قیمت ها از دلال های خودرو به صاحبان خرد رسیده است!


در سال های اخیر بازار خودرو با افزایش قیمت مطلق خودروها روبه رو بوده و تبدیل به کالایی برای کاهش ارزش ریال شده است و با عدالت مواجه خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، طی دو سال گذشته که به دلایل مختلف دسترسی عموم مردم به خودرو بسیار سخت شده بود و خودروها بیشتر از گذشته به عنوان کالاهای سرمایه ای تلقی می شدند، اتفاقاتی در بازار رخ داد که وجدان مردم را تحت تاثیر قرار داد. انسان، و همچنین خراش این واقعیت که حامل پیام انحطاط اخلاقی به بخش بزرگی از جامعه است.

افزایش قیمت خودرو در یکی دو سال اخیر نیز یک فعالیت سازمان یافته بوده که با سوء استفاده از بسترهای تبلیغاتی آنلاین و نبود ساختار نظارتی مناسب برای این سایت ها رخ داده است.

تاکنون تنها شاهد چنین تبلیغاتی از دلالان بزرگ خودرو و افراد تازه کار در فضای مجازی بوده ایم که متاسفانه این رویه به مالکان کوچک نیز سرایت کرده است.

البته، نمی توان از دلالان جامعه انتقاد کرد که چرا برای کسب سود بیشتر دست به هر کاری می زنند، زیرا آنها هر کاری از جوراب های اصلی تا خرید و فروش اعضای بدن را برای منافع مالی انجام می دهند.

اما چه بر سر ما آمده است که فقط به این دلیل که فکر می کنیم خودروی زیر پایمان کم قیمت است، در فضای مجازی شروع به قیمت گذاری کرده و دیگران را به تکرار این اقدام ضد اجتماعی ترغیب می کنیم؟

چه بر سر ما آمده است که از اول سفره پدرانمان حلال و حرام به ما آموخته است که به خاطر منافع شخصی چند میلیونی دست به چنین خودخواهانه ای بر خلاف عرف و شرع می زنیم؟

شرایط اقتصادی-اجتماعی برای ما سخت می شود، با انواع مشکلات روحی و روانی دست و پنجه نرم می کنیم و خبرهای بد از هر طرف به صورت ما سیلی می زند، اما هیچ کدام از اینها مجوزی برای دستکاری گروهی و همراه با بازار نیست. هدف منفعت شخصی

امیدوارم به خود بیاییم و لحظه ای فکر کنیم، اگر هر گروهی به لطف وجود این همه گروه تلگرام و واتس اپ، قیمت کالاهای مورد علاقه و متعلق به خود را از طریق قیمت گذاری انبوه در تبلیغات اینترنتی دستکاری کند، سنگ ممنوع می شود. ! ?

چت گروهی شاهین سواران در تلگرام