قفسه «دراگون لانه» Arcade1Up به شما اجازه می دهد اژدها را در خانه بکشید – بررسی Geek


Arcade1Up لانه اژدها
گذرگاه طاقدار

در ماه ژانویه، Arcade1Up بهترین مجموعه خزانه های آرکید قدیمی خود را معرفی کرد و پس از چند تاخیر، سرانجام مورد علاقه ما در دسترس قرار گرفت. بله، ما در مورد Arcade1Up صحبت می کنیم لانه اژدها دستگاه.

این یکی از آن بازی‌هایی است که همه آن را در مقطعی بازی کرده‌اند، به کنسولی پشت سر هم منتقل شده‌اند، نه اینکه به یک سریال تلویزیونی و کتاب کمیک تبدیل شوند. البته اصل ۱۹۸۳ لانه اژدها کابینت آرکید همان چیزی است که همه چیز را شروع کرد و به ما اجازه می‌دهد اژدها را هر بار یک ربع بکشیم، چیزی که امروز می‌توانید بخرید.

برای کسانی که نمی‌دانند، Arcade1Up ماشین‌های بازی قدیمی را از روزهای خوب می‌سازد، فقط در اندازه‌های کوچک‌تر و به اندازه کافی مقرون به صرفه برای پرتاب کردن در خانه، غار مردانه یا اتاق بازی‌تان.

ما از دیدن هیجان زده شدیم لانه اژدها کمد عتیقه‌ای که این شرکت می‌گوید در حال ساخت است که با نوستالژی می‌درخشد و نزدیک‌ترین ماکت آن است. همه چیز درباره فریادهای دهه ۸۰ او. از صفحه نمایش نورانی در بالا، گرافیک های متمایز با دست طراحی شده از دستگاه اصلی، و حتی دیافراگم های ربع مصنوعی در جلو.

اگر مانند نویسندگان اینجا در ReviewGeek هستید و قبلاً چند قفسه Arcade1Up دارید، خوشحال خواهید شد که ببینید اینها طراحی متفاوتی دارند. شکل، زوایای و ایستگاه کنترل همگی بسیار متفاوت از سایر دستگاه‌هایی هستند که این شرکت ارائه می‌دهد و مشابه نمونه‌های اصلی در دوران کودکی ما هستند.

و در طول نسخه اصلی لانه اژدها گرافیک در اینجا واضح است، این یکی از آن کمدهایی است که با اسباب بازی های متعدد همراه است. همچنین همراه با فالو خواهد آمد لانه اژدها ۲، و فضای آس. حتی بهتر از آن، Arcade1Up می گوید که نسخه اصلی ۴×۳ HD از بازی اصلی آرکید نیز در اینجا وجود دارد.

اساساً، یعنی لانه اژدها طرفداران کاملاً این کمد قدیمی را دوست خواهند داشت. امروز با قیمت ۶۴۹ دلار در دسترس است، پرندگان اولیه می توانند ۵۰ دلار تخفیف دریافت کنند، و حمل و نقل اواخر تابستان امسال آغاز می شود. مال خود را از جعبه خرید زیر بگیرید.