صفحه کلیدهای بازی مکانیکی جدید لاجیتک قیمت مناسبی دارند – Geek را بررسی کنید


صفحه کلید مکانیکی لاجیته G313 SE Tenkeyless.
لاجیتک

نزدیک به پنج سال از زمانی که لاجیتک کیبورد گیمینگ مکانیکی مقرون به صرفه G413 را عرضه کرد، می گذرد و بالاخره این شرکت برای چند ثانیه به بازار بازگشت. به‌تازگی پیش‌فروش‌های Logitech G413 SE را آغاز کرد، یک صفحه‌کلید گیمینگ ۸۰ دلاری با کلیدهای قابل تعویض و سوئیچ‌های قابل لمس Cherry MX Brown. همچنین یک مدل ۷۰ دلاری ارزان‌تر بدون کلید وجود دارد که Numpad را حذف می‌کند.

برخلاف صفحه‌کلید اصلی G413، مدل‌های جدید G413 SE لاجیتک از طراحی ملایم و حرفه‌ای برخوردارند. آنها همچنین از مجموعه ای از سوئیچ های لمسی Longhua استفاده می کنند، برخلاف سوئیچ های سفارشی Romer-G لاجیتک.

صفحه کلید مکانیکی لاجیته G313 SE.
لاجیتک

نکته قابل توجه این است که کلیدهای G413 SE در واقع توسط کاربر قابل تعویض هستند. اما ممکن است نیازی به تعویض کلیدهای پیش فرض نداشته باشید، زیرا آنها از پلاستیک PBT مقاوم و مقاوم در برابر سایش ساخته شده اند. (و بله، صفحه‌کلیدهای G413 SE دارای نور پس‌زمینه سفید هستند که از طریق حروف کلیدها می‌درخشند. تشخیص آن در عکس‌ها به نوعی سخت است.)

آخرین ویژگی مهم G413 SE چرخش ۶ کلید با ضد شبح است. اگر در حین بازی نیاز دارید چندین کلید را همزمان فشار دهید، این ویژگی مفید خواهد بود مقدار زیادی از کلیدها به طور همزمان

اکنون می توانید G413 SE و G413 TKL SE را در وب سایت لاجیتک پیش خرید کنید. هر دو مدل در ماه فوریه ارسال می شوند.

منبع: Logitech via The Vergeرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر