فروش یک خانواده خودرو از کشور پرو در نمایشگاه خودرو مازندران


مادیریم خودرو با حضور در نمایشگاه خودرو مازندران با همکاری یکی از نمایندگی های مجاز این برند، طرح فروش محصولات خانواده پرو (PRO) را با شرایط ویژه و امکان تست درایو خودرو برای خریداران آغاز کرده است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، مدیران شرکت خودروسازی در نمایشگاه خودرو مازندران با این شرکت در سطح نمایندگی سعی در آشنایی بازدیدکنندگان با محصولات جدید این شرکت داشتند.

در این نمایشگاه مدیران خودرو محصولات جدید X22 Pro، Arizo 5، X55 Pro و Tigo 7 IE را خارج از سیستم یکپارچه سفارشی سازی خودرو با شرایط اقساطی و قیمت قطعی به نمایش گذاشتند.

مدیران خودرو محصولات فوق را به صورت اقساطی از ۱۲ تا ۳۰ ماه به بازدیدکنندگان ارائه می کنند.

مدیران خودرو X22 Pro با پیش پرداخت ۳۲۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، آریزو ۵ با ۳۸۰ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان، X55 پرو با ۳۷۳ میلیون و ۲۲۴ هزار تومان، نسخه اسپرت X55 پرو با ۳۸۱ میلیون و ۴۷۲ هزار تومان و تیگو ۷ را با قیمت ۴۴۱ یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان در نمایشگاه مازندران عرضه می کند.

مدیران خودرو نیز X22 Pro را ۶۴۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، آریزو ۵ را ۷۶۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و X55 Pro را ۹۳۳ میلیون و ۶۰ هزار تومان، نسخه اسپرت X55 Pro را ۹۵۳ میلیون تومان و تیگو ۷ در نمایشگاه خادر مازندران یک میلیارد و ۱۰۲ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

نمایشگاه خودرو مازندران

در جریان نمایشگاه خودرو مازندران، مدیران خودرو به خریداران خودرو این فرصت را دادند تا محصولاتی مانند X55 Pro را تست کنند.

نمایشگاه خودرو مازندران از بیست و دوم شهرفر آغاز به کار کرد و تا ۲۵ این ماه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه قائم شهر میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.