عکس های واقعی OnePlus Nord Buds که در FCC دیده می شود


اوایل امسال شاهد عرضه هدفون OnePlus Nord Buds TWS بودیم. در آن زمان گفته می شد که این تصاویر بر اساس تصاویر زنده واحدها از مرحله نمونه سازی نهایی است. به نظر می رسد وان پلاس در حال آماده شدن برای عرضه اولین هدفون Nord خود به زودی است، زیرا هدفون های N ord TWS اکنون مرحله گواهی FCC و BIS را پشت سر گذاشته اند.

OnePlus Nord Buds در FCC و BIS ذکر شده است

همانطور که توسط MySmartPrice گزارش شده است، هدفون OnePlus Nord Buds با شماره مدل E505A وارد پایگاه داده FCC شد. این لیست تایید می کند که این شرکت قصد دارد هدفون های TWS را با نام “OnePlus Nord Buds” عرضه کند.

این فهرست همچنین شامل تصاویر مستقیم از TWS است که طراحی هدفون را نشان می دهد. همانطور که قبلا در تجسم ها دیدیم، بدنه پهن تری دارد که به نظر کوتاه تر نیز می رسد.

Nord Buds یک باتری ۴۱ میلی آمپر ساعتی را در هر هدفون قرار می دهد. این در حالی است که کیس شارژ دارای ظرفیت ۴۸۰ میلی آمپر ساعت است. کابل USB Type-C در یکی از عکس ها نیز وجود درگاه USB-C در قاب شارژ را تایید می کند. تا جایی که به در دسترس بودن در ایران مربوط می شود، OnePlus Nord Buds نیز به ایران می آید.

از آنجایی که سری Nord معمولاً مقرون به صرفه تر از محصولات شرکت دیگر هستند، می توان انتظار قیمت مقرون به صرفه ای برای Nord Buds داشت.