قیمت ها بین شهرها افزایش نمی یابد


مدیرکل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد: در حال حاضر برنامه ای برای افزایش نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی اعم از اتوبوس، مینی بوس و کرایه بین شهری وجود ندارد.

به گزارش فارسی خودرو، در روزهای گذشته گمانه زنی هایی مبنی بر افزایش قیمت بلیت اتوبوس، مینی بوس و تابلوی کرایه عمومی بین شهرها مطرح شده بود، این در حالی است که در روزهای پایانی سال گذشته مسئولان وزارت راه و شهرسازی توسعه تأیید کرده بود که تا پایان آوریل ۱۴۰۱ نرخ کرایه افزایش نیافته است.

داریوش باگیرگوان مدیرکل حمل و نقل مسافری شرکت راهداری و حمل و نقل جاده ای در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران اظهار داشت: شهریور ماه سال گذشته بر اساس دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت تمامی قیمت ها و قیمت ها باقی ماند. پایدار بود و احتمال افزایش آن وجود داشت – اینطور نبود.

وی افزود: در حال حاضر بر اساس تصمیمات و مصوبات اخیر، نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی بین شهری اعم از اتوبوس، مینی بوس و سواری مسافر تا پایان فروردین ماه سال جاری افزایش نمی یابد.

مدیرکل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ادامه داد: از اردیبهشت ماه سال جاری در صورت افزایش قیمت بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار تصمیم گیری می شود اما تا آن زمان باید وجود داشته باشد. بدون التهاب قیمت ها بر اساس قیمت های سال گذشته خواهد بود.