عرضه ۳ محصول جدید در سال ۱۴۰۱


مدیرعامل سیباموتور از افزایش دو برابری تولید در سال گذشته و همچنین ارتقای کیفیت محصولات، تنوع بخشیدن به سبد محصولات و جذب نیروی کار در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش فارسی خودرو، محمد محمدی با اشاره و تاکید بر اینکه در تولید سال ۱۴۰۰ نسبت به مدت مشابه در سال ۹۹ بیش از ۲.۵ برابر و فروش بیش از سه برابری داشته است، گفت: سال گذشته ۷۲۸ واحد تولیدی داشتیم در حالی که در سال ۹۹. این تعداد ۲۸۹ واحد بود.

وی با بیان اینکه شرکت های خودروهای تجاری گروه بهمن همواره در بحث فروش و خدمات پس از فروش رتبه اول را دارند، گفت: در کمیته اعطای و لغو نمایندگی سبا موتورز بحث افزایش مجوز مجاز را داشتیم. مغازه ها آماده اعطای مجدد شرایط نمایندگی به متقاضیان جهت جلب رضایت مشتریان علیرغم وجود نمایندگی در شهرستان ها می باشند.

محمدی همچنین برای بالا بردن کیفیت محصولات سبا موتور به ۵ ستاره گفت: با توجه به تمرکز این شرکت بر تولید محصولات جدید و عرضه آنها به بازار، ابتدا باید به ۴ ستاره بسنده کند و در آینده ۵ ستاره را برنامه ریزی کند.

مدیرعامل سیبا موتورز در خصوص برنامه تولید سال آینده گفت: در نظر داریم در سال ۱۴۰۱ تولید را نسبت به ۱۴۰۰ دوبرابر و فروش ریالی سه برابر کنیم.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر پنج نوع محصول در SEBA موتور تولید می شود و تنها نماینده انحصاری FAW هستیم، شناسایی کرد: ۴*۶ جفت اکسل کش و ۲*۴ اکسل کیلر (پرفروش ترین محصول سیبا موتور) هستند. محصولاتی که تا پایان سال ۱۴۰۰ در دستور کار تولید قرار گرفتیم.

محمدی گفت: شاسی کمپرسی، کامیون ۶ تن و کامیون ۸ تن از دیگر محصولات سیبا موتورز برای سال ۱۴۰۰ است.

سیبا موتور نماینده انحصاری و انحصاری خودروهای نیمه سنگین و سنگین FAW در ایران می باشد. این برند در رتبه اول فروش و صادرات به ایالات متحده و اروپا در چین قرار دارد.

مدیرعامل سیبا موتور با بیان اینکه در سال ۱۴۰۱ ۳ محصول را به بازار معرفی خواهیم کرد، گفت: اولین محصول کشنده تک محور ۴*۲ است که موتور آن از ۴۲۰ به ۴۶۰ اسب بخار ارتقا یافته است. علاوه بر این، اضافه شدن ترمزهای دیسکی به چرخ های جلو، مخزن سوخت ۱۰۰۰ لیتری، موتور یورو ۵ و … از دیگر تغییراتی خواهد بود که در برنامه تولید و عرضه در اردیبهشت ماه در نظر گرفتیم. دو محصول جدید دیگر نیز در نیمه دوم سال ۱۴۰۱ وارد بازار خواهند شد.

محمدی تصریح کرد: تا پایان سال ۱۴۰۰ به تمامی تعهدات تولیدی عمل کرده ایم و هیچ تعهد معوقه ای نداریم.

وی در خصوص افزایش نیروی کار شرکت سیبا موتور در سال ۱۴۰۱ گفت: با توجه به اینکه تولید این شرکت در سال آینده نسبت به ۱۴۰۰ نفر دو برابر خواهد شد، طبیعتا جذب نیرو خواهیم کرد، به ویژه اینکه برای سال آینده ۳ محصول جدید سفارش می دهیم. ” کار برای انجام.

محمدی در پایان به طرح توسعه این کارخانه پرداخت و گفت: مجوزهای لازم را برای ساخت ساختمان اداری برای کارشناسان و اتاق غذاخوری برای سایر کارکنان دریافت کردیم و کار خاکبرداری از محل مذکور آغاز شد.