فروش اقساطی X33 Excellent Sport Automatic با ۲۵% پیش پرداخت


فروش اقساطی X33 در اکسلنت اسپرت با ۲۵ درصد پیش پرداخت به مناسبت ماه مبارک رمضان آغاز شد.

به گزارش پرشین خودرو، خودرو X33 به عنوان یکی از پرفروش ترین کراس اوورهای بازار ایران شناخته می شود. این خودروی معروف از چهار نسل پیش تاکنون در کشورمان عرضه شد.

X33 AT Excellent Sport جدیدترین نسخه این بارج خودکششی است که از سنسورهای دنده عقب، محافظ سپر جلو و عقب، پدال های جانبی و روکش چرمی قهوه ای استفاده می کند.

مدیران خودرو در جدیدترین دفترچه فروش خود شرایط فروش ویژه ای را برای X33 AT Excellent Sport در نظر گرفته است. در این شرایط فروش ماه مبارک رمضان، X33 AT Excellent Sport در دو طرح استاندارد و جایگزین عرضه می شود.

در طرح معمولی این خودرو در دو مدل ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ قابل خریداری است که حداقل و حداکثر پیش پرداخت برای مدل های ۱۴۰۰ به ترتیب ۲۵ و ۷۵ درصد و برای مدل های ۱۴۰۱ به ترتیب ۳۵ و ۶۵ درصد است.

قیمت مصوب برای خودرو چه مدل ۱۴۰۰ و چه ۱۴۰۱ مبلغ ۶۸۱ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال نقدی است و تنها تفاوت این دو مدل در میزان پیش پرداخت است.

اقساط این خودروها بین ۱۲ تا ۶۰ ماه است و این تسهیلات با سود ۲۱ درصد ارائه می شود. هزینه انصراف و تاخیر در این طرح ۱۲ درصد تعیین شده است. خودروهای هر دو مدل ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ ظرف ۴۵ روز کاری به دست خریداران می رسد.

در طرح معاوضه، خودروی اسپرت ممتاز ۱۴۰۱ X33 AT با پیش پرداخت ۲۵ درصد تا ۷۵ درصد با قیمتی مشابه طرح معمولی قابل خریداری است.

نرخ سود تسهیلات طرح تعویض مانند طرح عادی ۲۱ درصد است و خودروها به صورت اقساطی از ۱۲ تا ۶۰ ماه تحویل خریداران می شود. دارندگان کلیه محصولات شرکت مدیران خودرو که سال تولید آنها مربوط به سال ۱۳۹۰ به بعد می باشد مجاز به شرکت در طرح تعویض می باشند. زمان تحویل خودرو در این طرح ۴۵ روز کاری می باشد.