شروع به فروش لباس های اتوماتیک با قیمت ثابت


انتظار علاقه مندان برای تست درایو پیکاپ اتوماتیک Klot به پایان رسیده و طرح فروش Klot Automatic آغاز شده است.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت ماکسات موتور با توجه به تقاضای عرضه کلوت با گیربکس اتوماتیک، طرح فروش ویژه کلوت اتوماتیک را با قیمت قطعی یک میلیارد و ۱۸۷ میلیون تومان آغاز کرده است. بر این اساس متقاضیان می توانند با حضور در نمایشگاه مرکزی و یا نمایندگی های مجاز ماکسات موتور در سراسر کشور نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

بر اساس این طرح متقاضیان در هنگام ثبت نام مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان و مابقی قیمت خودرو معادل ۵۸۷ میلیون تومان را به صورت چک مورخ ۳۰ دی ماه ۱۴۰۱ پرداخت می کنند.تاریخ تحویل لباس اتوماتیک. ۹۰ روز کاری است.

کلوت با استفاده از یک موتور قدرتمند ۲.۴ لیتری توربوشارژ میتسوبیشی، ۲۱۵ اسب بخار قدرت و ۳۲۰ نیوتن متر گشتاور را به یک گیربکس شش سرعته اتوماتیک هدایت می کند. چنین قدرت و سرعت بالای موتور اتوماتیک کلوت، عبور از جاده های صعب العبور به ویژه گل و لای و بیابانی را با وانت دنده اتوماتیک امکان پذیر می کند.

امکاناتی مانند کروز کنترل، سیستم ورود بدون کلید، صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی، تنظیم برقی صندلی راننده در شش جهت، کامپیوتر سفر، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک با صفحه نمایش لمسی، لاستیک زاپاس سایز کامل، پوشش ضد خش برای قسمت بار؛ کلوت اتومات آن را به یک رقیب کم حاشیه در میان پیکاپ های تولیدی کشور تبدیل کرده است.

تجهیزات ایمنی این خودرو شامل سیستم ترمز ضد قفل (ABS)، سیستم ترمز یکپارچه (CBS)، سیستم کمکی ترمز (BAS)، سیستم پایداری الکترونیکی (ESC)، قفل ایمنی کودک، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو و ضد شکن است. . سیستم ترمز ضد قفل (ایموبلایزر).

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی زیر با استاپ موتور تماس حاصل نمایند.

شماره تماس ملی: ۴۱۷۵۵۸۰۰-۰۲۱

شبکه اجتماعی: maxmotorcompany

وب سایت: www.maxmotorco.com