قیمت‌های آمازون ممکن است با افزایش قیمت‌های جدید روی «سوخت و تورم» افزایش یابد – بررسی گیک


لوگوی آمازون در بالای انبوهی از پول.
ElenaR / Shutterstock.com

با افزایش هزینه‌ها، آمازون هزینه‌های اضافی «سوخت و تورم» را از فروشندگان شخص ثالثی که از این سرویس استفاده می‌کنند جمع‌آوری می‌کند. این هزینه اضافی جدید که از ۲۸ آوریل اعمال می شود، هزینه تکمیل را حدود ۵ درصد افزایش می دهد. مشتریان به احتمال زیاد این سوختگی را احساس می کنند، زیرا اکثر اقلام در آمازون از فروشندگان شخص ثالث می آیند.

در گفتگو با CNBCآمازون می گوید با کاهش محدودیت های کووید-۱۹ در سراسر جهان، انتظار بازگشت به حالت عادی را داشت، اما سوخت و تورم چالش های بیشتری را ایجاد کردند. این شرکت همچنین اشاره می کند که این هزینه ها هستند شاید موقت.

خریداران ممکن است هنگام خرید محصولات حجیم یا سنگین متوجه قیمت های بالاتر شوند. چیزهایی مانند تلویزیون، لوازم خانگی و مبلمان در حمل و نقل واقعاً گران هستند، بنابراین در برخی موارد، این ۵٪ هزینه اضافی می تواند هزینه انجام شما را حدود ۸ دلار افزایش دهد. (ارسال اقلام کوچک و سبک وزن تقریباً ۰.۲۵ دلار اضافی با این هزینه اضافی هزینه دارد.)

این خبر به چند دلیل ناامید کننده است. آمازون افزایش ۲۲ درصدی در فروش خالص را در طول سال ۲۰۲۱ گزارش کرد، اما قیمت Amazon Prime، Music Unlimited و اکنون، Execution Service را افزایش داد. اما برای آنچه ارزش دارد، شرکت های دیگر کمی جدی تر در مورد هزینه های اضافی سوخت کار می کنند.

از ۱۱ آوریل، یو پی اس ۱۶.۷۵ درصد اضافه شارژ سوخت دریافت می کند و فدرال اکسپرس ۲۱.۷۵ درصد هزینه اضافی سوخت برای تحویل داخلی دریافت می کند. این هزینه ها احتمالاً هر ماه افزایش می یابد تا زمانی که اقتصاد به ثبات برسد. با در نظر گرفتن این موضوع، هزینه اضافی ۵ درصدی آمازون غیر منطقی به نظر نمی رسد.

منبع: آمازون از طریق CNBC