ضخامت رنگ در محصولات سایپا بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ میکرون می باشد


ضخامت لایه های پوششی محصولات سایپا کاملا استاندارد است.

ضخامت روکش های محصولات گروه خودروسازی سایپا کاملا استاندارد و بالاتر از ارقام مصوب می باشد.

به گزارش «پرشین خودرو»، گروه خودروسازی سایپا همواره پیشرو در حوزه رنگ خودرو بوده و از رباتیک پیشرفته، رنگ‌های مبتنی بر آب و حلال بر اساس آخرین فناوری‌های صنعت خودرو استفاده می‌کند.

گروه خودروسازی سایپا با هدف ارتقای کیفیت و حتی فراتر از استانداردهای تعیین شده سعی در رعایت تمامی استانداردهای مربوط به تولید خودرو داشته است. فیلد رنگ نیز از این قاعده مستثنی نیست، بنابراین این گروه ضمن استفاده از بهترین نوع رنگ، به ضخامت لایه های رنگی نیز توجه داشته اند.

ضخامت رنگ خودرو در محصولات سایپا به صورت روزانه کنترل می شود و به طور مستمر هر جابجایی و گزارشات مستند می شود. بنابراین تمامی اقدامات انجام شده در این زمینه بر اساس اصول و قواعدی است که تمامی خودروسازان جهانی از آن پیروی می کنند.

از آنجایی که وضعیت رنگ محصولات سایپا تایید شده است، این مهم (رنگ خودرو) در محصولات سایپا دارای گارانتی ۳ الی ۵ ساله می باشد، بنابراین تمامی مشتریان این گروه می توانند از رنگ خودروی خود اطمینان کامل داشته باشند.

تاکید می شود ضخامت قابل قبول رنگ خودرو با استانداردهای روز بین ۸۰ تا ۱۴۰ میکرون است که از مقاطع رنگ ED، آستر، سطح و کلر تشکیل شده است که گروه خودروسازی سایپا سرمایه گذاری خوبی در این زمینه انجام داده است. ضخامت رنگ کلیه محصولات بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ میکرون است.

شایان ذکر است فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن ضخامت روکش های محصولات گروه خودروسازی سایپا زیر سوال رفته بود. توضیحات فوق ثابت می کند که ادعاهای مبنی بر ضخامت کم رنگ محصولات سایپا به هیچ وجه صحت ندارد.