شیائومی و لایکا برای یک پرچمدار دوربین محور همکاری می‌کنند


بارها و بارها درباره شراکت احتمالی شیائومی با لایکا برای تولید گوشی‌های دوربین محور شنیده‌ایم. این همکاری اکنون به نتیجه رسیده است زیرا هر دو شرکت همکاری استراتژیک برای یک گوشی فوق‌العاده در بخش دوربین را اعلام کرده‌اند.

ورود گوشی شیائومی با پشتیبانی لایکا!

در نتیجه همکاری شیائومی و لایکا، شیائومی اولین گوشی هوشمند پرچمدار دوربین محور را عرضه خواهد کرد که تایید شده است که در جولای سال جاری وارد بازار خواهد شد.

گفته می‌شود که شیائومی و لایکا در مورد ایده‌های مربوط به تصویربرداری موبایلی هر دو علاقه‌مند به آزمایش «عملکرد نوری و تجربه عکاسی» با کمک پیشرفت‌های مختلف فناوری هستند. می‌توانیم منتظر برخی مشخصات و ویژگی‌های دوربین جذاب با پرچمدار آینده شیائومی باشیم.

لی جون از شیائومی در اظهار نظر در مورد این شراکت گفت: «شیائومی بر ایجاد تجربه کاربری نهایی تمرکز دارد و همیشه امیدوار بوده است که توانایی‌های عکاسی با گوشی‌های هوشمند را تا حد زیادی کشف کند. شیائومی و لایکا با اهداف و ایده‌های یکدیگر موافق هستند و از مزیت‌ها و صنعت یکدیگر قدردانی می‌کنند. این همکاری باعث تقویت قوی استراتژی تصویربرداری شیائومی خواهد شد.”

در حالی که هیچ صحبتی در مورد اینکه کدام گوشی شیائومی با دوربین‌های پشتیبانی شده از لایکا عرضه می‌شود وجود ندارد، ممکن است این گوشی شیائومی ۱۲ اولترا باشد که مدتی است شایعه شده است. شایعات می‌گویند که شیائومی ۱۲ اولترا با دوربین اصلی ۲۰۰ مگاپیکسلی عرضه می‌شود و از شارژ سریع ۱۲۰ واتی پشتیبانی می‌کند. انتظار می‌رود که این گوشی با پردازنده جدید اسنپدراگون ۸+ نسل ۱ معرفی شده باشد و دارای تعدادی ویژگی پرچمدار بیشتر برای جانشینی به حق Mi 11 Ultra باشد.

طراحی متفاوت با قاب بزرگ دوربین عقب نیز انتظار می‌رود. اما در حال حاضر، اینها فقط شایعات هستند و ما نمی‌دانیم که پرچمدار دوربین محور آینده دقیقاً چگونه خواهد بود. به علاوه، این احتمال وجود دارد که اصلاً بخشی از خانواده شیائومی ۱۲ نباشد.

برای کسانی که نمی‌دانند، این موضوع پس از پایان همکاری لایکا با هواوی است که در سال ۲۰۱۶ آغاز شد. سری هواوی P50 آخرین نتیجه این بود و از آن زمان، این شرکت تصویربرداری به دنبال یک شریک جدید بود. اکنون یکی را پیدا کرده است! باید دید این همکاری چگونه خواهد بود. ما جزئیات بیشتری در این مورد به شما ارائه خواهیم کرد، پس با ما در دانوتک همراه باشید. و نظرات خود را در مورد اینکه آیا این همکاری گوشی‌های شیائومی را به سطح بالاتری ارتقا می‌دهد یا خیر در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.