرس navapiano.com مراجعه کنید.

پیانوهای آکوستیک شکننده تر هستند

پیانوهای دیجیتال ارزان و بسیار بادوام هستند. احتمال آسیب جدی به پیانوی دیجیتال بسیار کم است زیرا راه ساخت آن مخفی کردن تمام اجزای الکتریکی مهم در داخل بدنه پلاستیکی ساز است. از سوی دیگر، پیانوهای آکوستیک به دلیل قاب های چوبی ضخیم خود که می توانند در طول زمان برخی ضربه ها و خراش ها را تحمل کنند، شناخته می شوند. روی زمین ایستاده و دارای روکش کیبورد داخلی و همچنین پایه های موسیقی قابل جدا شدن است. پیانوهای آکوستیک، علیرغم وزن صدها پوندی و ساخت بسیار دقیق، در برابر عناصر بسیار شکننده هستند. مواردی مانند تغییرات شدید دما، تجمع گرد و غبار و آب و موارد دیگر می توانند به دستگاه آسیب جدی وارد کنند.

قیمت پیانو دست دوم ارزان