قفل های هوشمند قدیمی ییل برای پشتیبانی مهم با ماژول الحاقی – بررسی Geek


قفل هوشمند Yale Assure با واحد افزودنی.
آسا آبلوی (ییل، آگوست)

با راه اندازی Matter Protocol در اواخر امسال، صاحبان قفل هوشمند Yale Assure در گذشته باقی نخواهند ماند. شرکت مادر این برند، Assa Abloy، به ما می‌گوید که قصد دارد یک واحد اضافی را منتشر کند که از اکثر قفل‌ها و اهرم‌های Yale Assure پشتیبانی می‌کند، از جمله مدل‌های تولید شده در سال ۲۰۱۲.

پروتکل Matter بزرگترین مشکل در خانه های هوشمند – سازگاری با برند – را حل می کند. محصولاتی که از Matter پشتیبانی می کنند صرف نظر از سازنده آنها با یکدیگر کار خواهند کرد. برای مثال، از آنجایی که هر دو برند از استاندارد Matter پیروی می کنند، می توانید محصولات منتخب Google Nest را با Apple HomePod Mini کنترل کنید. (و این فقط نوک کوه یخ است؛ این مقاله زمینه های دیگر تجربه خانه هوشمند را نیز بهبود می بخشد.)

همانطور که می دانید، Yale در حال حاضر تعداد زیادی واحد ارتقاء برای محصولات Yale Assure می فروشد. این واحدها که در بالای باتری‌های قفل قرار دارند، می‌توانند پشتیبانی از Z-Wave، HomeKit و پروتکل‌های دیگر را به قفل هوشمند شما اضافه کنند و از دردسر (و هزینه) تعویض کامل قفل Yale Assure صرفه‌جویی کنند.

ماژول Matter فقط اضافه‌ای به مجموعه موجود ماژول‌های Yale است. این چیزی است که Alexa Meadows، مدیر ارشد روابط عمومی در ییل و آگوستوس، در مورد واحد موضوع به من گفت:

ما در مراحل اولیه هستیم، اما برنامه ما راه اندازی یک واحد Matter است که با دستگاه های منتخب در خط قفل هوشمند Yale Assure کار می کند تا به برخی از مشتریان فعلی ما خدمات ارائه دهد.

Yale قبلاً ماژول‌های Z-Wave، Zigbee، iM1 (HomeKit) و Wi-Fi را ارائه می‌دهد که می‌توان آن‌ها را در پشت قفل‌های Yale سازگار بسته به طرح اتصالی که می‌خواهید تعویض کرد – ماژول Matter به طور مشابه کار می‌کند.

استفاده از این سیستم مدولار برای افزودن یک “موضوع” به قفل های هوشمند قدیمی منطقی است. با این حال، Assa Abloy باید به ارائه پشتیبانی طولانی مدت محصول به مشتریان خود افتخار کند. اکثر برندهای خانه های هوشمند با ظهور فناوری های جدید به محصولات قدیمی خود اجازه می دهند دوباره به کار خود ادامه دهند.

و تا آنجا که می دانیم، Yale اولین برند قفل هوشمند است که تعهد خود را به Matter تأیید می کند. همچنین اولین شرکتی است که یک واحد اضافی استاندارد مواد را اعلام می کند.

ییل قیمت واحد Matter را تایید نکرده است، اگرچه به ما می گوید که این واحد پس از عرضه استاندارد Matter در اواخر سال جاری عرضه خواهد شد. این شرکت همچنین در حال کار بر روی محصولات جدید Yale است که از Matter خارج از جعبه پشتیبانی می کنند. متأسفانه، Assa Abloy در حال حاضر هیچ برنامه سازگاری عقب مانده برای قفل های مارک آگوست ندارد.

قفل هوشمند Yale Assure و Wi-Fi با اهرم Valdosta – با Yale Access، Amazon Alexa، Google Assistant، HomeKit، Phillips Hue، Samsung SmartThings، جیر سیاه کار می کند.

قفل هوشمند Yale Assure به راحتی نصب می شود، عمر باتری یک ساله دارد و چندین ویژگی خانه هوشمند را به درب شما اضافه می کند. می توانید درب خود را از راه دور از هر جایی قفل کنید، وقتی به آن نزدیک می شوید به طور خودکار قفل در را باز کنید یا حتی با دستیار صوتی قفل را کنترل کنید!رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر