فیلم را با گوشی هوشمند خود با کیت های لوموگرافی جدید اسکن کنید – بررسی Geek Review


اسکنر فیلم DigitaLIZA Max با آیفون.
لوموگرافی

اسکنرهای فیلم معمولی چند صد دلار (حداقل) هزینه دارند و برای اجرای نرم افزار به رایانه نیاز دارند. اما برای کسانی که ترجیح می دهند همه کارها را در حال حرکت انجام دهند، Lomography دو کیت مقرون به صرفه ارائه کرده است که به شما امکان می دهد فیلم را با تلفن یا دوربین خود اسکن کنید.

به گفته لوموگرافی، DigitaLIZA Max تقریباً با هر تلفن هوشمند موجود در بازار کار می کند. این می تواند فیلم های ۳۵ میلی متری و ۱۲۰ میلی متری و همچنین فرمت فیلم های سفارشی ۱۲۷ را اسکن کند. یک دستگاه مغناطیسی فیلم را در جای خود نگه می دارد، در حالی که نور پس زمینه روشن تصویر را برای تلفن یا دوربین شما روشن می کند. هنگامی که نیاز به اسکن یک نگاتیو جدید دارید، می توانید به سادگی دستگیره را بچرخانید تا فیلم به جلو برود.

DigitaLIZA+ از Lomography درست مانند DigitaLIZA MAX است، اگرچه همراه با نگهدارنده گوشی هوشمند عرضه نمی شود. اگر دوربین DSLR یا بدون آینه دارید، به این کیت نیاز دارید. (من حدس می‌زنم می‌توانید از یک دوربین فیلمبرداری قدیمی SLR با DigitaLIZA+ نیز استفاده کنید. می‌دانید، اگر احساس می‌کنید درهم ریخته هستید.)

باید اشاره کنم که Lomography مجموعه ای از کیت های مختلف اسکن فیلم را به فروش می رساند، از جمله یکی فقط با گوشی های هوشمند کار می کند اما فقط ۴۰ دلار قیمت دارد. این کمتر از نصف قیمت DigitaLIZA Max است.

DigitaLIZA Max و DigitaLIZA+ به ترتیب با قیمت ۹۹ دلار و ۷۵ دلار در دسترس هستند. می توانید آنها و سایر کیت های اسکن لوموگرافی را از فروشگاه اینترنتی این شرکت خریداری کنید.