فضای ذخیره‌سازی نامحدود Google Photos را برمی‌گرداند، اما فقط در T-Mobile – Geek Review


نماد برنامه Google Photos در نمای نزدیک صفحه گوشی هوشمند
پریماکوف / shutterstock.com

Google Photos چندین سال است که فضای ذخیره‌سازی عکس رایگان نامحدودی را ارائه می‌کند، مخصوصاً وقتی تلفن پیکسل می‌خرید. در نهایت، با افزایش نیازهای ذخیره سازی، گوگل برنامه ها را تغییر داد و در سال ۲۰۲۱، فضای ذخیره سازی نامحدود عکس به طور کامل ناپدید شد. اکنون، بازگشته است، اما فقط در T-Mobile.

در این مرحله، هیچ یک از محصولات جدید Google با فضای ذخیره‌سازی نامحدود عکس رایگان ارائه نمی‌شود، حتی با فرمت . گزینه کاهش کیفیت. علاوه بر این، حتی نمی‌توانید یک طرح نامحدود Google One بخرید.

با این حال، در سال گذشته، گوگل و T-Mobile همکاری مشترک خود را در زمینه پیام رسانی، فضای ذخیره سازی ابری و برخی بسته های دیگر آغاز کردند و ظاهراً این همکاری به خوبی پیش رفته است. این به این دلیل است که امروز، همانطور که من آن را دیدم ۹to5Googleفضای ذخیره‌سازی نامحدود Google Photos “به زودی” برای مشترکین T-Mobile با قیمت بسیار مقرون به صرفه.

ذخیره عکس‌های Google One در T-Mobile
تی موبایل

به زودی، کسانی که از T-Mobile استفاده می‌کنند می‌توانند یک طرح Google One 2 TB را خریداری کنند که شامل فضای ذخیره‌سازی نامحدود Google Photos با کیفیت کامل عکس و ویدیو است، نه کیفیت پایین، همه فقط با پرداخت ۱۵ دلار در ماه. در حال حاضر، هیچ طرح Google One با این وجود ندارد.

در حال حاضر، برای کدام مشتری، گزینه ذخیره سازی ۲ ترابایتی Google One 9.99 دلار است، اما کیفیت پایین تری دارد و باید ۲ ترابایت را در تمام درایوهای Google، Gmail، عکس ها، ویدیوها، اسناد و موارد دیگر به اشتراک بگذارید. با طرح جدید T-Mobile، ۲ ترابایت از همه آن، به علاوه فضای ابری نامحدود برای Google Photos دریافت می کنید.

طرح نامحدود Google One جدید T-Mobile همچنان با مزایای معمول Google One مانند پشتیبان‌گیری و بازیابی، Google VPN، ابزارهای ویرایش عکس و هر چیز دیگری که انتظار دارید ارائه می‌شود. با این حال، وضوح کامل برای ذخیره‌سازی نامحدود عکس و ویدیو فقط برای دارنده حساب اصلی است، در حالی که ۲ ترابایت فضای ذخیره‌سازی را می‌توان با حداکثر پنج نفر دیگر به اشتراک گذاشت.

در حال حاضر، چنین طرحی از سوی گوگل وجود ندارد. با این حال، ۱ تا ۲ ترابایت باید برای اکثر افراد کافی باشد، اما کاربران قدرتمند از این که می‌توانند از تمام ۲ ترابایت Gmail و Drive استفاده کنند و سپس از پشتیبان‌گیری نامحدود عکس و ویدیو لذت ببرند، قدردانی خواهند کرد. من متعجبم که گوگل فضای ذخیره سازی نامحدود را بازگرداند.

از طریق ۹to5Google