طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو بدون قرعه کشی جزئیات +


ثبت نام ۴ محصول گروه ایران خودرو بدون قرعه کشی از ساعت ۱۰ صبح فردا ۶ تیرماه در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو آغاز می شود.

به گزارش پرشین خودرو، عرضه محصولات این گروه از خودروها بدون قرعه کشی در سامانه یکپارچه سفارشی سازی خودرو از فردا به صورت پیش فروش برای مشارکت در تولید آغاز می شود.

متقاضیان جهت انتخاب یکی از محصولات مورد نظر خود به سامانه یکپارچه سفارشی سازی خودرو به آدرس sale.iranecar.com مراجعه و در صورت انتخاب محصول ایران خودرو به سایت فروش آنلاین ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir منتقل خواهند شد. .

گروه ایران خودرو، فروشنده پیشرو در تولید محصولات تارا دستی و اتوماتیک، دنا پلاس دستی توربوشارژ با گیربکس ۶ سرعته، فرمان برقی و توربوشارژر اتوماتیک دنا پالس را در این پروژه به فروش می رساند.

مبلغ پیش پرداخت در این پست کمتر از ۵۰ درصد قیمت فعلی خودرو می باشد. سود شرکت در طرح ۶ درصد و سود انصراف ۳ درصد است.

ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک فعال (نصب شده روی خودروهای سواری برای استفاده شخصی) ممنوع است و حداقل گواهینامه رانندگی درجه سه معتبر (بدون تاریخ انقضا) الزامی است.

به گزارش ایران خودرو، حداقل فاصله تا آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت های ایران خودرو و سایپا ۴۸ ماه می باشد. همچنین ثبت نام همزمان در دو شرکت امکان پذیر نمی باشد. به هر نماد ملی فقط یک خودرو اختصاص داده شده است. ثبت نام برای مشتریان حقوقی امکان پذیر نخواهد بود. سند وسیله نقلیه منتقل شده از طریق این بخشنامه تعهدی ندارد.

موعد تحویل خودروها مرداد تا اسفند ۱۴۰۲ خواهد بود.

ایران خودرو