صاحبان کاربراتور تاکسی را بخوانید


معاون فنی سازمان تاکسیرانی شهر تهران از اختصاص تسهیلات به مالکان تاکسی های کاربراتوری در راستای نوسازی تاکسی های خود خبر داد.

به گزارش فارسی خودرو، سیدعلی محتشمی پور گفت: بر اساس هماهنگی ها و پیگیری های انجام شده و با وجود محدودیت منابع مالی، توانستیم ۸۰۰ فقره وام به ارزش ۹۰۰ میلیون ریال به صاحبان تاکسی های کاربراتوری ارائه کنیم.

وی افزود: این اقدام پس از ممنوعیت تردد خودروهای کاربراتوری به ویژه این دسته از تاکسی های شهری با هدف خدمت رسانی به رانندگان تاکسی در دستور کار قرار گرفته است و لذا از تاکسیرانان واجد شرایط دعوت به عمل می آید. سمند و پژو که محدودیت های دیگری را برای این روند اعمال می کنند، تاکسی های خود را در اسرع وقت به روز کنند.

محتشمی پور در ادامه خاطرنشان کرد: برای کمک مضاعف به مالکان تاکسی های کاربراتوری به ویژه تاکسی های خطی و شخصی کاربراتوری می توانند از فرآیند خاتمه زودهنگام سازمان تاکسیرانی شهر تهران استفاده کنند. رانندگان تاکسی واجد شرایط در صورت بروز مشکل در تحویل اولیه، به مراکز اسقاط معرفی شده اند که می خواهند فرآیند اسقاط را پیش از موعد انجام دهند و می توانند در ابتدا بیش از ۷۰ درصد اسقاط خودروی خود را دریافت کنند. این به تسریع روند کمک می کند.

معاون امور فنی و عملیات سازمان تاکسیرانی شهر تهران با توجه به حضور ۱۵۰۰ تاکسی کاربراتوری در ناوگان تاکسیرانی شهر تهران گفت: مشخص است که اولویت با تخصیص تسهیلات برای تاکسیرانی است که زودتر ثبت نام کنند. .

وی افزود: متقاضیان می توانند با مراجعه به دفاتر هماهنگی امور اداری ثبت نام کنند و پس از انجام هماهنگی های لازم توسط سازمان تاکسیرانی شهر تهران با بانک امل (صندوق کارآفرینی امید)، سایر مراحل این فرآیند مانند طرح دعوی، تماس با بانک و…» همچنین به سرعت انجام خواهد شد.

محشمی پور در پایان با توجه به محدودیت منابع بار دیگر از صاحبان تاکسی های کاربراتوری خواست هر چه سریعتر نسبت به نوسازی خودروهای خود اقدام کنند.