قابلیت جدید دوربین دوگانه اسنپ چت برای کاربران iOS وارد شده است


می توان گفت که اسنپ چت یک اپلیکیشن محبوب اشتراک گذاری عکس و ویدئو است و ابزارهای بسیار خوبی برای آن در اختیار دارد. پلتفرم اشتراک گذاری عکس اکنون قابلیت دیگری به نام دوربین دوگانه را اضافه کرده است. همانطور که از نام آن پیداست، این ویژگی به شما امکان می دهد با استفاده از دوربین های جلو و عقب ضبط کنید.

لحظات خود را با اسنپ چت به اشتراک بگذارید

ویژگی جدید دوربین دوگانه اسنپ چت از عملکرد برنامه BeReal تقلید می کند و حتی اخیراً گوشی های هوشمند Dual View از جمله Vivo V25 Pro، Oppo Reno 8 Pro و غیره را معرفی کرده است.

اسنپ ​​چت در بیانیه ای اعلام کرد: دوربین اسنپ چت یکی از پرکاربردترین دوربین های جهان است. «امروز، دوربین دوگانه را معرفی می‌کنیم، روشی جدید برای اسنپ‌چتترها برای گرفتن چندین چشم‌انداز به‌طور همزمان».

این ویژگی را می توان در نوار ابزار دوربین در برنامه iOS پیدا کرد. با کلیک بر روی این حالت، حالت دوگانه را برای شما فعال می‌کند تا داستان‌ها یا فیلم‌های Spotlight را برای نمایش بیش از یک نما مشاهده کنید. بنابراین، اگر می خواهید در حین ضبط عکس العمل خود لحظه ای خنده دار را ثبت کنید، اسنپ چت می تواند اپلیکیشن شما باشد.

امکان افزودن استیکر، موسیقی، لنز و موارد مشابه به تک شات ها وجود دارد. ویژگی دوربین دوگانه از ۴ طرح بندی پشتیبانی می کند. پرتره، منظره، تصویر در تصویر و برش.

این دوربین دوگانه اکنون در اسنپ چت برای iOS کار می کند و انتظار می رود در ماه های آینده روی اندروید نیز عرضه شود. ویژگی دوربین دوگانه اسنپ چت را امتحان کنید و نظرات خود را به اشتراک بگذارید danotik آن را پست کنید.