صفحه نمایش هوشمند رنگی جدید سامسونگ به عنوان یک تلویزیون دو برابر می شود – بررسی بررسی Geek


صفحه نمایش هوشمند سامسونگ M8 به رنگ سبز.
سامسونگ

در چند سال گذشته، سامسونگ مجموعه‌ای از «نمایشگرهای هوشمند» را راه‌اندازی کرده است که دارای نمایشگر HD، سازگاری با DeX و نرم‌افزار تلویزیون هوشمند یکپارچه هستند. یک مدل حتی صفحه نمایش ۴۳ اینچی دارد! اما به نظر می رسد مانیتور هوشمند جدید M8 کاربردی ترین (و جذاب ترین) پیاده سازی مفهوم جذاب مانیتور دسکتاپ دو کاره سامسونگ باشد.

مانیتور هوشمند M8 که از ۷۰۰ دلار شروع می شود، دارای صفحه نمایش ۳۲ اینچی ۴K با طراحی تقریباً بدون حاشیه است. این اندازه و وضوح عالی برای کار در دفتر شما یا تماشای تلویزیون از یک اتاق کوچک است. قابل ذکر است که این صفحه نمایش از HDR 10+ پشتیبانی می کند، دارای وب کم مغناطیسی است و از الکسا و دستیار گوگل پشتیبانی می کند. (اوه، و بیکسبی.)

مانیتور هوشمند سامسونگ M8 با کنترل از راه دور تلویزیون.
سامسونگ

کنترل از راه دور همراه به شما کمک می کند از M8 مانند تلویزیون استفاده کنید و نرم افزار داخلی تایزن باید برای دارندگان تلویزیون سامسونگ آشنا باشد. همچنین می توانید با استفاده از AirPlay محتوا را به صفحه نمایش ارسال کنید و به طرز عجیبی می تواند برنامه های Microsoft 365 را به صورت محلی و بدون اتصال به رایانه اجرا کند.

از نظر درگاهی، ما به دنبال یک پورت HDMI و دو پورت USB-C با شارژ عبوری ۶۵ واتی هستیم. فقط یکی از پورت های USB-C از انتقال ویدئو یا داده پشتیبانی می کند. در حالی که من فکر نمی کنم کاربران دسکتاپ اهمیتی بدهند خیلی زیاد در مورد انتخاب محدود پورت M8، افرادی که لپ تاپ خود را به صفحه نمایش متصل می کنند، مجموعه پورت های USB را که معمولاً با مانیتورها با این قیمت ارائه می شود، از دست خواهند داد.

صفحه نمایش مانیتور هوشمند M8 در رنگ های سبز، سفید، صورتی و آبی.
سامسونگ

در مورد طراحی مانیتور هوشمند M8 – بله، به وضوح از iMac جدید الهام گرفته شده است. اما من فکر می‌کنم اینها بهترین صفحه نمایش‌های هوشمند در خط تولید سامسونگ هستند، و صادقانه بگویم، خوشحالم که شرکت‌های بیشتری را می‌بینم که صفحه‌نمایش‌های سیاه یا خاکستری نمی‌فروشند.

به دلیل طراحی آن، بسیاری از مردم مانیتور هوشمند M8 سامسونگ را با نمایشگر جدید اپل استودیو مقایسه می کنند. در حالی که فکر نمی‌کنم مقایسه منصفانه‌ای باشد (اپل و سامسونگ روی دو مجموعه کاملاً متفاوت از ویژگی‌ها تمرکز می‌کنند)، مانیتور هوشمند M8 بهترین ارزش را احساس می‌کند. این بزرگتر از یک مانیتور استودیویی است و نیمی از آن قیمت دارد (اگرچه اپل پیکسل های بیشتری ارائه می دهد).

اکنون می توانید مانیتور M8 را در وب سایت سامسونگ پیش خرید کنید (نه پیش خرید کنید). قیمت مدل سفید ۷۰۰ دلار و نسخه های رنگی آن ۷۳۰ دلار است. هنگامی که صفحه نمایش خود را رزرو کردید، سامسونگ (در نهایت) به شما اجازه می دهد دستگاه را پیش خرید کنید و ۱۰۰ دلار اعتبار رایگان به شما می دهد.

منبع: سامسونگ (۱، ۲)