شاهین CVT و آریا CVT در بهمن ماه سال جاری عرضه خواهند شد


معاون اجرایی گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد:

معاون اجرایی گروه خودروسازی سایپا از اتفاقات خوبی در سال جاری و سال آینده در فروش و خدمات پس از فروش خبر داد و گفت: تجربیات شبکه نمایندگی ها سرمایه بزرگی برای گروه سایپا است.

غلامرضا دوری در ادامه نشست مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا با نمایندگی های خراسان رضوی، شمالی و خراسان جنوبی گفت: تلاش مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا تولید اقتصادی و از این پس در حوزه فروش و پس از آن است. -خدمات فروش با شبکه نمایندگی حرکت خواهیم کرد و تغییراتی در ساختارها ایجاد خواهد شد.

دووری تاکید کرد: سهم سایپدک از بازار لوازم یدکی باید گسترش یابد و قطعا کیفیت و قیمت در این زمینه تاثیرگذار است.

معاون اجرایی گروه سایپا با استقبال از انتقادات و پیشنهادات سازنده شبکه نمایندگی، به همکاری مشترک سایپا با ایران خودرو در زمینه تولید مشترک خودرو اشاره کرد و گفت: این اتحاد برای مشتریان ارزش آفرینی می کند و ساختارهای جدیدی ایجاد می کند. و فرآیندهای فروش و خدمات پس از فروش را ایجاد خواهد کرد که انجمن های صنفی در آن نقش فعال دارند.

وی ادامه داد: از پیشنهاداتی که منجر به رونق و گسترش کسب و کار نمایندگی می شود استقبال می کنیم.

الدفری همچنین از حل مشکل شماره گذاری خودروهای خوب و صنعت خبر داد و گفت: این محصولات به زودی شماره گذاری و تحویل مشتریان می شود.

سید محمدرضا موسوی مدیرعامل سایپایدک با بیان اینکه با همکاری شبکه نمایندگی ها و نمایندگی های فروش، کسب و کار خدمات پس از فروش بهبود می یابد، افزود: تحقق طرح فروش قطعات یدکی نیازمند همکاری و حمایت شرکت های سازه گستر است. . مگاموتور گروهی از تولیدکنندگان قطعات و کل شبکه است، ما از هرگونه پیشنهادی برای بهبود تجارت نمایندگی ها استقبال می کنیم.

وی با اشاره به به روز رسانی حقوق شبکه عاملی با حمایت مدیرعامل گروه سایپا، گفت: با کمک مدیرعامل گروه، پرداخت سفارشات شبکه تسریع می شود.

موسوی ادامه داد: سایپایدک یک برند قابل اعتماد در بازار لوازم یدکی است به همین دلیل مشتریان می توانند با اطمینان از لوازم یدکی برند سایپا استفاده کنند و شبکه نمایندگی ها نیز با تکیه بر این برند می توانند بازار لوازم یدکی را تحت تاثیر قرار دهند.

مدیرعامل سایپدک در ادامه با اشاره به پیشتازی سایپدک در طرح شناسایی اصالت قطعات یدکی و مبارزه با توزیع لوازم یدکی تقلبی در بازار، افزود: تاکنون ۵۵ دستگاه لوازم یدکی شامل استاندارد اجباری تولید شده است. شناسه های اصالت محصول را دریافت کرد.

وی با اشاره به بازرسی های مستمر وزارت حراست از انبار قطعات یدکی شبکه توزیع کنندگان گفت: طی بخشنامه های مختلف شبکه نمایندگی ها از این روند مطلع شد.

در ادامه این نشست مهدی بازوکی معاون مهندسی گروه سایپا گفت: از طریق تولید مشترک با شرکت ایران خودرو، از حجم و تنوع خدمات در خدمات پس از فروش کاسته می شود. در واقع پلتفرم مشترک باعث کاهش تنوع قطعات در نمایندگی ها و کاهش هزینه ها می شود.

وی افزود: امسال و سال آینده محصولات مختلفی را در یک پلتفرم مشترک عرضه خواهیم کرد. همزمان با شرکای خارجی خود نیز وارد مذاکره شدیم و با چانگان برای تولید دو محصول جدید به توافق رسیدیم که با کاهش تحریم ها راه اندازی می شود.

پازوکی همچنین از عرضه ساینا CVT و ساینا دوگانه سوز تا پایان سال خبر داد و گفت: شاهین CVT در بهمن ماه سال جاری و آریا CVT در اردیبهشت سال آینده عرضه می شود.

معاون مهندسی سایپا افزود: محصولات اطلس و سهند در نیمه دوم سال آینده به بازار عرضه می شود.

وی با بیان اینکه پلت فرم مشترک سایپا و ایران خودرو یک محصول اقتصادی است. یادآور می شود: با عرضه انبوه این محصول در دو نسخه بنزینی و برقی، کاهش قیمت و امکان عرضه خودروی ارزان تری وجود دارد و در خصوص محصولات رده بالا نیز گفت: خودروی لوکس ما در تاریخ احیا شده است. پایه پلت فرم سیتروئن و با علاقه اشتراک گذاری بالای قطعات این محصول با یکی از محصولات این شرکت، ایران خودرو امکان تولید و عرضه آن را فراهم می کند.

پازوکی تصریح کرد: در دو سال آینده محصولات متنوعی خواهیم داشت که همگی از استانداردهای بالایی برخوردار هستند.