صورت لاغر کننده قرص های لاغری صورت


برخی از افراد چاق هستند ، اگرچه بدن نازکی دارند. بنابراین بدن آنها چاقتر از آنچه که در واقعیت است به نظر می رسد. چاقی صورت همچنین باعث می شود فرد بیش از سن خود نشان دهد. در این مقاله ما در مورد روش های لاغر شدن صورت صحبت خواهیم کرد.

بهترین راه برای لاغری صورت

بهترین راه برای لاغری صورت

قبل از تلاش برای کاهش وزن ، بهتر است علت چاقی صورت را پیدا کنید و دلایل مختلفی برای چاقی صورت وجود دارد. گاهی اوقات این به دلیل بیماری یا دارویی است که مصرف می کنید. در این شرایط ، بهتر است ابتدا با پزشک خود مشورت کرده و هرگونه تغییر در شیوه زندگی یا داروهای مصرفی خود را برای پزشک توضیح دهید. براساس سابقه شما ، پزشک علت چاقی صورت شما را مشخص می کند. در اینجا نکاتی برای لاغر شدن صورت وجود دارد.

ورزش: کاهش وزن در افراد مختلف متفاوت است. معمولاً یک یا دو پوند کاهش وزن پس از کاهش وزن صورت شما را نشان می دهد. ورزش به معنی کاهش وزن موضعی نیست ، بلکه تمام قسمت های بدن وزن خود را کاهش می دهند. در همین حال ، صورت نازک تر می شود.

مصرف قند و نمک را کاهش دهید: به دلیل مصرف زیاد قند و نمک ، مایعات در بدن گیر می کنند. برای کاهش نفخ و احتباس مایعات ، مصرف نمک باید به 1500 میلی لیتر در روز و مصرف گلوکز به 20 گرم کاهش یابد. اگر این مواد را در مقادیر تجویز شده مصرف کنید ، احساس می کنید صورت شما باریک تر شده است.

تغییر فعالیت هوازی: برای کاهش وزن و لاغری صورت ، باید تمرینات هوازی انجام دهید. برنامه تمرینات هوازی باید به گونه ای باشد که شما پنج روز در هفته حدود 60 دقیقه در روز ورزش کنید.

مطالعه: قرص های لاغری ونوستات

برای تغییر رژیم غذایی:

اگر ورزش می کنید اما رژیم خود را رعایت نمی کنید ، تغییری در چهره خود مشاهده نمی کنید و وزن خود را کاهش نمی دهید. غذاهایی که مصرف می کنیم به صورت جوش و تورم روی صورت تاثیر می گذارد و غذاها می توانند باعث تورم صورت شوند. اولین قدم این است که غذاهای فرآوری شده را از رژیم غذایی خود حذف کرده و سبزیجات را جایگزین آنها کنیم.

برای جلوگیری از التهاب صورت از غذاهایی مانند زنجبیل ، زردچوبه ، کدو ، نارگیل ، لیمو و چغندر استفاده کنید. در صورت احساس سیری نباید غذا بخورید.
آب بنوشید: نوشیدن آب بدن شما را آبرسانی می کند و در حین ورزش به سر شما آسیبی نمی رساند. همچنین به از بین بردن نفخ و کنترل اشتها کمک می کند. مصرف آب کافی به حفظ شادابی پوست کمک می کند.

به اندازه کافی بخوابید: اگر به اندازه کافی نخوابید ، صورت شما متورم می شود. در طول خواب ، بدن خود را بازیابی می کند و هورمون ها فعالیت اندام های مختلف را تنظیم می کنند. در صورت عدم استراحت کافی ، این ترمیم ها در بدن اتفاق نمی افتد. شما باید حداقل 7 ساعت در شب بخوابید.

ماساژ: مایع لنفاوی همانند سایر قسمت های بدن در زیر پوست تجمع می یابد و باعث تورم صورت می شود. در نتیجه ماساژ ، مایع لنفاوی به طور موقت فشرده می شود و صورت متورم به خواب می رود. ماساژ صورت می تواند چربی زیادی را از بین ببرد. ماساژ اکسیژن رسانی و جریان خون به بافت ها را افزایش می دهد و پوست صورت را سفت می کند. شما باید از بدن خود مراقبت کنید تا ماساژ موثر واقع شود.

از مصرف الکل اجتناب کنید: مشروبات الکلی باعث ایجاد نفخ در صورت می شوند ، بنابراین از مصرف چنین نوشیدنی هایی برای کاهش تورم و نازک شدن صورت خودداری کنید.

انواع رژیم: رژیم شیر و موز

درمان لاغری صورت در خانه

درمان لاغری صورت در خانه

راه های زیادی برای لاغر شدن صورت وجود دارد. با رعایت چند نکته و چند نکته می توانید صورت خود را لاغرتر کرده و پف را از بین ببرید. در قسمت قبلی مقاله ، ما به نکاتی اشاره کردیم که می توانید برای لاغر شدن صورت خود رعایت کنید.

این روش ها را می توان در خانه نیز دنبال کرد و نیازی به کلینیک نیست. همچنین تعدادی ماسک وجود دارد که می تواند به شادابی و لاغری صورت شما کمک کند.

ورزش ، نوشیدن آب و رژیم غذایی مهمترین نکاتی است که هنگام لاغری صورت باید به آن توجه کرد. اما علاوه بر این آثار ، می توان از ماسک نیز استفاده کرد. در اینجا برخی از این ماسک ها برای لاغری صورت شما آمده است.

جوشانده خیار و گل رز: به دلیل بافت خیار ، استفاده موضعی از آن به آبرسانی به پوست کمک می کند. برای تهیه ماسک ، خیار را رنده کرده و با مقداری گلاب مخلوط کنید. این ماسک را به مدت بیست دقیقه روی پوست بمالید. دو هفته دیگر نتیجه استفاده از ماسک را مشاهده خواهید کرد.

کاهو و جوانه گندم: مصرف کاهو گندم و جو می تواند تاثیر زیادی در لاغری و طراوت صورت داشته باشد. بعد از شام می توانید از ترکیب ماست و جوانه گندم استفاده کنید.

مزوتراپی برای کاهش چربی صورت

مزوتراپی برای کاهش چربی صورت

مزوتراپی روشی است که چربی ها را در ناحیه خاصی از بدن هدف قرار داده و از بین می برد. به همین دلیل می توان از آن برای کاهش وزن نیز استفاده کرد. یکی از راه های لاغری صورت ، مزوتراپی است. اساس این روش تزریق موادی مانند داروها ، عصاره های گیاهی و ویتامین ها به چربی است. این تزریق بر روی سطح میکروسکوپی انجام می شود.

این روش همچنین مشکل تجمع رسوبات چربی مقاوم در برابر ورزش را از بین می برد. استفاده از مزوتراپی برای حذف چربی از نواحی مانند چانه نیز ساده است.

مزوتراپی مبتنی بر تزریق و حذف مواد محلول در چربی مانند ویتامین ها ، اسیدهای آمینه ، داروها ، عصاره های گیاهی و هورمون ها به چربی است. این مواد مستقیماً به سلولهای بافت چربی تزریق می شوند و خود چربی را حل می کنند.

محلول تزریق شده به سلول های چربی در نهایت باعث التهاب و مرگ سلولی می شود. در نهایت ، این چربی ها از طریق کبد به طور کامل از بدن دفع می شوند. سلولهای چربی می توانند به دلیل دریافت کالری افزایش پیدا کنند ، اما اگر سلول چربی مرده باشد این اتفاق نمی افتد. نتایج مزوتراپی سه تا چهار هفته پس از تزریق ظاهر می شود.

اطلاعات بیشتر: قرص گلوریا

استفاده از مزوتراپی در زیر شرح داده شده است.
ت مزوتراپی برای از بین بردن چربی صورت ، ران ، شکم و دیگر قسمت های شکم استفاده می شود.
لو سلولیت را با آن از بین می برد.
صورت تاب خوردن صورت؛
ش پوست شل را با استفاده از این روش سفت کنید.
فرم بدن را شکل می دهد؛
the تقویت پوست نواحی مختلف ؛
اندوه را از بین می برند.

است:

است:

برای لاغر شدن صورت با مزوتراپی ، پزشک ابتدا ناحیه مورد نظر را بی حس می کند. سپس داروی بی حسی از صورت شما برداشته می شود و صورت شما با یک ماده ضدعفونی کننده تمیز و ضد عفونی می شود. مرحله بعدی شروع تزریق است. تزریق باید به آرامی و مستقیماً در بافت چربی انجام شود. در نتیجه تزریق این مواد ، چربی ها توسط کبد دفع و دفع می شوند.

هر درمان مزوتراپی حدود 15-20 دقیقه طول می کشد. این زمان بسته به شرایط فردی که از مزوتراپی استفاده می کند متفاوت است ، اما به طور متوسط ​​حدود بیست دقیقه طول می کشد.

تعداد جلساتی که در طول مزوتراپی صورت باید انجام شود در افراد مختلف متفاوت است. میزان چربی در ناحیه مورد نظر ، وضعیت کلی بدن ، سن و عواملی از این قبیل تعیین می کند که چند جلسه باید برای مزوتراپی صرف کنیم. یک متخصص وضعیت شما را بررسی می کند و به شما می گوید که چند جلسه باید داشته باشید. تعداد جلسات تجویز شده توسط پزشک باید تکمیل شود تا فرد به نتیجه دلخواه از مزوتراپی دست یابد.

در اینجا برخی از مزایای مزوتراپی ، به ویژه مزوتراپی صورت ، آورده شده است. مزایای مزوتراپی عبارتند از:

مزوتراپی یک روش بدون درد و خونریزی است.
mes روش مزوتراپی به طور مستقیم مناطق چربی را هدف قرار می دهد.
شما نیازی به رژیم سنگین و ورزش ندارید ؛
مز بعد از مزوتراپی نیازی به استراحت خاصی نیست و می توانید فعالیت های روزانه خود را انجام دهید.
of نتایج مزوتراپی به زودی نمایش داده می شود.
هر درمان عوارض جانبی زیادی دارد و فواید زیادی نیز دارد. این عوارض جانبی معمولاً هنگامی رخ می دهد که فرد شرایط معمول درمان را برآورده نمی کند. مزوتراپی ، مانند همه درمان ها ، دارای عوارض جانبی متعددی است که در زیر به آنها اشاره می شود. این عوارض زمانی رخ می دهند که شرایط استاندارد مزوتراپی رعایت نشده باشد.

عوارض مزوتراپی عبارتند از:

عوارض مزوتراپی عبارتند از:

تشخیص واکنشهای آلرژیک به داروها و محلولهای تزریق شده روی پوست ؛
swelling تورم خفیف و کبودی در محل تزریق ؛
التهاب و قرمزی پوست ؛
خارش و احساس سوزش در محل تزریق.
عوارض جانبی ذکر شده پس از مزوتراپی معمولی را مشاهده کنید. این علائم معمولاً در یک یا دو روز از بین می روند.
بستگی به همه دارد که تأثیر مزوتراپی تا چه مدت روی صورت شما باقی می ماند. عوامل م influثر بر دوام روش شامل سن ، کیفیت مواد مورد استفاده برای تزریق ، وضعیت جسمانی فرد و میزان مراقبت از پوست است. ورزش و رعایت رژیم غذایی مناسب دوام مزوتراپی را بیشتر می کند. یک شیوه زندگی سالم باعث افزایش ماندگاری مزوتراپی می شود و حتی گاهی آن را تداوم می بخشد.

داروی گیاهی برای لاغری صورت

برخی از افراد با وجود اندام باریک صورت چاق دارند. بنابراین بدن آنها نشان می دهد که چیست. در اینجا نکاتی وجود دارد که به کاهش وزن و از بین بردن نفخ کمک می کند.

یک روش استفاده از گیاهان دارویی است. همچنین می توانیم از داروهای گیاهی در خانه استفاده کنیم و نیازی به مراجعه به محل خاصی برای درمان نیست. در ادامه این مقاله ، به تعدادی از گیاهان دارویی و داروهای گیاهی اشاره می کنیم که می توان برای لاغری صورت استفاده کرد.

با توجه به موارد زیر:

از تراکم گل رز چند بار در روز استفاده کنید. این کمپرس همچنین صورت را شاداب می کند.
خر از شیره خرما یا خرما به صورت خوراکی استفاده کنید.
انگ آب شیره به صورت خوراکی استفاده می شود.
application استفاده از جوانه گندم به صورت خوراکی ؛
صورت ماساژ صورت با ترکیب رازیانه و دارچین؛
صورت ماساژ صورت با ترکیب کنجد و دارچین؛
گونه ماساژ صورت و صورت خود با روغن زیتون؛
گونه ماساژ صورت و صورت خود با روغن بادام؛
گونه ماساژ صورت و صورت خود با روغن نارگیل؛
گونه ماساژ صورت و صورت با روغن اسطوخودوس؛
ماساژ صورت و صورت با روغن بنفشه؛
از ماسک شنبلیله استفاده کنید. دانه ها باید شب قبل خیس شوند.
● استفاده از نوشیدنی عرق یونجه ؛
● استفاده از نوشیدنی رازیانه.

برای افزایش اثربخشی این روش ها ، می توانید از چندین روش با هم استفاده کنید. به عنوان مثال ، ما می توانیم از شیره انگور و خرما برای صبحانه و جوانه گندم در سالادمان استفاده کنیم. از ماساژ ترکیبی صورت استفاده کنید و آن را چندین بار در روز ، به ویژه قبل از خواب انجام دهید.

ماسک برای لاغر شدن صورت

یکی دیگر از راه های کاهش وزن استفاده از ماسک صورت است. در اینجا چند ماسک صورت است که می تواند صورت شما را لاغرتر کند.

ماسک صورت سیب و زنجبیل: این ماسک به دو قاشق غذاخوری سرکه سیب ، یک قاشق غذاخوری گلاب ، یک قاشق غذاخوری روغن بادام تلخ و سه قاشق غذاخوری پودر زنجبیل نیاز دارد. مواد گفته شده را با هم ترکیب کنید. سپس با این ماسک پوست را کاملاً می پوشانیم. باید منتظر بمانیم تا ماسک صورت خشک شود و سپس پوست خود را بشوییم. پس از استفاده مکرر ، نتیجه این ماسک را می بینیم.

ماسک کاکائو: این ماسک به سه قاشق غذاخوری کره ذوب شده کاکائو نیاز دارد. این ماسک را به مدت 15 دقیقه روی ناحیه مورد نظر ماساژ دهید. سپس پوست خود را با آب بشویید. از این ماسک هر دو هفته و هر شب قبل از خواب استفاده کنید.

ماسک سفیده تخم مرغ: برای تهیه ماسک به دو تخم مرغ ، دو قاشق شیر ، دو قاشق آب لیمو ، نصف فنجان نعناع و یک قاشق چای خوری عسل نیاز دارید. دو سفیده تخم مرغ را با شیر و آب لیمو مخلوط کنید ، سپس نعناع و عسل را اضافه کنید. پس از نگه داشتن معجون با یک دست ، ماسک را روی صورت خود می گذاریم. ماسک صورت باید کاملاً خشک شود و باید صورت خود را در سی دقیقه بشوییم.

قرص های لاغری صورت

یکی دیگر از راه های لاغری صورت استفاده از قرص هایی است که در لاغری صورت مثر است. این قرص ها ، مانند همه داروها ، می توانند عوارض جانبی ایجاد کنند. بنابراین ، آنها باید به درستی و به موقع مورد استفاده قرار گیرند. پایه اصلی این قرص ها گیاهان دارویی هستند و از گیاهان تهیه می شوند. اما برای اینکه این قرص ها مثر باشند ، باید ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهید و از رژیم غذایی مناسب و کم کالری پیروی کنید.

استخراج کردن:

افرادی هستند که با وجود بدن نازک صورت کامل دارند. چهره چاق و چاق بیشتر از سن او نشان می دهد. راه های زیادی برای لاغر شدن صورت وجود دارد. در این مقاله ، ما روش های مختلفی را برای لاغر شدن صورت شما پوشش داده ایم.

اگر چند کار را انجام دهید و چند نکته را رعایت کنید ، صورت شما باریک یا ناپدید می شود. رژیم غذایی و ورزش دو مورد مهم هستند که می توانند به کاهش وزن کمک کنند. قطع الکل همچنین به از بین بردن نفخ کمک می کند. مصرف میوه و سبزیجات نقش زیادی در کاهش وزن دارد.

دیدگاهتان را بنویسید