شروع تعطیلات تابستانی خودروسازان از اول مردادماه / شبکه خدمات پس از فروش فعال است


خودروسازان بزرگ کشور از ابتدای مردادماه وارد تعطیلات تابستانی خود می شوند اما شبکه نمایندگی های مجاز و خدمات پس از فروش بدون تعطیلی به ارائه خدمات ادامه می دهد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، تعطیلات تابستانی یک هفته ای خودروسازان بزرگ کشور فرصت مناسبی را برای خودروسازان برای رفع ایرادات و بهبود خطوط تولید فراهم می کند تا از تولید بدون مشکل خودرو در یک سال اطمینان حاصل شود.

گروه صنعتی ایران خودرو و شرکت های زیرمجموعه آن مانند شرکت ایران خودرو دیزل امسال نیز مانند سال های گذشته از فردا یکم مردادماه یک هفته تعطیلات تابستانی خواهند داشت و تا روز جمعه ۱۶ مرداد ماه ادامه دارد.

گروه خودروسازی سایپا و زیرمجموعه های خودروسازی از جمله زامیاد، پارس خودرو و سایپادیزل تعطیلات تابستانی خود را آغاز کرده اند و در تعطیلات یک هفته ای با شرکت های تابعه خود سپری می کنند.

گروه بهمن، بهمن موتور، بهمن دیزل و سباموتور هفته اول مردادماه امسال را در تعطیلات تابستانی سپری می کنند.

البته باید تاکید کرد که تعطیلات تابستانی خودروسازان بزرگ کشور شامل شبکه خدمات پس از فروش این شرکت ها نمی شود و ارائه خدمات طبق روال گذشته ادامه خواهد داشت.

تعطیلات تابستانی یک هفته ای برای خودروسازان بزرگ آغاز می شود، در حالی که برخی از خودروسازان کوچک مانند نورا موتورز در پایان ماه ژوئن به تعطیلات تابستانی خود رفتند.

گروه صنعتی ماموت نیز در هفته اول مردادماه وارد تعطیلات تابستانی می شود، اما این تعطیلات شامل شرکت خودروهای سواری، ماکست موتور و ماموت خودرو به عنوان زیرمجموعه های ماموت نمی شود.

در پایان به اطلاع می رسد شبکه خدمات پس از فروش خودروسازان بزرگ و کوچک کشور در تعطیلات تابستانی به ارائه خدمات خود ادامه می دهد.